Jump to content
Dogomania

Olena84

Members
  • Posts

    49551
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    17

Everything posted by Olena84

  1. Jeśli chodzi o Enzo ma wyróżnione ogłoszenia, na wszystkie sposoby, ma nawet obserwujących ale nikt nie dzwoni. Klaus za namową pani weterynarz będzie brał taki lek, na poprawę nastroju, on ma na celu wyciszenie ale nie jest antydepresantem. Po tym leku, psiak z tego hotelu czuje się dużo lepiej. Pani wet powiedziała jeszcze że taki psiak, który dużo przeżył to właściwie cały czas jest nakręcony, męczy się, nie odpoczywa psychicznie. Dlatego spróbujemy z tym lekiem. Na pewno musiał mieć złe przeżycia z mężczyznami bo cały czas wpada w panikę na widok pana Jacka który karmi go od początku i pracuje tam, a minął rok przecież.
  2. Czy ktoś pomógłby mi z filmami, będzie szybciej. Wysłałabym na wattsup.
  3. Mam zdjęcia i filmiki, ale nie pamiętam hasła na youtube, wiec muszę sie znowu zarejestrować.
  4. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty: - Radek - 20zł - stała + jednorazowa = 03.11 - Renata B. z fb - 40zł - 03.11 - Helli - 30zł - 07.11 - Lupusnord - 40zł - 07.11
  5. Dziękuję bardzo za wpłatę: - Bakusiowa - 30zł 27.10
  6. Dziękuję za wpłaty dla psiaków, i stałe i dodatkowe i jednorazowe! Jesteście super!: - Elisabeta - 200zł - jednorazowa - 29.09 - Olena84 - 110zł - stała i jednorazowa - 29.09 - mama Oleny84 - 50zł - 03.10 - Renata B z fb - 40zł - 03.10 - Radek - 20zł - stała i jednorazowa - 04.10 - Helli - 30zł - 07.10 - Nesiowata - 20zł - jednorazowa - 07.10 - Lupusnorda - 40zł - 10.10 - asiuniab - 20zł - 11.10 - dorcia2 - 60zł - 12.10
  7. ZAPRASZAM SERDECZNIE NA BAZAREK Z RÓŻNOŚCIAMI - KLIK
  8. Zapraszam na bazarek dla chłopaków klik
  9. Dziękuję bardzo bardzo!!! za wpłaty: - asiuniab - 20zł - 19.09 - jankamałpa - 40zł - 26.09 - Bakusiowa - 30zł - 28.09 Niestety muszę założyć nowe konto na jutubie bo nie nie pamiętam do tamtego hasła
  10. Aaro cudny, jak i reszta zwierzaków oczywiście. A kotki czemu nie mają zdjęć???
  11. Zostałam podlinkowana więc zaglądam ;). Tak mój Boguś z padaczką tam był. Ja byłam zadowolona i kontakt z Magdą bardzo fajny. W pewnym momencie nawet zaadoptowała Bogusia bo powiedziała, że jak sobie wyobrazi że ktoś go z powodu padaczki jednak zwróci to złamie mu serce i ona na to nie pozwoli.
  12. Dziękuję bardzo Nadziejce za zrobienie bazarku dla chłopaków i ogromną pomoc w postaci 160zł!!!
  13. Ezno ma znowu wyróżnione ogłoszenia oby ktoś sensowny zadzwonił.
  14. Dziękuję bardzo za kolejne wpłaty!!! : - LupusNord - 40zł - 06.09 - Helli - 30zł - 07.09 - dorcia2 - 60zł - 08.09
  15. Dziękuję bardzo za wpłaty!!! : - Bakusiowa - 40zł - 30.08 - stała + jednorazowa - mama Oleny84 - 50zł - 01.09 - Olena84 - 100zł - 01.09 - Radek - 20zł - 01.09 - stała + jednorazowa - Elisabeta - 200zł - 02.09 - IX - XII - Renata B z fb - 40zł - 05.09
  16. Wow, ale niespodzianka, bardzo dziękuję!
  17. We wrześniu to na pewno, tylko mam mały remont i wszystko raczej chowam niż wyciągam z szafy
  18. No niestety Bardzo dziękuję za chęć pomocy! Ale jak zrobię zdjęcia i opisy to mi wygodniej będzie już założyc temat, ale przyjmę pomoc z postawi wysyłki
×
×
  • Create New...