Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Państwu zmarł kilka dni temu ukochany pies i wczoraj byli pooglądać schroniskowe bidy. Ale obiecali pojawić się za kilka dni z powrotem. Na oku Państwo mają jeszcze inne psiaki, ale może może... :roll: bardzo bym chciała, bo domek naprawdę świetny :)
  2. (właśnie widzę :jumpie:) Myślę, że da się załatwić. Ale za jakiś czas, coby tak Państwa nie nękać ;)
  3. I to już za kilka dni wyjazd ;) ...oby Wędkarzowi się tak poszczęściło :roll:
  4. ...chcesz im kupić komputer ? :evil_lol:
  5. Ja zawsze śpię z telefonem przy uchu ;) ...wczoraj np. obudził mnie o 7 rano bardzo przyjemny telefon od Pani, która adoptuje od nas psinę :)
  6. Oj z tym to ciężko, bo Państwo raczej nie komputerowi ;)
  7. Dzięki :Rose: Marlenko, dopisz jeszcze że wylicytowanie, nie oznacza, że człowiek dostatnie psiaka, a warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. Psiak przebywa w schronisku w Orzechowcach /k Przemyśla, ale w razie problemów z transportem - pomożemy :) Ja zrobiłam Wędkarzowi sporo innych ogłoszeń, ale żadnego odzewu...:shake:
  8. A ja zapomniałam napisać, że rozmawiałam kilka dni temu z domkiem Rocky'ego :) Pani mówiła, że psiak jest wspaniały, w domu już niczego się nie boi. Dzielnie oszczekuje grupki ludzi przechadzające się chodnikiem, ze SWOJEGO ogródka :razz: ...co prawda wychodząc poza teren domu, charciak trafi już całą pewność siebie i boi się praktycznie każdego :roll: ...wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Nie ? :loveu:
  9. Rubiś jak zwykle w schronisku - przekochana psina. Wczoraj nawet odwiedził go w boksie Pan, któremu bardzo się spodobał, a "krwiożerczy" Rubiczek wylizał go po twarzy ;) No i przy każdej naszej wizycie w schronisku, odwiedza go Majuska, na której widok Rubik piszczy już z 2 końca wybiegu i podskakuje :loveu:
  10. Oj średnio z takimi tekstami u mnie... ale wiem kto pisze prześlicznie. Zaraz napiszę do Majqu'i ;)
  11. Saphirko, z tego co słyszałam, to wątpię, żeby było tych ludzi stać na przerabianie ogrodzenia... :shake:
  12. ...mogłabyś ? :) Super, dzięki Marlenka :) Allegro też napewno bardzo zwiększa szanse. Kontakt do mnie jest w 1 poście - tel. 782 670 611 :)
  13. ...bo już nie wiem jak mam tłumaczyć tą ciszę :shake: A zapowiadało się tak fajnie...
  14. Nie ogłaszałam w ten sposób...:shake: Fajnie by było, gdybyś mogła posłać psiaka do anonsów i wyborczej, może tym razem akurat się uda :kciuki: ...a masz może konto na cafeanimal ? Z metrem też warto próbować...
  15. [CENTER][LEFT][CENTER][LEFT][RIGHT][LEFT][CENTER][LEFT]Moja wspaniała Coruszka wciąż sama... [/LEFT] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img372.imageshack.us/img372/3076/18678927ke1.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] [/LEFT] [/RIGHT] [/LEFT] [/CENTER] [/LEFT] [/CENTER]
  16. ...przeprowadzić sąsiadkę :diabloti: Jeśli mogą ją jeszcze chwilę przetrzymać, najlepiej jest zrobić fotki i ogłaszać wszędzie, gdzie się da. Mogę porobić ogłoszenia, jak będę miała zdjęcia.
  17. [quote name='Wet-siostra']Bez powodu tak się nie zachowuje...To pewne...[/quote] Dokładnie. Szkoda ludzi, że przez całą sytuację aż chcą oddać psa do schroniska... Dużo ludzi pyta o młode ON, więc powinno szybko się udać znaleźć nowy dom :kciuki:
  18. Jak będę miała zmienić, to zmienię. Pilnuj też innych wątków, nie tylko moich. Miodowooka śliczności, ile jeszcze będziesz czekać... ?
  19. Pies, jak malowany... szuka swojego wymarzonego domku [CENTER][LEFT][FONT=Verdana][SIZE=2] [/SIZE][/FONT][URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img143.imageshack.us/img143/1076/41081544zv7.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  20. Bezulka taka śliczna, młodziutka... jeszcze... Oby nie doczekała się takiej przyszłości jak Diorka - po sterylce w boksie zwiększyła 4-krotnie masę ciała :evil_lol: Bezuś, musimy znaleźć szybko domek... nie ma innej rady :wink: Majuś, Bezula ma jakieś ogłoszenia, prócz allegro ?
  21. Miśka, tak mi zarzucasz wszędzie brak nowych fotek (które z resztą ciągle robię) - no to po raz kolejny zapraszam Cię do 1 postu ;) Już tylu ludzi interesowało się Czadorkiem, mieli go wziąć... i zawsze wybierali tego 2 psa. Dobrze, że inny znalazł dobry domek, ale Czador wciąż sam...:-(
×
×
  • Create New...