-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
No jakto ;) W budynku, jedzonka pilnuje :evil_lol: -
[quote name='WŁADCZYNI']Jak rozumiem nikt z wypowiadających się tutaj nie je mięsa, ani nie używa skór/futer? Jeżeli używacie i jecie to cóż...nie widzicie hipokryzji? Jak świnka, krówka czy cielaczek to ok, można zabić, zjeść, obedrzeć ze skóry ale jak pies zostanie tak potraktowany(...) to już skurwiel i oprawca? :shake:[/quote] Zgadzam się w 100%... Pogromca, dzieje się coś w sprawie, czy jednak odpuściłeś ?
-
Aisza w nowym, cudownym domku u boku kochającego Pana :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Może tym razem... :kciuki: Chociaż szczerze mówiąc kiepski odzew jest z tej Jarosławskiej, jeśli chodzi o dorosłe psy... Szpilka, ile te ogłoszenia są płatne ? -
Owczarkowaty, młody trójłapek Jankes - już we wlasnym domu!!!
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A słoneczko dawno już zaszło nad Jankesowym boksem i Orzechowskimi polami... kończy się kolejny samotny dzień... -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bo tak jest Patrycja, każdy wątek ma swojego założyciela. To, że dotyczą one psów, które znamy wszyscy, to już inna sprawa. Mogę spróbować zrobić jakiś plakacik, ale już nie dziś, bo rady nie dam ;) -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zmorasek już dziś napewno śpi... może jutro się uda -
Czador- psi akrobata, przegubowy- czeka na dom. ORZECHOWCE. Ma dom
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Czadorku, spróbuję zrobić Ci sesję... zobaczymy czy coś mi się do ogłoszeń nada ;) -
Czador- psi akrobata, przegubowy- czeka na dom. ORZECHOWCE. Ma dom
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Szpilka, pierwszy post jest tylko jeden. Czadorku, trzeba Ci więcej ogłoszeń z dobrymi fotkami, chociaż wiem, że kogo jak kogo, ale Ciebie złapać na zdjęciu to jest trudno ;):) -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Państwo wypatrzyli Rabana w schronisku :) Jak dowiem się coś więcej - napiszę. Ale wiem, że poszedł do naprawdę dobrego domku :) -
[CENTER][LEFT] Samotne psie duszyczki czekają na dobre domki... [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110750"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3615/andziao.jpg[/IMG][/URL] [B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/burek-zwykly-pies-rasy-kundel-czy-dlatego-skazany-na-dozywocie-w-schronisku-128317/"][IMG]http://stillz.info/ania/burek2.jpg[/IMG][/URL] [/B][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/zmora-czyli-wspaniala-szkolona-suczka-dla-wspanialego-czlowieka-139701/"][IMG]http://i427.photobucket.com/albums/pp360/Neczka123/Zmora26-1.jpg[/IMG][/URL] [FONT=Arial Black][SIZE=5][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110738"][IMG]http://img44.imageshack.us/img44/5715/karinab1.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/FONT][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/owczarki-prawie-niemieckie-czyli-galeria-orzechowskich-onkow-szukajacych-domkow-123231/#post11110744"] [IMG]http://img32.imageshack.us/img32/5026/rockyi.jpg[/IMG][/URL] [/LEFT] [/CENTER]
-
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
A tu jeszcze wspaniałe jesienne fotki Cukierkowej Panienki, autorstwa Matinestki :) ...tyle czasu już zleciało, mała zawsze w boksie w centralnej części schroniska, gdzie każdy ją widzi... i nikt się jeszcze na Bezulka nie skusił :sad: Ojj... będziemy bić :watpliwy::-x [CENTER][URL="http://img34.imageshack.us/i/73362864.jpg/"][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/733/73362864.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img195.imageshack.us/i/74845729.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/2706/74845729.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img83.imageshack.us/i/16569609.jpg/"][IMG]http://img83.imageshack.us/img83/6408/16569609.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img194.imageshack.us/i/56271284.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/4691/56271284.jpg[/IMG][/URL] [/CENTER] -
Słodkie ciacho - Beza zasiedziała sie na tymczasie ..ma domek!!!
Neczka replied to majuska's topic in Już w nowym domu
No to pięknie mi się już wszystko kręci :splat: Młoda na : [LIST] [*]aleokazja.pl [*]eoferty.com.pl [*]kupiepsa.pl [*]centrumofert.pl [*]sprzedasz.pl [*]adopcjapsa.pl [*]pineska.pl [*]petworld.pl [*]gumtree.warszawa.pl [*]nasipupile.pl [*]kokosy.pl [*]ojej.pl [*]przemysl.olx.pl [*]przygarnijzwierzaka.pl [*]neeon.pl [/LIST] Renia, na maila dojdzie Ci kilka aktywacji. Co doszło do mnie - już aktywowałam. :kciuki: -
Maleńka Reszka, zwana Fizią wreszcie w nowym domku
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Miśka, nie brałabym gdybyś nie pisała tak na każdym z MOICH wątków, a na POZOSTAŁYCH ani słowa, choć są też mocno nie aktualne. Fajne plakaciki robiła nam kiedyś MykurDagur ;) -
Do nowego domu poszedł dziś Amor. A...:-( [URL=http://img221.imageshack.us/i/cygar1.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/8292/cygar1.jpg[/IMG][/URL]
-
Mati- parówka znalazła swoje stado, na zawsze u Florentynki:)
Neczka replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Wyleczyć to się już nie da, ale w domu napewno byłaby większa szansa na odratowanie takiego, jakie jest...