Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. Rubiczek - od wczoraj kastrat Rubikowy :razz: - wygłaskany dziś i wyprzytulany :) Straszna z niego przylepka, chodził za mną krok w krok i podskakując rozdawał buziaki :loveu:
  2. No jakto ;) W budynku, jedzonka pilnuje :evil_lol:
  3. [quote name='WŁADCZYNI']Jak rozumiem nikt z wypowiadających się tutaj nie je mięsa, ani nie używa skór/futer? Jeżeli używacie i jecie to cóż...nie widzicie hipokryzji? Jak świnka, krówka czy cielaczek to ok, można zabić, zjeść, obedrzeć ze skóry ale jak pies zostanie tak potraktowany(...) to już skurwiel i oprawca? :shake:[/quote] Zgadzam się w 100%... Pogromca, dzieje się coś w sprawie, czy jednak odpuściłeś ?
  4. [quote name='A&S']Wędkarz - Zwierzaki - cafeanimal.pl please ;) Thanks ;) Może uda się Dziadkowi Wędkarzowi trafić do jutrzejszego metra :razz:
  5. Może tym razem... :kciuki: Chociaż szczerze mówiąc kiepski odzew jest z tej Jarosławskiej, jeśli chodzi o dorosłe psy... Szpilka, ile te ogłoszenia są płatne ?
  6. A słoneczko dawno już zaszło nad Jankesowym boksem i Orzechowskimi polami... kończy się kolejny samotny dzień...
  7. Bo tak jest Patrycja, każdy wątek ma swojego założyciela. To, że dotyczą one psów, które znamy wszyscy, to już inna sprawa. Mogę spróbować zrobić jakiś plakacik, ale już nie dziś, bo rady nie dam ;)
  8. Zmorasek już dziś napewno śpi... może jutro się uda
  9. A miało być tak pięknie... domek z ogródkiem i towarzystwem dla Burka :shake:
  10. Czadorku, spróbuję zrobić Ci sesję... zobaczymy czy coś mi się do ogłoszeń nada ;)
  11. Szpilka, pierwszy post jest tylko jeden. Czadorku, trzeba Ci więcej ogłoszeń z dobrymi fotkami, chociaż wiem, że kogo jak kogo, ale Ciebie złapać na zdjęciu to jest trudno ;):)
  12. Państwo wypatrzyli Rabana w schronisku :) Jak dowiem się coś więcej - napiszę. Ale wiem, że poszedł do naprawdę dobrego domku :)
  13. Dziękować bardzo :) A co słychać u Fryci ? :)
  14. [CENTER][LEFT] Samotne psie duszyczki czekają na dobre domki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110750"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3615/andziao.jpg[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/burek-zwykly-pies-rasy-kundel-czy-dlatego-skazany-na-dozywocie-w-schronisku-128317/"][IMG]http://stillz.info/ania/burek2.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmora-czyli-wspaniala-szkolona-suczka-dla-wspanialego-czlowieka-139701/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Zmora26-1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110738"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5715/karinab1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110744"] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5026/rockyi.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
  15. A tu jeszcze wspaniałe jesienne fotki Cukierkowej Panienki, autorstwa Matinestki :) ...tyle czasu już zleciało, mała zawsze w boksie w centralnej części schroniska, gdzie każdy ją widzi... i nikt się jeszcze na Bezulka nie skusił :sad: Ojj... będziemy bić :watpliwy::-x [CENTER][URL="http://img34.imageshack.us/i/73362864.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/733/73362864.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img195.imageshack.us/i/74845729.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2706/74845729.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img83.imageshack.us/i/16569609.jpg/"][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6408/16569609.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/i/56271284.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4691/56271284.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER]
  16. No to pięknie mi się już wszystko kręci :splat: Młoda na : [LIST] [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com.pl [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]gumtree.warszawa.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [/LIST] Renia, na maila dojdzie Ci kilka aktywacji. Co doszło do mnie - już aktywowałam. :kciuki:
  17. Nie wiem tylko, czy zmieści się takie długie ogłoszenie na cafeanimalu ;) Jakby co, to masz w 1 poście tak troszkę bardziej poukładane :) Marlena, aaa co tam... ja mam 3 (z czego 2 chyba wielkości Korsy) w 3-pokojowym mieszkaniu w bloku i układają się wszyscy bezproblemowo ;)
  18. Miśka, nie brałabym gdybyś nie pisała tak na każdym z MOICH wątków, a na POZOSTAŁYCH ani słowa, choć są też mocno nie aktualne. Fajne plakaciki robiła nam kiedyś MykurDagur ;)
  19. Do nowego domu poszedł dziś Amor. A...:-( [URL=http://img221.imageshack.us/i/cygar1.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8292/cygar1.jpg[/IMG][/URL]
  20. Jakby Korsie tak trochę sierść podrosła, to nawet nawet :evil_lol: Ale wiesz, gdybyś jednak zdecydowała się na tymczasik dla Wędkującego chłopa, to te 350km możemy podwieźć :evil_lol::p
  21. Wyleczyć to się już nie da, ale w domu napewno byłaby większa szansa na odratowanie takiego, jakie jest...
  22. Tzn. każdy zasługuje na dobry domek, ale niektórym lepiej go znaleźć (jak śliczny, młodziutki, najlepiej szczeniaczek :roll:). Państwo z Przemyśla, więc mają bliziutko :)
×
×
  • Create New...