-
Posts
6680 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Selenga
-
[quote name='zuzlikowa']... trzymaj się malutka... na szczęście Ty nauczysz się żyć bez łapki i z czasem nawet nie bedziesz zauważała,że jej nie masz... ale tyle cierpienia i bólu :(:shake:[/QUOTE] No właśnie - brak łapki to dla koteczki nie tragedia. Mam taką w domu. Dodatkowo nie ma oczka i ząbków. A dziewczyny z miau.pl mogą powiedzieć jakiego czadu dała kiedy przywiozły do mnie Amber, drugą koteczkę. Na co dzień radzi sobie doskonale i niewiele jest miejsc w domu gdzie by nie weszła. Najważniejsze, że teraz Pusi rana szybko się wygoi i nie będzie ją już bolało.
-
[quote name='agata51']Selenga, bierz Kamyka - będziecie tarzać się w złocie! [/QUOTE] Kochana, gdybym ja mogła mieć psa o jego gabarytach, to Kamyś już dawno byłby u mnie. Jeździlibyśmy sobie po kraju i wykopywali kamienie... nie ma to jak wspólne zainteresowania. Ale niestety, skazana jestem na rozmiary mikro :(
-
Malamutka i jej dziecko szczęśliwe w swoich domkach .
Selenga replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]33 cegiełek[/B] Na moje konto zapłacono za [B]31 cegiełki[/B] Na moje konto wpłynęło [B]178 zł[/B] w tym [B]21 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (7 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]26 zł [/B] prowizja allegro [B]8,25 zł [/B] [B]178 - 21 - 26 - 8,25 =[SIZE=4] 122,75 zł[/SIZE][/B] Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto Fundacji: [URL="http://dogo.egonet.pl/allegro/przelewy/przelew-suzi.pdf"]przelew[/URL] -
Dostałam nowy numer konta. Tylko nie bardzo wiem czemu to jest znowu konto Luzi skoro Luzia nie ma dostępu do netu a co za tym idzie do dogo??? Nie może ktoś przejąć roli skarbnika skoro są takie problemy?
-
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2393857534[/URL] Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek. Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla koteczki będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. A przede wszystkim podsyłajcie znajomym.
-
http://allegro.pl/show_item.php?item=2391413525 Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek. Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.
-
może się przyda banerek dla Mutki? [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/227375"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/mutka.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL]http://allegro.pl/show_item.php?item=2383093604[/URL] Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy [B]NIE KUPOWALI[/B] cegiełek. Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla psiaka będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki.
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Selenga replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Nie wylewaj łez, bo [B]Homerek ma sie lepiej niz wiekszosc psow na dogo[/B]. Miałam okazje niedawno go widziec. Ale lepiej w to nie weirzyc i podtrzymywac mit o okrutnej czarownicy, ktora zjada psy.[/QUOTE] Nie wiem czy zdajesz sobie sprawę z tego, że takie wpisy mocno, bardzo mocno podważają wiarygodność tego co piszecie i robicie. Według czarno na białym napisanych relacji Czarodziejki Homerek to staruszek z problemami zdrowotnymi, ograniczoną sprawnością poruszania się i ograniczona kontrolą czynności fizjologicznych. Teraz piszesz, że ma się lepiej niż większość psów na dogo. Są dwie możliwości: 1. Homerek nigdy nie był schorowanym staruszkiem, więc jego aktualnie dobry stan nie jest niczym dziwnym = Czarodziejka nie pisała prawdy (mówiąc wprost oszukiwała) 2. Homerek rzeczywiście jest schorowanym staruszkiem, a informacja o jego aktualnie dobrym stanie nie jest prawdziwa = wy oszukujecie. W cudowne uzdrowienie chyba nikt nie uwierzy. Jest jeszcze trzecia możliwość: Homerek został dokładnie przebadany i zdiagnozowany, regularnie dostaje niezbędne w jego wieku leki i ma zapewnione odpowiednie warunki i pielęgnację. To wszystko zaowocowało poprawą stanu zdrowia, podobnie jak u pozostałych psów zabranych z "hospicjum". Jeśli prawdziwa jest opcja trzecia to dlaczego jest to taka tajemnica?????? Trzeba być na prawdę wyjątkową masochistką, żeby się narażać na stałą i ostrą krytykę na publicznym forum zamiast napisać: pies przebadany, wyniki takie i takie, leki takie i takie, warunki poprawiono na takie i takie. Dziwisz się, że ciągle się czepiamy? Jakby nie patrzył każdy wasz wpis to strzał we własną stopę... A co do czarownicy i zjadania psów to nie przesadzaj, aż tak źle to u Czarodziejki jednak nie było. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Selenga replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Dzieki za pouczenia i polajanki wszystkowiedzaca Selengo. Uwielbiam to. Szkoda tylko, ze na Tobie nie robi wrazenia porownywanie kogos do swira i psychopaty. Zaliczasz to do komplementow ?[/QUOTE] I tu właśnie tkwi problem - nadinterpretowanie wpisów. Póki co nikt takiego porównania tu nie zrobił, sugerował tylko, że anula ZMIERZA w takim kierunku. Widocznie czujecie, że coś tu jednak jest nie tak skoro każdy cień sugestii tak bardzo bierzecie do siebie. A co do pouczeń to też nadpinterpretacja - to nie było pouczenie, tylko rzeczowa informacja osoby zawodowo zajmującej się zagadnieniami internetowymi, precyzująca wykonane przez Ciebie czynności. Co ja na to poradzę, że edycja jest zastrzeżona dla autora wpisu? Tak jest po prostu. -
[quote name='Julia84']Już napisałam wiadomość do Selengi...może się Cioteczka zgodzi... modlę się o to. [/QUOTE] Nie ma się co modlić i pytać tylko trzeba do mnie pisać "ciotka, pies w potrzebie, siadaj i rób tę aukcję" :) Z FB nie pomogę, bo nie za bardzo umiem (i nie lubię) się tam poruszać. [quote name='ovathena']Jeśli o charakter (nieufność itd.) psa chodzi to myślę że pracą i dobrym podejściem będzie można to zmienić. Ja się bardziej boję o ranę, ale przede wszystkim cały czas myślę że jego to BOLI.. czy [B]zrosty będą bolały już zawsze[/B].[/QUOTE] Z osobistego doświadczenia wiem, że takie zrosty nie bolą, chociaż czasem są odczuwalne - tak jakby "ciągnęły", zwłaszcza przy zimnej i deszczowej pogodzie.
-
[quote name='Macia']Dziękujemy bardzo. Tak pieniądze prosimy przelać na konto naszego komitetu.[/QUOTE] Pieniądze przelane. Mogę jeszcze poprosić o jakieś zdjęcia Rafcia w dużej rozdzielczości, najlepiej na maila [email][email protected][/email]? Potrzebuję do zrobienia cegiełek...
-
Na aukcji wystawionych było [B]200 cegiełek[/B] Zadeklarowano kupienie [B]62 cegiełki[/B] Na moje konto zapłacono za [B]29 cegiełek[/B] Na moje konto wpłynęło [B]148 zł[/B] w tym [B]9 zł[/B] za zdjęcia w formie papierowej (3 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji [B]26 zł [/B] prowizja allegro [B]15,50 zł [/B] [B]148 - 9 - 26 - 15,50 = [SIZE=4]97,50 zł[/SIZE][/B] Możecie mi napisać na jakie konto mam przelać te pieniądze? w dalszym ciągu na Komitet ZWIERZĘCE SOS?
-
Na aukcji wystawionych było 200 cegiełek Zadeklarowano kupienie 200 cegiełek, ale jedna osoba zgłosiła, że coś jej się pomyliło i zamiast 1 cegiełki zadeklarowała kupienie 21 na co ją nie stać, więc w rzeczywistości kupionych zostało 180 cegiełek Na moje konto zapłacono za 139 cegiełek Na moje konto wpłynęło 731 zł w tym 60 zł za zdjęcia w formie papierowej (20 x 3 zł dopłaty na zdjęcia i znaczki) koszt wystawienia aukcji 26 zł prowizja allegro 50 zł 731 - 60 - 26 - 50 = 595 zł Taką kwotę przelałam dzisiaj na koto przytuliska: przelew
-
Malutka wspaniała Sabcia MA REWELACYJNY DOM!!!
Selenga replied to Paula95's topic in Już w nowym domu
Pewnie, takiego pulpecika miło się ogląda :) Ja mam dobrze bo mogę na żywo -
Trzymaj się spain, wiem że Ci ciężko... Może w gabinetach wet cosś by wiedzieli?
-
Kiepska sprawa... Jeśli był poraniony to mogli go uśpić... Straż Miejska powinna mieć notatkę o tej interwencji i powinni mieć tam napisane co z psem zrobili - komu przekazali lub gdzie go odwieźli...
-
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Selenga replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51'][B]Na pewno tego nie zrobie.[/B][/QUOTE] Szczerze mówiąc wcale mnie to nie dziwi - przecież na zdjęciach widać z grubsza jak Homer czuje się i wygląda NA PRAWDĘ... [quote] Wyedytowałam post, w ktorym Anula jest obrazana przez uzytkownika moj pies. Ja zrobiłabym z tego uzytek, bo dosc mam chamstwa i obelg uzywanych tu na porzadku dziennym. Co zrobi Anula - nie wiem.[/quote] Wyedytować nie mogłaś bo prawo edycji ma tylko autor postu, mogłaś co najwyżej zarchiwizować go u siebie czyli zrobić sobie zrzut ekranu albo w inny sposób zachować. A bardziej merytorycznie: cóż za niezwykła wrażliwość skoro taki tekst jest uznawany za obraźliwy :crazyeye: Szkoda, że wrażliwość na punkcie ludzkiego komfortu nie idzie w parze z wrażliwością na komfort psa... -
DIF, możesz mi wysłać na maila fotki Sary w większej rozdzielczości? Muszę ludziom z allegro cegiełki powysyłać... mój mail [email][email protected][/email]
-
Malamutka i jej dziecko szczęśliwe w swoich domkach .
Selenga replied to paulina02's topic in Już w nowym domu
[URL="http://allegro.pl/show_item.php?item=2345163177"][B][url]http://allegro.pl/show_item.php?item=2345163177[/url][/B][/URL] Proponowałabym jednak żeby dogomaniacy NIE KUPOWALI cegiełek. Dlaczego? Ponieważ od każdej aukcji musimy zapłacić prowizję - niby niewiele bo tylko 5% ale przy 200 cegiełkach to już się robi 50 zł, a to wcale nie jest mała kwota. Jeżeli wpłacicie swoje pieniądze bezpośrednio na konto, to dla Suzi będzie przeznaczona cała wpłacona przez was kwota, a jeśli kupicie cegiełki, to część tej kwoty zgarnie allegro. Zostawmy allegrowe cegiełki dla tych, którzy nie są na dogomanii - oni nie mają innej drogi pomocy. Albo róbcie tak jak to robią niektórzy wpłacający - kupują 1 cegiełkę ale wpisują wysoką kwotę w koszty przesyłki. -
ONek - stary... i ślepy..... :( Homerek w DT u Czarodziejki :)
Selenga replied to _Aga_'s topic in Już w nowym domu
Ciotek na dogo sporo jest, ale chyba ŻADNA nie trzyma [B]SWOJEGO[/B] psa tak daleko od siebie i na dodatek w miejscu, które udowodniło, że o opiece nad starymi stworzeniami nie ma pojęcia... A skoro opiekunka [B]nie ma szacunku dla SWOJEGO psa[/B], to co się dziwić, że szacunek dla innych osób, które NA PRAWDĘ chcą pomóc w zapewnieniu staremu psu godnych warunków, objawia się w tak dziwny sposób...