Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. PANI JEDZIE PO GRZESIA, SĄSIADKI USŁYSZAŁY WYCIE I OKAZAŁO SIĘ ŻE KRĘCIŁ SIĘ NIEDALEKO CAŁY CZAS, AŻ ZAPLĄTAŁ SMYCZĄ O OGRODZENIE. UFFF
  2. Pani napisała do mnie po północy, Grześ zaginął rano 21.06, przestraszył się i uciekł z działki w Bożenkowie, nie ze swojego domu. To jest 25km od domu. Myślę że będzie biegł w stronę domu czyli Bydgoszcz Szwederowo. Pani kompletnie załamana, obwinia siebie, nawet napisała, że nie jest w stanie jeść, bo Grześ nie je. Grześ był dobrze zabezpieczony, ale może wyjść z szelek. Pani szuka go całą dobę z dziećmi i zaangażowanymi psiarzami, miejscowość oplakatowana, , schronisko i gmina powiadomione. Wczoraj jak się dowiedziałam zamieściłam post na facebooku i na grupach, które znam i może ktoś pomoże i udostępni.
  3. Nie wiem czy pokazywałam, a to chłopaki jeszcze w tym okropnym schronisku, wyprowadzone na chwilę z ciemnicy do zdjęcia.
  4. Dziękuję, dziś jakieś fajne zamówię. O, ciocia jak zawsze niezawodna!
  5. Niezmiennie bardzo dziękuję za wpłaty: - asiuniab - 20zł - 13.06 - jankamałpa - 20zł - 13.06 - mama Oleny84 - 50zł - 14.06
  6. Żadnych innych pomysłów na obróżki :(?
  7. Rozmawiałam z Sylwią z hotelu, spróbujemy zrobić ogłoszenie dla psów jako pary, bo może ktoś będzie chciał, jakimś cudem, wziąć obu. Stąd ten pomysł, że mimo iż oni się czasem kłócą, to Klaus jest wpatrzony w Enzo i właściciwie jak tamten jest przy nim to on się inaczej, swobodniej zachowuje. Klaus w ogóle jest taki jakby ciągle pobudzony, zestresowany. Psychotropy nic nie dawały, bo był jakby półprzytomny. On się już nie zmieni:(, zawsze będzie na dystans do człowieka, chodzi o to, żeby znalazł się jakiś człowiek, który go takim zaakceptuje, psa, który nie chce się przytulać i chodzić na smyczy. I tak są postępy, bo Sylwia może około metra przy nim chodzić i głaskać czasem, bo wcześniej on np. jak robił siku i obaczył ją to uciekał, nie kończąc. W tej chwili chłopaki są w takim swoim lokum na ok 21m2, z budkami, obok mają lasek, zające itd i miejsce ze staruszkami, wiec jest ciszej, co ich też nie stresuje. I widać jak one się cieszą jak sobie tam biegają. Sylwia chciała im zrobić zdjęcia w takim mniejszym boksie, zza krat, może to by kogoś wzruszyło bardziej, ale chyba spróbuje zrobić zdjęcie w ich boksie. I tak to wygląda:(. Czyli kiepsko. Sylwia na razie zrobiła zdjęcia Enzo, powiedziała mu, że ma być na nich trochę smutny,żeby wzruszyć ludzi, ale on wolał się śmiać . Na ostatnim trochę się postarał .
  8. Dziękuję, nie wiem czy jednak nie trzeba będzie kupić obroży żeby nie stresować co miesiąc Klausika
  9. Bardzo dziękuję za kolejne wpłaty: - Radek - 10zł - 03.06 - Renata B z fb - 40zł - 03.06 - Helli - 30zł - 07.06 - dorcia2 - 60zł - 07.06 - LupusNord - 40zł - 07.06 Mam jakieś filmiki, spróbuję znowu tu wstawić, jak przypomnę sobie hasło do youtube i będę mieć zdjęcia. Mam pytanie - kto może polecić jakieś dobre i tanie obroże na kleszcze???
  10. A ja już wiem, że imię dla króliczki już wybrane!
  11. Dziękuję bardzo, już na koncie! Dziękuję za pomoc! Nie wiem, czemu u mnie myśli i myśli.
  12. Czy ktoś mógłby za zwrot kosztów wypromować na miesiąc ogłoszenia, bo ja nadal mam problemy https://www.olx.pl/d/oferta/piekny-i-kochany-pies-enzo-szuka-najlepszego-na-swiecie-domu-CID103-IDPl92x.html https://www.olx.pl/d/oferta/wspanialy-madry-psiak-szuka-domu-CID103-IDNoqWe.html#7e0e640839
  13. Dziękuję bardzo za wpłatę: - Nadziejka - bazarek Nadziejki - 20zł - 20.05 - Bakusiowa - 40zł - 24.05
  14. Do kiedy trzeba zabrać Plamę?
  15. Ale to psiaki został w punkcie są te psiaki?
  16. Super, zobaczymy się pewnie za jakiś czas z Aramiskiem!
  17. Dziękuję za wpłatę: - jankamałpa - 20zł - 16.05
×
×
  • Create New...