Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. [COLOR=darkorange][B]W pierwszym poście przedstawiam Bombaja, w drugim jego kolegę - Funfla ;)[/B][/COLOR] ____________________________________________ Dla miłośników bokserów to nic nowego, że rasa ta ma w sobie 99% szczeniaka i resztki powagi. Miłośnicy bokserów wiedzą, że to psy czarujące, mądre, wiecznie szczęśliwe. I kurczę wbrew rozumowi nasz Bombaj cieszy się... chociaż mieszka w schronisku. Nie wierzę, że komuś uciekł. Został wyrzucony najprawdopodobniej dlatego, że jak spora część tej rasy... jest uczuleniowcem. Choć to takie moje domniemania. Jutro pobieramy z niego zeskrobinę. Bombaj ma około 1,5 roku, kocha wszystko co się rusza. Człowieka nie odstępuje na krok. Ciężko było odepchnąć go na metr od siebie, by zrobić zdjęcia do ogłoszeń. Uwielbia bawić się wszystkim, z każdym. Przytulać, przytulać... kochać to stworzenie. Chłopak łaknie towarzystwa innych psów, jest nastawiony poddańczo. Zamiast korzystać z wybiegu - Bombaj woli pilnować człowieka. Może ten mu nie ucieknie... może zostanie z nim. Bombaj przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. Szuka wspaniałego domu z ogrodem, mieszkania, kamienicy... poprostu - schronienia. W razie problemów z transportem psiaka do nowego domu - pomożemy. [B]Kontakt w sprawie adopcji:[/B] Anka, tel. 694 789 169 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [B]Smaczek[/B] w postaci filmiku pt. "Chcę podgryzać Twoje nogi... nogi nogi... lalala" :D [video=youtube;VHU3am5Y5hk]http://www.youtube.com/watch?v=VHU3am5Y5hk&feature=player_embedded[/video] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/6/23809685.jpg/"][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2862/23809685.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/339/44757497.jpg/"][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/9157/44757497.jpg[/IMG][/URL] Klik by powiększyć miniaturkę ;) [URL="http://img831.imageshack.us/i/713image2.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8348/713image2.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img717.imageshack.us/i/713image5.jpg/"][IMG]http://img717.imageshack.us/img717/6289/713image5.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img225.imageshack.us/i/713image6.jpg/"][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/5427/713image6.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img38.imageshack.us/i/713image8.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/1843/713image8.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img683.imageshack.us/i/713image7.jpg/"][IMG]http://img683.imageshack.us/img683/1233/713image7.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img709.imageshack.us/i/713image12.jpg/"][IMG]http://img709.imageshack.us/img709/9056/713image12.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img715.imageshack.us/i/713image9.jpg/"] [IMG]http://img715.imageshack.us/img715/1844/713image9.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img585.imageshack.us/i/713image12.jpg/"] [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/9056/713image12.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img828.imageshack.us/i/713image10.jpg/"][IMG]http://img828.imageshack.us/img828/1462/713image10.th.jpg[/IMG][/URL][URL="http://img860.imageshack.us/i/713image11.jpg/"] [IMG]http://img860.imageshack.us/img860/4121/713image11.th.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/848/97584766.jpg/"] [/URL]
  2. Kierownik ;) Większość imion naszych psów to "jego sprawka" ;) Mamy jeszcze np. Rumburaka, Trójzęba - Altannika, Pipkę, Jumbo - Jet'a, etc. :D Zapraszam na [url]www.schroniskoorzechowce.pl[/url] Wiele ciekawych inspiracji :D
  3. Mati była na wycieczce w Przemyślu :) Spodobał się jej San. Może znajdzie domek, gdzie jej Pan będzie ją zabierał na spacery nad rzekę... :roll: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/564image9att.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/738/564image9att.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/263/41image6.jpg/][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/1640/41image6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/685/41image8.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/9828/41image8.jpg[/IMG][/URL]
  4. Przypomnimy wieczorkiem dogomaniacko Hackenbusha ;) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/6/564image9att.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/738/564image9att.jpg[/IMG][/URL]
  5. Dlatego nie sprzeczamy tylko cieszymy i zgadzamy się z podejściem Romy :) Oczywiście nie zapomnimy wziąć aparatu jako że zdjęcia z nowego domku są mile widziane nie tylko na forum, ale i na naszej schroniskowej stronie ;)
  6. Wow :happy1: No to teraz musi się udać !
  7. Dziewczyny ogłosiły go na podhalanowym forum :loveu: I jak na razie to by było na tyle jeśli chodzi o ogłoszenia... "Drobnymi" zajmę się sama, tylko to allegro... Kobitki, znacie może kogoś, kto mógłby nam pomóc z allegro ? Kiedyś próbowałam, ogłaszałam tam, ale muszę przyznać, że wyszło mi to prze-brzydko :watpliwy:
  8. U bullka cisza... w schronisku szaleje burza. A psiak siedzi pewnie w budzie i marzy o domku
  9. [B]Vilena[/B], na pewno napiszę. A schronisko to jednak schronisko i zgłaszają się tam ludzie, którzy adoptują zwierzęta. Ja ogłaszam je na portalach i forach, m.in. dogomanii szukając pomocy w poszukiwaniu domów. Jeśli jednak znajduje się dobry dom stały, blisko, łatwy do sprawdzenia - dlaczego nie ? Co innego, gdyby przed obecnym właścicielem Jean'a znalazł się inny DS, znaleziony tu, na dogomanii. Wtedy psiak zostałby zarezerwowany i pojechałby do tego domku. Odkąd tylko Pan przyjechał do schroniska i zainteresował się psiakiem - zaczęłam pisać o tym na forum, nie chciałam nagle wpaść z informacją, że "pies już jest w domu". Naprawdę, wszystko jest w porządku. I tak jak pisałam wcześniej - na pewno odbędzie się i wizyta i w ciągu najbliższych dni zadzwonimy. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
  10. Myślę, że damy Panu kilka dni na poznanie swojego nowego podopiecznego i zadzwonię zapytać jak sobie radzą. A za kilka tygodni umówimy wizytę. Podczas rozmowy na pewno wspomnę o ciachaniu.
  11. Dobra, moje towarzystwo wybiegane, także zaczynamy... Hackenbush. 4-letni, przesympatyczny Psi Pan zauroczy każdego wielbiciela terierów typu bull i nie tylko. Swoim uległym, a za razem rezolutnym charakterem oczaruje każdego człowieka. Pies nie akceptuje natomiast innych samców, szuka nowego wspaniałego domu bez innych zwierząt. Hackenbush przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. Został tu przywiązany łańcuchem do bramy przez swojego "właściciela". Od kilku miesięcy leczymy jego skórę na tle alergicznego zapalenia. Wyleczenie 100-procentowe nie jest niestety możliwe w warunkach schroniskowych. W domu dzięki odpowiedniej opiece z pewnością problem zniknąłby w mgnieniu oka. Kontakt w sprawie adopcji psiaka: tel. 694 789 169 (po godz. 15) mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] www: [URL="http://www.schroniskoorzechowce.pl"]www.schroniskoorzechowce.pl[/URL] W razie problemów z transportem - pomożemy. ___________________________ To tak na "szybcika". Jeśli wg Was brakuje czegoś w opisie etc. - proszę pisać ;)
  12. Niestety nic nowego... mija kolejny dzień samotności w schroniskowym boksie. Pewnie dziś chwilę pobiegał, ale kto chciałby biegać w tak upalną pogodę i to jeszcze z tak gęstym włosem :roll: Brak chłopakowi domku, w którym mógłby schować się w cieniu...
  13. Ależ dzisiaj cisza u Hacken'a... :shake: Idę teraz na spacer ze swoimi, jak wrócę napiszę tekst do ogłoszeń
  14. Jean pojechał dziś do swojego nowego domku tuż pod Przemyślem. Pan zakochał się w psie od pierwszego wejrzenia. Jean będzie jedynym psem w domu, a do dyspozycji dostał także ogród. Co do kontroli poadopcyjnej - luzik arbuzik, niedługo się przejedziemy ;) Dziękuję wszystkim za pomoc :)
  15. A Mozzarcik dalej czeka... Będzie ciężko. Nie jest już młodziutki, do tego duży. Aczkolwiek ja osobiście dałabym mu mniej lat niż napisane w 1-szym poście ;) Ząbki są śliczne a i charakterek nie mniej wesoły.
  16. Dalmatysio na 99% idzie jutro do nowego domku. W końcu wiem coś więcej, po rozmowie z Panem. A więc... domek z ogrodem. Spanko oczywiście "wewnętrznie". Pan zna się na rasie. I nie może się już chłopaka doczekać ;)
  17. [quote name='wadercia']a moglaby koras z pan napisac jakis ladny tekst do ogloszen dla psiaka bo mi ciezko samej cos wymyslec gdyz nie znam psiaka :) jutro chcialabym psiaka pooglaszac wiec zajrze tu jutro i licze na ladny tekst:)[/QUOTE] Wielkie dzięki, jutro postaram się sklecić tekst, tylko niestety dorwę się do komputera dopiero wieczorkiem ;)
  18. Kurczę mój aparat zmarł śmiercią naturalną... ale spróbujemy go jeszcze reanimować :roll:
  19. Dziękuję :D
  20. Dzień dobry wszystkim... Hacken powinien teraz spacerować ze swoim właścicielem, albo choć świrować po wybiegu... a tu trzeba siedzieć w boksie :shake:
  21. Ha ! już wiem co mi nie pasuje i dlaczego nie wiecie o czym mówię... ! :splat: Możecie mnie zastrzelić. Poddaję się. To było na paluchu... Przepraszam, ostatnio kursowałam Kraków - Warszawa i wszystko mi się... ten tego... podziabało :splat: Proszę zabijać szybko i bezboleśnie :eek3:
  22. [quote name='paoiii']szorstkowłosy bull? hmm a coś więcej?? a i o jakie maluchy chodzi?[/QUOTE] Dla mnie każdy pies to maluch. Takie zboczenie :eviltong: Chodzi oczywiście o wyżej opisane psiaki. [B]Natalek[/B], ciężko mi ogarnąć cały Wasz schron ale wydaje mi się, że były mniej więcej na końcu schroniska po stronie prawej :confused: ...chyba :question:
  23. Byłam jakiś miesiąc temu w Waszym schronie i zapamiętałam prześlicznego bulla (dziewczynkę ?) białego w czarne łatki, szorstkowłosego. Nie mogę doszukać się go na tym wątku. Wiecie może co słychać u psiaka ? Jeśli dobrze pamiętam, kilka miesięcy temu widziałam dwa takie maluchy w Krakowskim schronisku. Ostatnio był tylko jeden.
  24. [B]Baster i lusi[/B],Thanks :lol!: ...od razu wlazłam na ten wątek i zobaczyłam kilka postów wyżej astowate maleństwo z niebieskimi oczkami :loveu: mam nadzieję, że w przeciwieństwie do Hackenbusha, jako szczeniak znajdzie wspaniały dom... taki do końca. A nasz Hacken pewnie już słodko drzemie w schroniskowej budzie... Z takich nowinek - jak każdy pies w orzechowskim schronisku mieszka w drewnianym boksie z możliwością wybiegu, Hacken musiał zostać przeniesiony do boksu bezwybiegowego, betonowego :shake: Ostatnio biegał w kagańcu, który szybko nauczył się ściągać. Dorwał za pysk innego psa, krew się polała, ale obaj wyszli z tego "bez szwanku". Nie ma siły... trzeba szukać domku bez "konkurencji" :roll: [B]Natussiaa[/B], witaj ;)
×
×
  • Create New...