-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hm... no to zrobimy tak. Wywalam foty z drugiego postu i... kurczę, sami zobaczycie :eviltong: -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Tylko jak tu kurczę dwa psy pomieścić... :hmmmm: Wrzucić w drugi post zamiast zdjęć Bombaja, upychać w pierwszym poście czy jednak założyć nowy wątek ? :splat: -
ZMORA, czyli wspaniała, szkolona suczka ON, dla wspaniałego człowieka.
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Przepiękna, dorosła suka w typie ON o wspaniałym charakterze czeka na swój dom... Gdzieś Ty się podział jej człowieku ? :nonono2: -
2 lata cierpienia - dlaczego Flap nie zasłużył na dom ?
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Flapsik, jeszcze troszeczkę... Nie pytaj ile to "troszeczkę". Może troszeczkę miesięcy, może lat... cudownym zaskoczeniem byłyby dni... Jeszcze poczekaj... :nonono2: -
No i u Chaby zaległa znów cisza...
-
Czytam sobie wątek i czytam i natknęłam się na zaje... ehm.. niesamowite zdjęcie :loveu::loveu: Uwielbiam to w bullkach, jak cudnie leżą na brzucholach :loveu: Swoją drogą... kurczę skąd się to bierze, że niektóre rasy mają "predyspozycje" do leżenia w ten sposób ? (przepraszam, nie mogłam się powstrzymać. często zadaję dziwne pytania :stupid:)[quote name='baster i lusi'] [IMG]http://i55.tinypic.com/15hcwv5.jpg[/IMG] [/QUOTE]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
O właśnie - dobrze, że mi przypomniałaś o warczeniu przy misce... Sprawdzimy Hackenboo pod tym kątem. Ale myślę, że powinno być spoko, skoro chłopak bez mruknięcia daje wbijać w siebie igły :roll: Nie chcę rozpoczynać zbyt wielu nowych wątków, ale mamy w schronisku jeszcze jednego TTB o charakterku niestety zupełnie odmiennym... ale nie ma się czemu dziwić, był okrutnie potraktowany przez "życie". MYślałam, że może dołączę go do tego wątku na drugiego, ale to byłby chyba zbyt wielki misz - masz :watpliwy: A co do Twoich bullków widzę, że gromadka ma się świetnie ;) A z resztą... przenoszę się na ich wątek, coby kolegi Hackenbusha nie "spamować" ;) -
Dzisiejsza moja cisza spowodowana niestety brakiem czasu...:watpliwy: PW już wysyłam, dzięki bardzo. Hotelik jako - tako raczej nie ma w tym wypadku sensu poza tym, że chłopak miałby częstszy kontakt z człowiekiem. Orzechowskie psiaki mają teraz naprawdę full wypas w porównaniu do wielu innych schronisk. Są codziennie wypuszczane, wracają do czystych i zadbanych boksów, pracownicy głaszczą i przytulają w miarę możliwości czasowych. Chociaż wiadomo... nawet najlepsze schronisko nigdy nie będzie domem...
-
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Smaczek... ;) [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/225/bombw.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/7071/bombw.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"] [/URL] -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Aaaaa o kurczę :-o Zupełnie nie pomyślałam, że to możecie być Wy :D A jak się chłopak sprawuje ? ;) -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Do Bombaja jutro czy w poniedziałek dołączy kolega Funfel (drugi boksio, który trafił do nas wczoraj). Zrobimy wątek wspólny. Chłopak z charakteru zupełnie jak Bombaj, tylko troszkę bardziej dominujący, ale ma prawo - starszy jest ;) Jest rudy, ma nie cięty ogon i uszy. Pełno brodawek, bardzo zaniedbany, brudny, wychudzony... -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Czyżby wszyscy wyjechali na weekend i zapomnieli o Hackenie ? Oj nie ładnie... ;) -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
No to super, że dziewczynka otwiera się na ludzi :) Oby tak dalej... Zuzka, a Kamcik ma już gdzieś ogłoszenia czy myślisz, ze to jeszcze za wcześnie ? -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='dii']Witam , dzięki Neczka za zaproszenie na wątek choć nie wiem jak mogłabym pomóc :hmmmm: Widać , że psiak ma boksiowy chrakter :cool2:, trzymam :kciuki:, żeby jakiś fajny domek wypatrzył boksia .[/QUOTE] Witam serdecznie :) Wychodzę z założenia, że nawet z pozoru zwykłe i nie raz nudne podnoszenie wątku może zdziałać cuda, także jakbyś znalazła chwilkę, to zapraszam ;) A może akuratm miałabyś kogoś znajomego, kto chciałby Bombka...:siara: (tak, wiem, głupio piszę - wszyscy nasi znajomi zapsieni :stupid: ... ale warto próbować :D). [B]Alu[/B] na tym weekendzie postaram się znaleźć chwilkę na ogłaszanie chłopaka. Potrzeba mi będzie jednak MNÓSTWO zaciśniętych kciuków, bo ostatnimi czasy nastał słynny "wielki zastój" :nonono2: Czekam jeszcze na wyniki tych zeskrobin... a okazało się, że niestety dopiero w czwartek w schronisku pojawi się wet, który będzie mógł się za to zabrać. Ja do tego czasu nie dam rady pojawić się u psiaków i wziąć zeskrobiny, zbadać po swojemu... -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Niestety cichutko... :nonono2: Ja jestem 25h na dobę pod telefonem, także wciąż czekam ;) Tak sobie myślę... znacie może na forum kogoś z fundacji zajmujących się pomocą TTB ? Ja osobiście kojarzę jedynie AST, ale kto z nich jest na dogomanii to już nie mam pojęcia... -
Kamusia zamieszkała w swoim wymarzonym domku w Krakowie!!!!!
Neczka replied to Olena84's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']I co tam u malej ??[/QUOTE] Też chciałam zapytać ;) -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Oj tam oj tam :D -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Witaj kochany wieczorkiem... -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Wskakuję za chwilkę na BwP ;) -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Tzn. on nie łapie broń boże ludzi za nogi ;) Ale nogi manekina, które "uciekając" wydają takie fajne dźwięki, do tego odbijają się od ziemi i brak im korpusu - i owszem :D -
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Hackenbush to zespół rockowy ;) ...ale byłaś blisko :D A ja zapraszam wszystkich na wątek Bombaja, uroczego boksera - kolegi Hackena ze schroniska [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208888-Spr%C3%B3buj-nie-pokocha%C4%87-tego-boksera.-Za%C5%82o%C5%BCymy-si%C4%99-%C5%BCe-on-Ci%C4%99-do-tego-zmusi-Bombaj"]http://www.dogomania.pl/threads/208888-Spr%C3%B3buj-nie-pokocha%C4%87-tego-boksera.-Za%C5%82o%C5%BCymy-si%C4%99-%C5%BCe-on-Ci%C4%99-do-tego-zmusi-Bombaj[/URL]. -
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Funfel to około 8-letni przeuroczy bokser w naszym orzechowskim schronisku. Ma niecięte uszy i ogon. Został znaleziony bardzo zaniedbany, wychudzony z ciałem pełnym brodawek. Trzymany był najprawdopodobniej na łańcuchu wnioskując po obecności przymocowanego do obroży kółka obrotowego, jakie stosuje się do przymocowania łańcucha. Mimo to Funfel jest psem bardzo pogodnym, spokojnym, akceptuje inne psy. Uwielbia się bawić. Potrafi ładnie chodzić na smyczy a i bez niej nie oddala się od człowieka. Szukamy dla Funfla wspaniałego domu z kochającym go człowiekiem, a najlepiej całą rodziną człowieków ;) W razie problemów z transportem psiaka do nowego domu - pomożemy. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Anka, tel. 694 789 169 [COLOR=black]mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR] [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][URL="http://img219.imageshack.us/i/721image6.jpg/"][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/5862/721image6.jpg[/IMG][/URL] [EMAIL="[email protected]"][/EMAIL][URL="http://img20.imageshack.us/i/721image2.jpg/"][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/710/721image2.jpg[/IMG][/URL] [COLOR=black][URL="http://img6.imageshack.us/i/721image3.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/3842/721image3.th.jpg[/IMG] [/URL][/COLOR][URL="http://img6.imageshack.us/i/721image3.jpg/"][COLOR=black][URL="http://img9.imageshack.us/i/721image7.jpg/"][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/4534/721image7.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL][COLOR=black] [/COLOR][COLOR=black][URL="http://img857.imageshack.us/i/721image1.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/6679/721image1.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [COLOR=black] [URL="http://img857.imageshack.us/i/721image4.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/2788/721image4.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][URL="http://img857.imageshack.us/i/721image4.jpg/"][COLOR=black][URL="http://img819.imageshack.us/i/721image8.jpg/"] [IMG]http://img819.imageshack.us/img819/3237/721image8.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/URL][COLOR=black][URL="http://img857.imageshack.us/i/721image4.jpg/"] [/URL] [/COLOR][COLOR=black][URL="http://img824.imageshack.us/i/721image5.jpg/"][IMG]http://img824.imageshack.us/img824/1685/721image5.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][COLOR=black][URL="http://img217.imageshack.us/i/721image9.jpg/"] [IMG]http://img217.imageshack.us/img217/1696/721image9.th.jpg[/IMG][/URL][/COLOR] [EMAIL="[email protected]"] [/EMAIL]