Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. ja mu odnawiam i ma dużo wejść i pobrań telefonów i cisza
  2. Myślę że ma takie zabezpieczenie że nawet w misie jej kup;)
  3. Ja dalej myślę o Tutce:( ale może faktycznie znalazła dom
  4. tak dziękuję, już zauważyłam, dorzucę;) ale muszę kolejne konto na fotosik założyć bo zdjęcia mi się nie mieszczą
  5. Zawsze był klocuszek;) dziękuję, dostałam deklaracje od mamy to brakuje nam 35zł Ja już mam dosyć :( 21 stopni o 7 to za dużo:(
  6. Witam, cieszę się że zaglądacie! Murko proszę o rozliczenie za maj;)
  7. Brakuje nam stówki do opłacenia maja a już czerwiec :( Stan na 30.05.2019r. 287,08zł
  8. Nie chyba a na pewno ;) pamiętam jak Sylwia mówiła, że on sobie może wszędzie chodzić, wie, gdzie, kiedy, zagląda w okna jak jest głodny itp
  9. Piękny Blekuś! A ja nie mam zdjęć:( cudny! Cudny!
  10. Straszny dług, miałam nadzieje że on nawet na plusie:(
  11. Już przelałam ;)
  12. Jak by nie mogło być w nocy ok 15 a w dzień 23 i lekki wiaterek i słońce
  13. Wysyłam 121zł do wiolhelm z bazarku, wiolhelm dołącz proszę do tego 9zł i wyślij już 130zł do lecznicy, dziękuję
  14. przepraszam już wysyłam, dziekuję!
×
×
  • Create New...