Koleżanka mi powiedziała kiedyś, że ja nawet grzesze śpiąc, ale przy majqdze ( jak sie odmienia???), to ja aniołek;). A możemy zrobić tak że ten wątek tylko my czytamy, bo tak przy innych co nas nie znają to znowu wstyd!
Znałam to ale nie pamiętam - kiedy??