-
Posts
10350 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
26
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kikou
-
szwy już pościągane, dziewuszka, odpukać,trzyma się... jest taka dzielna...
-
Demon i Manga zawsze nierozłączni, już oboje za TM
kikou replied to Bjuta's topic in Już w nowym domu
trzymam kciuki:kciuki::kciuki::kciuki: -
coś tam Zefirkowe Cioteczki słabo pomagaj w podrzucaniu bazarku ;) prosimy o pomoc [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-CO%C5%9A-DLA-PAN%C3%93W-%29-na-Olafa-i-sp%C3%B3%C5%82k%C4%99-do-03-02-14[/url]
-
:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[COLOR=#ee82ee][SIZE=4][B]BAZAR SERDECZNIE ZAPRASZA [/B][/SIZE][/COLOR]:laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-różne-na-Olafa-Gajke-i-Zefira-do-03-02-14[/URL]
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
popelniam bazarek, [B]bardzo, bardzo[/B] proszę o pomoc w reklamowaniu i/lub podrzucaniu - mozna też coś dorzucić jakby ktoś chciał wspomóc białą pannę z czarną głową :) :) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-r%C3%B3%C5%BCne-na-Olafa-Gajke-i-Zefira-do-03-02-14?p=21785315#post21785315[/url] -
Ciotki proszę bardzo o pomoc w bazarkowaniu!!!! [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-różne-na-Olafa-Gajke-i-Zefira-do-03-02-14?p=21784489#post21784489[/URL]
-
Ciotki proszę bardzo o pomoc w bazarkowaniu!!!! [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250339-r%C3%B3%C5%BCne-na-Olafa-Gajke-i-Zefira-do-03-02-14?p=21784489#post21784489[/url]
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ale z niej grubasek :crazyeye:[/QUOTE] aaa tam zaraz grubasek... dba się o linie żeby była gruba i widoczna:evil_lol: -
Dziadek jest chwilowo, odpukać, nadzwyczaj rześki jak na niego, wczoraj przed kolacyjką złapał torebkę z makaronem, rozdarł i usiłował się posilić... w ogóle to daję moim starszakom często surowe mięsko (tym które nie są na jakiejś drastycznej diecie) i ponieważ część starszaków na kiepskie lub brak zębów kroję niektórym małe kawałeczki.. ale dziadzio jak młodziak łapie kuraka i w dwie minuty nic nie ma (oczywiście bez długich kości)
-
ja stosowałam kilka razy trocoxil i mam takie spostrzeżenia, pomijajac juz fakt że nie wiemy jakie skutki uboczne spowoduje u pieska czy wpłynie niekorzystnie na serce i/lub wątrobe nerki, którego to działania nawet nie mozemy przerwać ponieważ to lek który uwalnia sie w organizmie powoli stopniowo, to zwykle pierwsza tabletka działa cuda, druga tez nieźle, a potem organizm sie przyzwyczaja i tego dobroczynnego działania praktycznie w ogóle nie widać. Ja bym starszakowi teraz odrazu nie podawała kolejnej dawki, zrobiła przerwę, ew. zastosowała znowu jeśli stan organów wew. na to pozwoli po przerwie przynajmniej 3m-ce, a najlepiej półrocznej.
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
śliczna zima, u mnie nawet jeden dzień tego roku nie bylo tyle śniegu...co najwyzej lekki przymrozek rano -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4cdf2bd2c3ec2392.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/566/4cdf2bd2c3ec2392gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/eaeb6026aa506aba.html"][IMG]http://images64.fotosik.pl/566/eaeb6026aa506abagen.jpg[/IMG][/URL] -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/e93aae53acc1f1c1.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/564/e93aae53acc1f1c1gen.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/ade11446d5dbe259.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/564/ade11446d5dbe259gen.jpg[/IMG][/URL] -
a co tu, choroba, nikt sie zdrówkiem Figuni nie interesuje...? niebywała ta mała... już trzyma równowagę, jakby nigdy nie miała czwartej łapeczki, a od kiedy nie podżera jej to raczysko nawet sie ozywiła i ma apetyt jak niemal za dawnych czasów..
-
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Witam, a moze kikou jakieś nowe zdjęcia masz?[/QUOTE] coś powinno niedługo być :) -
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
kikou replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='róża35']A jak sobie radzą kicie z tak dużą u Ciebie ilością psiaczków?Czy są może izolowane od nich?[/QUOTE] nic sobie z piesków nie robią, chyba nie odczuwają w ogóle że czymkolwiek się różnią od piesków, kładą się miedzy nimi, pchają się w łóżku, nawet czasem na posłankach, grzebią w psim jedzonku zabierając co lepsze kąski. Obie kicie są bystre nie podchodzą do 4 dużych psiaków, które mogłyby ew. je skrzywdzić i wychodzą na inny wybieg, a z pozostałymi dziadziusiami są w najlepszej komitywie. -
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
kikou replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
[quote name='róża35']A jak sobie radzą kicie z tak dużą u Ciebie ilością psiaczków?Czy są może izolowane od nich?[/QUOTE] nic sobie z piesków nie robią, chyba nie odczuwają w ogóle że czymkolwiek się różnią od piesków, kładą się miedzy nimi, pchają się w łóżku, nawet czasem na posłankach, grzebią w psim jedzonku zabierając co lepsze kąski. Obie kicie są bystre nie podchodzą do 4 dużych psiaków, które mogłyby ew. je skrzywdzić i wychodzą na inny wybieg, a z pozostałymi dziadziusiami są w najlepszej komitywie. -
Gaja - nigdy niekochana sunia z alergią BRAKUJE DEKLARACJI :(
kikou replied to kikou's topic in Już w nowym domu
od ostatniego podsumowania na koncie Gajki pojawiły sie nastepujace wpłaty: 20-11-2013 Irysek (bazarek kosmetyczny) 85,- 28-11-2013 Olena84 40,- 02-12-2013 Maja7 30,- 16-12-2013 Mruczka 100,- 27-12-2013 Bea100 30,- 30-12-2013 Olena84 40,- 325 31-12-2013 Maja7 30,- to oznacza że w tej chwili n a styczeń jest 28,- zwykle ok.15 dnia danego miesiaca wpływa deklaracja od Mruczki (100,-), jesli tak bedzie w tym miesiącu na opłatę stycznia będzie brakowało 172,- -
Muńczysław się trzyma, wprawdzie jeszcze wiecej wlosków mu wypadło i starzeje się ale poza tym, odpukać, trzyma się staruszeczek. Munio to niezwykle bystry i wymagajacy psiak. W sumie uy nas wprowadził wiecej zamieszania niż wszstkie inne dziadzie razem wzięte. Ciągle trzeba go nosić na rękach bo co chwilę kogoś zaczepia, ma kilku kolegów których ne cierpi i wszczyna awantury (nawet kąsa kolegów w nosek, co juz najspokojniejszych wyprowadza z równowagi) i tylko czeka żeby pancio wrócił z pracy i nosił go na rączkach... i wtedy wydaje sie że to najgrzeczniejszy psiaczek na świecie, i już nie pamiętamy że jeszcze przed chwilką tak rozrabiał. Sypia też specyficznie, lubi koło głowy pańcia na poduszce.. niech tam inne pieski leżą sobie gdzieś w kątkach na kołdrze, królewicz jest jeden i sypia tylko na poduszeczce :) Nic specjalistycznego niby nie potrzeba ale zawsze jakies puszeczki ze zdrowym jedzonkiem dla seniorów się przydadzą bo Muńcio z Globusem muszą częściej przegryzać w ciągu dnia małe porcyjki...
-
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
kikou replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
tak, tez się z tego śmiejemy.. jakby były z jednego miotu, choc jest miedzy nimi dwa lata różnicy ale fakt że mogą być spokrewnione bo są z jednej okolicy, Franczeskę znaleźliśmy obok tej wioski na stacji paliw, a jakieś dwa lata później Jula podniosła łepek przy drodze w tej samej wsi (tam mieszka mama Tz-ta, więc często tamtędy jeździmy) -
Julka-połamany koci dzieciak z przydrożnego rowu szuka domu.
kikou replied to kikou's topic in Kotki już w nowych domach
mała Julka (z prawej) jest już taka dorosłą tłuściutką kocicą (z lewej strony, z białym krawatem Franczeska) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/84bda5d49585644c.html"][IMG]http://images61.fotosik.pl/541/84bda5d49585644cgen.jpg[/IMG][/URL]