-
Posts
10580 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Neczka
-
Dobranoc Carliszka, jeszcze chwilkę wytrzymaj...
-
I myślisz, ze taką malusią, stareńką Carlę by ruszył... ? ;-)
-
Czy to nie przeznaczenie... ? :diabloti: [SIZE=1]Ja oczywiście nie namawiam, ale... Twoje psiaki są zgodne do innych, ogród masz duży (i nie zaprzeczaj, widziałam;) ) i serce też wielkie :evil_lol:[/SIZE]
-
I jeszcze jeden nowo utworzony wątek, na który serdecznie zapraszam. Kolejna staruszka w Orzechowiec, czyli Carla http://www.dogomania.pl/threads/210090-Pokrzywiona-Carla...-ka%C5%BCda-jej-%C5%82apka-idzie-w-inn%C4%85-stron%C4%99.-Mimo-to-tak-bardzo-chce-%C5%BCy%C4%87
-
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/855/387image3.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5200/387image3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/191/387image6.jpg/][IMG]http://img191.imageshack.us/img191/2971/387image6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/845/387image7.jpg/][IMG]http://img845.imageshack.us/img845/3151/387image7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/691/387image1.jpg/][IMG]http://img691.imageshack.us/img691/1470/387image1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/219/387image4.jpg/][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/7876/387image4.jpg[/IMG][/URL]
-
[B]Pokrzywiona Carla... każda jej łapka idzie w inną stronę. Mimo to tak bardzo chce żyć... w ciepłym domu, przy boku człowieka jako jego oddany pies.[/B] Carla gdy trafiła do schroniska, była jednym z najbardziej zrezygnowanych i zagubionych tutaj psów. Odkąd trafiła do boksu - nie bała się, nie uciekała, nie interesowała się też ludźmi w żadnym stopniu. Leżała tylko w przedsionku budy i patrzyła gdzieś w dal. Nie reagowała. Dziś, po paru latach nie jest już tym samym "zobojętniałym" psem. Radośnie wraz z innymi psami przemierza wybieg, delikatnie podchodzi do człowieka pociesznie wpatrując się w niego z przechyloną główką. [B]Gdy trzeba odejść wydaje się, że Carla ma łzy w oczach... jej pyszczek zmienia diametralnie swój wyraz. Smutny, nie kochany przez nikogo pies, obojętny dla świata.[/B] Czy Carla ma jeszcze szansę być kochaną ? To malutka, delikatna, najspokojniejsza na świecie suczka. Czeka w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem. Pomożemy z transportem na każdy kraniec Polski, byleby trafiła do kochającego domu. [B][U]Kontakt:[/U] tel. 694 789 169 mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/B] Baner:[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210090-Pokrzywiona-Carla...-ka%C5%BCda-jej-%C5%82apka-idzie-w-inn%C4%85-stron%C4%99.-Mimo-to-tak-bardzo-chce-%C5%BCy%C4%87"][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/9548/kopia387image1.jpg[/IMG][/URL] [/B]Zdjęcia w 2 poście.
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję, że już bliżej do domu niż dalej :roll: -
A w przypadku Clifforda przydałby się nawet DT... tylko, że wszystko wiąże się z finansami niestety...
-
Był u nas w Orzechowcach dziadek Dolar, całe życie w schronisku. Leżał zawsze w boksie pod winogronem, rzadko podnosił się, wyglądał jakby czekał na śmierć. Znalazł nowy dom, cudem. Był w nim około miesiąca. Odszedł kochany... Wszystko się da...
-
Ja wiem, tylko odwiedzający schronisko nie potrafią tego dostrzec... Bo to za stary, bo to ... brzydki :shake:
-
Zapraszam na wątek dziadka Clifforda, kolegi Mozzarta ze schroniska: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210085-Clifford-czyli-pies-o-ludzkiej-twarzy.-Za-stary-za-du%C5%BCy-za-m%C4%85dry...-bo-go-kocha%C4%87[/url]
-
Przeuroczy pit bull "przywiązał się smyczą do schroniska"
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na wątek orzechowskiego kolegi Hackena. Staruszek Clifford: [url]http://www.dogomania.pl/threads/210085-Clifford-czyli-pies-o-ludzkiej-twarzy.-Za-stary-za-du%C5%BCy-za-m%C4%85dry...-bo-go-kocha%C4%87[/url] -
Clifford, lat 13, duży, majestatyczny, mądry. W schronisku od kilku miesięcy. Wcześniej kilka miesięcy na łańcuchu, kilka miesięcy wolności... Jeszcze wcześniej jako tułacz po mieście. Bezdomny. Właściwie całe życie. Trafił do nas z domu starszej kobiety, która nie byłą już w stanie zajmować się swoimi psami. Podobno sama przygarnęła go kiedyś z ulicy. Akceptuje inne psy, szuka w nich oparcia. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w schroniskowych warunkach, bardzo szybko okazało się, że równie ogromnie tęskni... Jest już psim seniorem, jest duży, ludzie widzą w nim samą "pospolitość". Lecz gdyby przypatrzeć się jego mądrym oczom, jego "ludzkiemu" wyrazowi pyska... ten pies rozczula swoją postawą. Bardzo spokojny, posłuszny, pomimo wieku nadal lubi bawić się i niekiedy podskakiwać jak szczeniak. A w każdym jego zachowaniu jest za razem tyle rozwagi i mądrości. Czy Clifford ma jeszcze szansę na dom...? Pewnie nie. Właściwie ten wątek to taka jego ostatnia szansa. W schronisku na pewno nikt nie zwróci na niego uwagi. Wolą młodsze. Gdyby jednak... Clifford przebywa w schronisku w Orzechowcach pod Przemyślem, kontakt: tel. 16 672 07 07 mail: [email protected] Pomożemy z transportem. baner: Zdjęcia - post drugi.
-
Po staremu... i niestety zero kontaktu od zainteresowanych. Jutro się zobaczymy, to wygłaszczemy jak będzie chwilka ;)
-
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
A więc... ;) Funfel jest teoretycznie na DT, ale napewno nie wróci do schroniska i w zasadzie nie wiem czy jego nowa Pani będzie chciała go oddać ;) Mieszka w bloku, jest bardzo pozytywnie nastawiony do świata, polubił koty i długie spacery, na których "przepięknie" ciągnie na smyczy ;) Bombaj został zabrany dziś od nas w okolice Przemyśla. Mieszka w domu z ogrodem u ludzi, którzy mieli już wcześniej boksera z problemami skórnymi, także opieka fachowa ;) No i zdjęcia obiecane ;) -
...:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Już miałam proponować ogłoszenie na orzechowskiej stronie. A jak suczka czuje się psychicznie ?
-
Bombaj i Funfel z orzechowskiego schroniska mają domy ! ;)
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Bombuś ma dom ! :):):) Więcej napiszę wieczorem ;) -
Dalmatyńczyk Jean Paul z Orzechowiec znalazł nowy dom ! :))
Neczka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Jean ma się świetnie. Od pierwszego dnia poczuł się w nowym domu jak u siebie. Pan jest bardzo zadowolony z psa, a i wygląda na to, że pies z Pana nie mniej ;) Zdjęcia postaram się wstawić jutro ;) -
A w baseniku nie ma problemu z przedzieraniem materiału pazurkami... ?
-
Kupić kurczaka w spożywczym, zawiesić na sznurku i wio... :D
-
Tylko jak to sprawdzić w schronisku :eviltong:
-
Oj ciężko powiedzieć... kurczę nie lubię domków z drobiem dla psiaków ze schronisk. Przeważnie nasze adopcje do takich właśnie domków kończą się powrotami "bo pies zjadł mi kurę, koguta czy jeszcze inne ptactwo) :nonono2: taki mój prywatny uraz ;) A wydaje mi się, że Mozzart chętnie by sobie urządził wyścigi z kurczakami ;)
-
Nie. Nie ma szans na sprawdzenie każdego domu, jak pies idzie ze schroniska a nie przez internet. Trzeba by mieć osobnego pracownika do jeżdżenia po terenie :eviltong: Pana jeszcze w schronisku nie było, także już pewnie dziś się nie pojawi. Mam nadzieję, że przyjedzie jak będzie kierownik, bo wtedy zostanie dokładnie "przemaglowany" ;)
-
Dziś dostałam powiadomienia o nowych ogłoszeniach na maila, dziękuję bardzo :loveu: Dzwonił dziś rano Pan zainteresowany Mozzartem. Możliwe, że dziś jeszcze przyjedzie do schroniska pooglądać chłopaka. Trzymać kciuki proszę ;)