Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Dziękuję bardzo za wpłatę: - Lupusnord - 40zł - 07.02
  2. Białogard też zamknięty! Facet nagrywał jak katuje psy i w końcu został zatrzymany. Wszystkie psy stamtąd już zabrane. Może w końcu uda się pozamykać wszystkie mordownie.
  3. Dziękuję za wpłaty bardzo bardzo, bo sytuacja finansowa robi się nieciekawa: - Bakusiowa - 30zł - 24.01 - Renata B z fb - 40zł - 3.02 - Radek - 10zł - 6.02- Helli - 30zł - 7.02 Zapłaciłam 500zł za styczeń. Jeśli chodzi o Klausika, to się już rozkręcił, czyli czuje się już tak u siebie, na tyle, że umie pokazać zęby jak mu cos nie pasuje, nie gryzie, bo jak się podejdzie do niego to zastyga w bezruchu. Ale on biega samopas po hotelu i mieszka w biurze, które traktuje jak swój pokój więc niechętnie tam kogoś wpuszcza i często siedzi pod boksem Enzo. W każdym razie Sylwia powiedziała, że tak to z nim wygląda. Niestety nie stać nas na behawiorystę, ale też czy on pomoże psu który do niczego człowieka nie potrzebuje. Nie wiem sama co z nim robić. I tak się otworzył bardzo. Mogę teraz napisać, że Klausik i Enzo są z mordowni Kotliska, którą niedawno udało się zamknąć i na szczęście wszystkie psy zostały stamtąd zabrane. Psy mieszkające tam w barakach zamkniętych, bez dostępu do słońca i trawy. W końcu po latach udało się to zamknąć!
  4. Piękne zdjęcia, tak jak mówiłam wcześniej a Baj wygląda dobrze, nie widać po nim wieku
  5. ja i myślę jeszcze o Sylwii z Łowicza, mam tam dwa psy, mogę zapytać. Argo też tyle tak czeka na dom:(
  6. Może Dexterka? Coś zawsze podrzucę biedakowi na konto
  7. Na jakie konto wysłać pare złotych?
  8. Niestety:( Ale na tym pierwszym filmiku on jakby zabiegał o te głaskanie po głowie
  9. Witam się i ja na wątku psiaka. W hotelu Amok był Romuś i Rysio, nie wiem czy temat jeszcze jest bo to było z 10, czy 9 lat temu. Byłam wtedy w tym hotelu i pamiętam, że psiaki były wesołe, zaopiekowanie, bardzo związane z Iwoną. Ale jak teraz czytam o rzucaniu psa na siedzenie i inne rewelacje to mnie to niepokoi. Może cos zmieniło się przez te lata, za dużo psów, inne problemy.
  10. Dziękuję bardzo za wpłatę: - dorcia2 - 60zł - 17.01
  11. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty: - Radek - 10zł - 06.01 - Helli - 30zł - 07.01 - LupusNord - 40zł - 10.01 - asiuniab - 20zł - 11.01 - jankamałpa - 20zł - 11.01
  12. To Klaus na początku, jak trafił z mordowni do hotelu. Klaus Myślę że jest zmiana na lepsze Choć wczoraj była pani od zdjęć i Klaus złapał ją za spodnie i rozpruł
  13. Myślę że bardzo by był zestresowany chodzeniem na smyczy i hałasem. Zależy też gdzie. A jest ktoś chętny??? Enzo na smyczy
  14. tak, ale wszystkie nawet zakończone ogłoszenia, olx mi powywalał. I nie mogę wyróżnić bo ciągle mi mieli.
  15. FILMY: 1. Enzo 2. Enzo 3. Enzo 4. Klaus
  16. OK zaraz spróbuje jeszcze raz wgrać 6 i zobaczę czy się uda
×
×
  • Create New...