Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. [url=http://www.pasmex.com.pl/sklep/?p=p_21&iPage=1]Taśmy ozdobne - Pasmex - Sklep internetowy, pasmanteria, dodatki krawieckie, taśmy, wstążki, koronki, nici, hafty.[/url]
  2. Kokardki? to nie są kokardki, to są dzieła sztuki Poza tym płyta o szczeniakach, waga do 0,5 kg, smycze i obroże autorstwa Taks i nie tylko
  3. przyszły fanty od nane... DLACZEGO JA NIE JESTEM YORKIEM ???? :placz::placz::placz:
  4. z allegro cisza nawet nikt nie obserwuje...
  5. [quote name='rizo']niektórzy oferowali fanty ale nic nie przesłali,[/quote] Nie wszyscy :) Fanty od nane idą do mnie pocztą, a dzisiaj GrubbaRybba podrzuciła kolejne. Jak tylko dojdą fanty od nane zrobię wspólny bazarek, bo fanty od GrubbejRybby też "psie". Więc niektórzy realnie borą się za pomoc. Ale jak będziecie się tak nawzajem czepiały byle czego, to się pewnie im szybko odechce - czego jak czego, ale psów w potrzebie nie brakuje, pomoc wszędzie potrzebna
  6. [B]Wpłaciłam dzisiaj na konto Snoopiego 100 zł z bazarku biżuteryjnego[/B]
  7. kokardki dla yorków, na gumce i na spince oraz płyta (nie wiem jaka na razie) i waga z royal canin
  8. Dajcie znać jak uznacie, że można ruszać z ogłoszeniami - odnowię jej allegro, jak zwykle wyróżnione na full
  9. melduję, że są w drodze do mnie fanty na bazarek ofiarowane przez nane jak tylko dotrą zrobię zdjęcia i wystawię bazarek
  10. Moria, czy jest gdzieś w Waszej okolicy dobry psi okulista? Może w Trójmieście? Jakby był, to może warto Czarusia pokazać? Mogę się dowiedzieć u dr Garncarza czy nie będzie przypadkiem w Gdańsku gościnnie...
  11. [quote name='AnnaA']Ile ja się tego wątku o Czarusiu naszukałam to tylko ja wiem. Niestety, komputer nie jest moją domeną. Dzięki Bogu zaiteresował mnie wątek o dwu suczkach i trafiłam na Czarusia. PROSZĘ O NR Konta na PW. Podtrzymuję deklarację pomocy.[/quote] Aniu, na pasku na górze masz taką pozycję w menu "Panel użytkownika" - jak klikniesz na to, to wyświetli Ci się lista wszystkich wątków, na których coś pisałaś albo które subskrybujesz. Subskrypcję robi się klikając w górnym paseczku (nad samym wątkiem, w prawej części) "Narzędzia wątku" i wybierając tam "Subskrybuj wątek" To bardzo ułatwia odszukanie wątku :)
  12. Skoro jest taki ładny i już się nie boi, a z dawnego Skrytka tylko cudne uszyska zostały, to powinien się chyba inaczej nazywać - na przykład Plekotus (od łacińskiego [I]Plecotus[/I] [I]auritus[/I] czyli gacek wielkouch) ;)
  13. allegro mu się skończyło, wznowię w weekend
  14. [quote name='Moria']trudno mi zozumieć że byl takim agresorem,może selenga go podmieniła w trakcie transportu?[/quote] Nie podmieniłam, nie było powodu - on już w schronisku był taki grzeczny i cierpliwy, że nie mogliśmy wyjść z podziwu co mu się stało. I nie był w żaden sposób przygotowywany do wyjazdu - zjadł kiełbaskę (z sedalinem), został wyciągnięty z boku, przyprowadzony do samochodu, wsadzony do środka, ubrany w szelki i obrożę, przypięty smyczą i tyle. Cała akcja trwała może z 15-20 minut. Potem całą drogę leżał sobie spokojnie na tylnym siedzeniu, od czasu do czasu zmieniając boczek na którym leżał. Jak jechaliśmy z Radomia do Warszawy to sobie trochę do niego gadałam i tłumaczyłam mu, że teraz to już tylko samo dobre go czeka. Jako kierowca nie bardzo mogłam patrzeć co on na to moje gadanie, ale jak się zatrzymaliśmy na trochę i spojrzałam na niego, to Czaruś wyraźnie mnie słuchał, miał główkę zwróconą w moją stronę i "patrzył" na mnie tymi swoimi ślepymi oczkami. Nie umiem tego opisać, ale to było tak jakby bardzo intensywnie patrzył mi w oczy. Ja wiem, że on nie widzi, ale układ głowy i oczy dokładnie takie były. Pogadałam sobie z nim też kiedy w Warszawie czekaliśmy chwilę na moją koleżankę i Guzika. W pewnej chwili Czaruś popatrzył na mnie tak jakoś jakby chciał powiedzieć "No dobra, wierzę ci" i położył się wygodnie, wyluzowany. Potem już nie zwracał na mnie większej uwagi, na koleżankę i Guzika też. Pewnie sedalin zaczął działać :)
  15. [quote name='tula']Selenga super allegro:loveu: ja też będę cały czas odnawiała Czarusiowi moje ogłoszenia i pozwolę sobie poczęstować sie tymi spreparowanymi zdjęciami jeśli nie masz nic przeciwko:cool3:[/quote] Oczywiście, że nie mam Jak klikniesz na zdjęcie w aukcji, to się otworzy powiększenie lepszej jakości
  16. [quote name='__Lara']Dobra, to ja mu zaraz zrobię trochę ogłoszeń :p[/quote] Na allegro są spreparowane nowe zdjęcia :)
  17. Wznowione, zaktualizowane allegro Czarusia [B][url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=756418901]Okrutnie skrzywdzony,niewidomy,ale wspaniały pies (756418901) - Aukcje internetowe Allegro[/url][/B]
  18. [quote name='bico'][B]Mam złe info - dzwoniła ta kobieta, u której miała robić wizytę przedadopcyjną:-(:placz::-( Rezygnuje z adopcji Czarka - "jednak nie da sobie rady i nie jest w stanie poświęcić ślepemu psu, tyle uwagi ile on potrzebuje, [COLOR=Red]musiała by go zamykać na całe dnie,[/COLOR] bo pracuje, a w tym czasie pozostałe jej psy mogły by mu zrobić krzywdę. [COLOR=Red]Co prawda wilczur jest cały dzień na łańcuchu i jest mu z tym dobrze, spuszczany tylko na noc,:crazyeye::angryy:[/COLOR] ale w dzień Czarek niewidząc, mógłby do niego podejść i niewiadomo co by się mogło stać"[/B] [/quote] Mnie to jakoś nie zaskoczyło - kobieca intuicja powiedziałabym :D Pisałam Ci zresztą o tym w PW. Trudno - Czaruś nie siedzi w schronie za kratami bez kontaktu ze światem zewnętrznym. Może jeszcze poczekać na ten wymarzony superdomek. Teraz trzeba zaktualizować ogłoszenia i na pewno się taki naj-, naj- znajdzie
  19. Mnie też to zdjęcie rozczuliło na maksa :loveu:
  20. [quote name='tula']Ja cały czas robię i odnawiam Czarusiowi ogłoszenia na kilku portalach, czyli narazie mam pousuwać? [/quote] Lepiej nie - skoro są to niech te 3 dni jeszcze będą, w razie jakby się okazało, że dom nie zostanie zaakceptowany, to będzie mniej roboty :)
  21. [quote name='__Lara']Piękny Czaruś :loveu: cioteczki, robimy mu ogłoszenia?[/quote] Ja bym poczekała. Skoro zgłosił się dom chętny do adopcji, to najpierw trzeba go sprawdzić, a potem decydować czy Czaruś jedzie do domu czy robimy ogłoszenia
  22. [quote name='AlinaS']Po co staruszka sterylizować chyba ze są wskazania medyczne?[/quote] Czaruś nie jest staruszkiem - w papierach ma wpisane 4 lata :) Jest niewidomy w wyniku pobicia a nie ze starości
  23. obiecałam banerki i jakoś mi się zeszło, ale pamiętałam: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/malutka-przerazona-12-letnia-figa-po-smierci-wlascicielki-pomocy-w-szukaniu-domu-137385"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/figa1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1161/malutka-przerazona-12-letnia-figa-po-smierci-wlascicielki-pomocy-w-szukaniu-domu-137385"][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/figa2.jpg[/IMG][/URL]
  24. [quote name='__Lara']:loveu: wystarczyło trochę cierpliwości :loveu:[/quote] Tak właściwie to wcale nie było potrzeba cierpliwości - od początku był grzeczny. Ja szczerze mówiąc zupełnie nie rozumiem takiej jego zmiany w ciągu jednego tygodnia. No chyba, że mu rzeczywiście o to SPA u Morii chodziło...
  25. [quote name='Monday'] A domek jest w bloku ? Bo nie pamiętam :oops:[/quote] Nie, to jest dom z ogrodem. Do tego 2 inne psy, chyba jakieś koty też. W domu sami dorośli, tzn. córki tej Pani są już dorosłe :)
×
×
  • Create New...