-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jak tu dziś u Zmorki cichutko... :shake: Zupełnie jak w schronisku... nikt o nią nie pyta :-( -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
A jak to-to małe ujada na wszystkich zza kratek :evil_lol: -
Przecież wszyscy z drewniaków biegają codziennie na wybiegach ;)
-
Jak na codzień... :roll:
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
...jutro bierzemy się za terrierzysko :diabloti: -
Shelty z Orzechowiec po latach cierpienia w schronisku MA DOM !
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwy Sheltuś prześliczny :loveu: -
Layla z Orzechowców - z kanapy za kraty. MA DOM!!!
Neczka replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wszystkie maleńkie, więc o domki chyba jednak nie tak trudno ;) Layli też się uda :roll: -
Irokez z Orzechowców MA SUPER DOMEK U MAGDYH !!! :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Uwielbiam te psie metamorfozy ! :loveu: Z kleszczami, to jest w tym roku MASAKRA... każdy z moich zaliczył już po conajmniej 10. Na szczęście dają sobie ładnie je wyrywać Neczkowym paluchom :eviltong: Wypsikana cała ma trójeczka Frontline'm i nic z tego... kilka dni później znów to samo :roll: A Czesiuczesiowy charakterek dalej taki dzikuskowy, czy już chłopak wie, że nie ma się co bać ? ;) ...bo moja Deyla zwariowana bezustannie :) -
Cyganek ma swój wybieg, więc przynajmniej rozrusza kosteczki...
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='rita60']Pokochaj Frotke,ale juz tak do konca..........[/quote] I Frotkę i Rabanka :razz: ...najlepiej do jednego domku :evil_lol: -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
I taka była z niej jeszcze nie dawno maleńka, pluszowa, okrągła kuleczka na krótkich łapkach... Od tej pory w Fiziowym życiu nic się nie nie zmieniło... Teraz już większa, smukła, piękna panna... ale wciąż samotna :-( [CENTER][LEFT][LEFT] [CENTER][URL="http://img22.imageshack.us/my.php?image=cimg2776kt5.jpg"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/1064/cimg2776kt5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/LEFT] [/CENTER] -
[FONT=Palatino Linotype][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/umierajacy-axel-przywiazany-do-schroniskowej-bramy-blagamy-o-chociazby-dt-132060/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/KopiaCIMG4376-1.jpg[/IMG][/URL] I gdzie ten Axelkowy domek... ? :-( [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][CENTER][FONT=Palatino Linotype][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
Bezulek czeka na słodki domek... [CENTER] [URL="http://img413.imageshack.us/i/beza5.jpg/"][IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6211/beza5.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[FONT=Palatino Linotype][FONT=Verdana]Przepiękna, młoda dama nadal samotna... [/FONT] [/FONT][CENTER][URL="http://img23.imageshack.us/my.php?image=aisza6.jpg"][IMG]http://img23.imageshack.us/img23/2026/aisza6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
I tak mija każdy Rubiczkowy dzień... [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][CENTER][CENTER][LEFT][CENTER] [URL="http://img13.imageshack.us/my.php?image=kopiacimg5574.jpg"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/9831/kopiacimg5574.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
-
Sercem widzący maleńki kłębuszek Goran w NOWYM DOMKU
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Taki śliczny maleńki, pełen życia Puszek... [CENTER][URL=http://img196.imageshack.us/i/goran6.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/1824/goran6.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/2-lata-cierpienia-dlaczego-flap-nie-zasluzyl-na-dom-137194/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/6300/kopiaflap5.jpg[/IMG][/URL] Wspaniały młodziak wciąż w schronisku... [CENTER][LEFT] [/LEFT] [/CENTER] -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Belluś uciekinierko, witaj po południu :roll: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zmorak pewnie jak zwykle przed bramką leży i obserwuje smutną codzienność zamkniętego psa :-(