Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. wkleje zaraz jeden film na próbę film Zrobiłam publiczną playliste i zrobiła się prywatna
  2. U Państwa dobrze, dzwoniłam z życzeniami świątecznymi. Mają 2 psiaki i 3 kotki ale też 7 kotów przychodzących, trochę dzikawych, dzikie które u nich przebywają mają ciepło w piwnicy i stodole. Pani martwi się o zdrowie swoje i męża i mówiła że córka nawet by wzięła rodziców z kotkami i psiakami, ale nie wie o tych przychodzących a nikt na tej wsi nie pomoże :(.
  3. A ja nie widzę nic ale ma obserwowane oczka przez lekarza bo pani mówiła że wie o tym uszkodzonym oczku i często jak Grześ się zdenerwuje jak niestety podczas wystrzałów to dostaje jakby wytrzeszczu. Bardzo Grześ przeżył Sylwestra, nie chciał się załatwiać nawet jak już długo nie było słychać petard, nie chciał jeść, bardzo dyszał, a że ma chore serce pani się martwiła. Puściła mu nagranie z uspokajającymi niskimi częstotliwościami, bo może i jemu pomoże. Ale już na szczęście jest ok.
  4. Dziękuję bardzo za wpłaty, bo niedługo robię bazarek bo cieniutko z finansami, niestety znowu fotosik znowu chce zapłaty za zdjęcia więc martwię się jak sobie z tym poradzę. Ale bardzo dziękuję!: - Bakusiowa - 30zł - 30.12.21r. - Elisabeta - 200zł - 03.01.22r. ( 4 miesiące) - Renata z fb - 40zł - 03.01.22r. (ciut więcej ;)) - mama Oleny84 - 50zł - 03.01.22r.
  5. Znowu dogo ledwo mi chodzi. Klausik się rozbrykał, mieszka sobie w gabinecie hotelikowym i nawet rano się nastrosza jak Sylwia lub pan Jacek chce wejść. A potem wybiega z psiakami i cieszy się z nimi. Jemu człowiek nie jest potrzebny do niczego oprocz pełnej miski niestety. Nie mogę wgrać tych filmów. Zaraz znowu spróbuje, bo chce sama żeby nikogo nie męczyć na stałe ;)
  6. Dziękuje za wpłatę: - asiuniab - 20zł - 13.12 Zapłaciłam 233zł za wściekliznę i leki dla Klausika
  7. Dostałam zaproszenie od Nadziejki, cudny piesiu, jaki szczęsliwy!
  8. Grześ był grzeczny, bo worek prezentów już na niego czeka: Grześ jak zawsze zaspany hihi Patrzcie jaki on piękny!:
  9. O kurcze ale masz grubaski!
  10. Dziękuję baaardzo za wpłaty: - Renata B z fb - 30zł - 2.12 - Dorcia2 - 60zł - 2.12 - mama Oleny84 - 50zł - 3.12 - LupusNord - 40zł - 3.12 - Radek - 10zł - 6.12 - Helli - 30zł - 7.12
  11. Maćku, nie wiem nawet jak wyjśc ze wzruszenia na temat kawy na stacji... jak dojdę do siebie odpowiem
  12. Grześ znowu wyczesany: Niestety będzie odchudzanie, bo ledwo zmieścił się w kubrak:
  13. Ibisku...
  14. Grześ w końcu został zaniesiony przez panią na piętro, bo do tej pory się nie odważył, a pani nie chciała go stresować. Co zrobił Grześ:
  15. Dziękuję za wpłaty: - Bakusiowa - 60zł - 23.11 - asiuniab - 20zł - 12.11 (nie zauważyłam wcześniej :()
  16. Klaus i Enzo najlepiej jakby w przyszłości mieli dom z ogrodem, Enzo z suczką, a Klaus obojętnie, żeby się czuli lepiej z towarzystwem. Klaus wyjdzie z boksu za psiakiem który z innego boksu razem z nim wybiega na spacer, biegnie za nim a sam nie chce. Jak nikt nie patrzy fajnie bawi się z psami, jak tylko zobaczy człowieka już jest stres. Musiał mieć okropne przeżycia że aż tak bardzo nie chce zaufać człowiekowi i sam jego widok powoduje dyskomfort. Enzo lepiej, spaceruje już ładnie, ale jak tylko wie że można wracać już do hotelu ciągnie że hej.
  17. haha, spotkanie czysto koleżeńskie wśród ludzi
  18. A Maciek dziś mi się śnił jako blondyn
×
×
  • Create New...