Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Jaka cudowna niespodzianka! Wspaniale że Aramis ma sie dobrze i ma nową, jakże mądrą koleżankę!!! Dajcie znać jak będziecie w Polsce!
  2. Bardzo dziękuję za wpłaty: - christo_fair - 20zł - 02.06 - Lupus Nord - 20zł - 02.06 - Radek - 10zł - 03.06 - mama Oleny84 - 50zł - 05.06
  3. Gałęzi pełno na ulicach jeszcze:(
  4. lepiej liczyć na 31 dni w miesiącu, jak będzie więcej pieniążków można przeznaczać np na ogłoszenia. Ja dołożę 5zł do równego, na razie nie deklaruje więcej, bo nie mogę:(
  5. No tak, pan chce psa, ale nie wie jakiego, a może nie chce psa... z drugiej strony jak starsi ludzie może nie bardzo wiedzieli o co pytać i jak, ale i tak dom nie dla Grzesia - stróża
  6. W moim ogłoszeniu niecałe 100 odsłon:(
  7. kurczę myślałam że dzięki deklaracjom i bazarkom chłopak jest na plusie a tu taki minus:(
  8. Mam pytanie, bo już mi sie myli, Misio i Cygan znalazły dom? A ile już minęło od zaginięcia Zorki?
  9. Dziękuję za wpłatę, jak zawsze;): Bakusiowa - 25zł - 29.05 siebie też wpiszę żeby nie zapomnieć Olena84 - 30zł - 29.05 Wypłata za hotel - 150zł - 29.05 Zostało: 328,96zł
  10. Dziękuję za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł - 28.05
  11. jak moja kochana Sonia... moja była kaleka, dlatego wiele lat przesiedziała w schronisku, przez to nikt jej nie chciał
  12. dobrze że nie są numerkami, mają chociaż to
  13. Bardzo bardzo dziękuję za majowe wpłaty na Grzesia: - christo_fair - 20zł - 04.05 - LupusNord - 20zł - 05.05 - Radek - 10zł - 06.05 - Elisabeta - 60zł - 14.05 - p. Agnieszka od elik - 50zł - 14.05 - dorcia2 - 30zł - 15.05 - jankamałpa - 10zł - 20.05
  14. Ja też jestem pełna podziwu dla Ciebie i wspieram. Ale z tego co wyczytałam Pola nie lubi innych psów, to skoro u Kasi nie można jej odizolować a z psami mieszkać innymi nie powinna to chyba nie powinna tam jechać?
  15. A te imiona psiaków to wolontariusze dają?
  16. To chyba był ten dzień co się udało i już nie wpisałam tutaj, przepraszam. U mojego Misia nadal nic nie mogę edytować:(
×
×
  • Create New...