Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Wow ale niespodzianka, zaraz wysyłam ;) bardzo dziękuję! Ale super, czyli w zasadzie można go ogłaszać już?
  2. Coś okropnego:( biedak ale musiał cierpieć, dobrze że odszedł w lecznicy a nie powoli gdzieś na tym polu. Dobrze, że go uratowaliście. Bazarek imienny zamykam, ale psiak będzie miał imię, żeby nie odszedł anonimowo - wygrało imię Gufi i tak o nim pamiętajmy.
  3. Ale zmiana i to jak szybko. Psiak jest piękny, naprawdę! Myślę że będzie miał wzięcie, tylko musi sie jeszcze trochę otworzyć. Nie mam już lajków:(
  4. O kurczę, niedobrze że nie lubią się, a że duże, no cóż, im w schronisku chyba wszystko jedno jakie;/ i wpisują jak leci
  5. Biedny Stefanek :( Ja też mam słabość do staruszków :(
  6. Coś świętujemy;)? Tak chciałaś deszczu i masz aż za dużo ;)
  7. Brak mi słów, Nadziejka napisała smsa do mnie, ale odczytałam ok 2 i szukałam tych postów na facebooku i też znaleźc nie mogłam. Czy to już drugi psiak w takim stanie z Zawady? Może tam ktoś bardzo nie lubi psów? Straszne to wszystko. A może lepiej wierzyć że ta pani Agata innego psiaka znalazła?
  8. Biedak jaki przestraszony, dobrze, że udało się go zauważyć i szybko zabrać, widać, że wiele przeżył:( Jestem ciekawa jak wygląda po wypraniu
  9. Z tego bazarku imiennego jest dla Jogiego 102zł
  10. No własnie, jeśli to dodatkowo starszy psiak to nie ma sensu chyba?
  11. Monika chyba nie zauważyła, pewnie sie nie spodziewała bazarku ;)
  12. Ta sunia z dołu wydaje się duża a potem na drugim zdjęciu maluszek. Warto robić właśnie też takie zdjęcia żeby było widać wielkość. Śliczne obie!
  13. Murka mówiła, że czuć żebra pod tym futrem:( wiec wcale to nie taka kuleczka:( W książeczce ma 14 lat ale zęby ładne ;) Murko bardzo dziękujemy! A maluch śliczny! Myślę że chętni będą na niego jeszcze
  14. Ten obok to chyba ten niewidomy?
  15. Dobrego dnia, a dziś Grzes będzie poznawał nowego kolegę pod moją opieką ;) Jogi
  16. Dzwoniłam do Murki, Jogi tak głęboko siedział w budzie, że trudno go było znaleźć w boksie. Był zestresowany ale grzeczny. Zostanie mu jutro pobrana krew, zostanie odrobaczony, miał dziś wymaz z ucha. W książeczce ma wpisane 14 lat. Noi czeka go kąpiel i wycinanie dredów, bo sierść w okropnym stanie. Murko bardzo dziękujemy za odbiór psiaka i opiekę
×
×
  • Create New...