Jump to content
Dogomania

Neczka

Deleted
  • Posts

    10580
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Neczka

  1. auraa, jak będziesz wiedziała coś odnośnie wyprawy Państwa w Wasze strony, proszę daj znać. Zabrałabym się z Państwem z dwoma pekińczykami do Warszawskiej fundacji :D
  2. Gdybym tylko miała dom z ogrodem... :nonono2:
  3. Kocham to cudeńko :loveu::loveu:
  4. I jeszcze raz piękne spanielowate :loveu:
  5. Bullcia na pierwszą :loveu: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/215/53362430.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/9387/53362430.jpg[/IMG][/URL]
  6. W poście #80 mc_mother wymieniła Mozzarcikowe ogłoszenia :loveu: A ja dorobię na innych stronach jeszcze. Pewnie dziś, tylko jeszcze muszę przespacerować swojego prywatnego harpagana :roll:
  7. I jeszcze raz... :roll:
  8. Ja obiecuję się za to wziąć jeszcze dzisiaj lub jutro wieczorkiem ;)
  9. My się Tomciem zaopiekujemy. Trzymaj się cieplutko :glaszcze:
  10. Piękny, dostojny Cliffordzie, zaprezentuj się wszystkim ;)
  11. Carlusiu pokaż się na 1 stronie, może dziś ktoś Cię wypatrzy...
  12. Bullowate cudo, wyskakuj z dołu na pierwszą stronę !
  13. Podhalański Golden wędruje na pierwszą stronę !
  14. Witaj Mohombi i skacz popołudniową porą na pierwszą stronę ! ;)
  15. A czy moja pokuta może iść inną drogą niż kościołową? :oops: Jakieś... nie wiem... prace w schronisku czy coś :evil_lol: Dobranoc Mohombijski :loveu:
  16. Niestety... zero telefonów :nonono2:
  17. [quote name='waldi481']Nie podejdziesz do psa,którego nie znasz i nie zarzucisz na niego sukienki-chyba,że sprawców jest kilku..Ten pies nie ma na pyszczku kagańca..Nie wyobrazam sobie podejścia do psa takiej wielkości,nieznanego..Widać duzo spraw sobie nie wyobrażam..[/QUOTE] Ja przeważnie spotykam się z tym, ze im większy pies, tym większe "cielę". Osobiście nie bałabym się... co oczywiście nie jest regułą. Btw. czekamy jeszcze na jakieś badania, czy w tej kwestii to już wszystko ?
  18. Może to głupie, ale... nie ma opcji, żeby wynaleźć na sukience ludzkie DNA... ? Może się przydać w przyszłości, gdyby znalazła się osoba podejrzana :roll:
  19. Można zawsze próbować... Jak się chce, da rade wiele rzeczy obejść :roll:
  20. Moją Deylę ciężko zmęczyć nawet 3-godzinnym bieganiem przy rowerze :roll: To jest ciężki przypadek. Szczerze mówiąc, odkąd ją mam, jeszcze nigdy nie pamiętam, żeby się tak porządnie umęczyła :evil_lol: No może podróżą PKP do Zakopanego :D
  21. [quote name='arabiansaneta']A nie działają czasem w tamtych okolicach sataniści? Zabijanie zwierząt ze szczególnym okrucieństwem + przebieranki mogą należeć do jakiegoś rytuału.[/QUOTE] Satanista nie koniecznie musi być psycholem. A zdrowa osoba by tego nie zrobiła.. :shake:
  22. Off czy nie off, Carla biega ciągle na pierwszą stronę ;)
  23. No i na tym koniec mojej filmowej kariery... Ten program nie odpowiada mojemu systemowi :mad: Ale nie dam się. Wynajdę inny ;) Anka, lat 19 :D I mam dziwne wrażenie, że spotkałam ostatnio na spacerze nad Wisłokiem Twojego psa... Możliwe to ? ;)
  24. [quote name='3 x']wydarzenie na fb http://www.facebook.com/event.php?eid=197208793659861 pomóżcie dotrzec do jak największej liczby osób :( Udostępniam. Przydałoby się tylko podać maila kontaktowego... coś takiego, żeby osoba chętna do udzielenia informacji mogła być anonimowa. Bo wątpię, że ktoś odważy się powiedzieć "znam go - to jan kowalski, mój sąsiad ! ", niestety... :shake:
×
×
  • Create New...