Jump to content
Dogomania

Selenga

Members
  • Posts

    6679
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Selenga

  1. Ja obiecałam, że zasponsoruję sterylkę Małej, ale gallegro załatwił to inaczej , więc żeby się moja deklaracja nie zmarnowała dajcie znać dziewczyny jakie są mnie więcej koszty sterylki, to wpłacę wam na konto odpowiednią kwotę. I żeby było wszystko jasne - podajcie koszt nieulgowej sterylki :)
  2. [quote name='madcat1981']to chyba ostatnie i jeszcze allegro Selengi wyszukuję;)[/QUOTE] Mojego allegro nie ma tym razem :) Chyba LadySwallow go tym razem ogłaszała. Moje allegro czeka na zakończenie tamtego :)
  3. wieści z godziny 13:00 - dobre wieści :) [I]"[COLOR=black][FONT=Verdana][COLOR=black][FONT=Verdana]Stan szczeniaka powoli stabilizuje się. Psiak, po raz pierwszy od wczoraj, przespał się ok. 2 godzin. Szczeniak [B]samodzielnie oddał mocz (nerki pracują) oraz odzyskał apetyt[/B]. "[/FONT][/COLOR][/FONT][/COLOR][/I] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/muki.jpg[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/ugotowany1.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Monika z Katowic'][B]Więc właściwie Maluszek umiera[/B]... Wierzę, że do końca pomożecie Mu, że ujmiecie Mu choć trochę bólu.[/QUOTE] Monika, przecież nikt w lecznicy nie jest sadystą - psiak na pewno jest znieczulony, ale to nie o ból chodzi w tej chwili...
  5. [B][FONT=Verdana][COLOR=#000000]Sobota 21 listopada 2009 r. - godz. 20.39 [/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Verdana][COLOR=#000000]Stan szczeniaka w dalszym ciągu jest krytyczny. Była właścicielka tego malucha gotowała w dużym garnku wodę na kąpiel dla swojego 2,5 letniego dziecka. Postawiła gar z wrzątkiem na podłogę i poszła do drugiego pokoju po ręcznik. W tym czasie dziecko wzięło szczeniaka na ręce. Szczeniak wpadł do gara z wrzątkiem. Połowa ciała jest sparzona, druga część (o ile szczeniak przeżyje do jutra) niebawem "odejdzie. Ponownie proszę o modlitwę. Zrobiliśmy absolutnie wszystko, co tylko współczesna medycyna weterynaryjna może zrobić. Jeśli szczeniak przeżyje (a szanse ma nikłe) leczenie będzie bardzo długie i kosztowne. Szczeniak został "z urzędu" objęty pełną pomocą Fundacji Serce Serc. [IMG]http://dogo.egonet.pl/fotki/ugotowany.jpg[/IMG] [/COLOR][/FONT]
  6. Laura, allegro cegiełkowe oczywiście zrobię, ale dzisiaj już nie dam rady, nie spałam od wczoraj rano i padam na pysk z samego rana się za to wezmę
  7. i jeszcze banerek dla dzieciaka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/173904-KrzywoA-apek-psie-dziecko-tak-bardzo-skrzywdzone"][U][IMG]http://dogo.egonet.pl/banery/krzywelapki.jpg[/IMG][/U][/URL]
  8. [quote name='Pinesk@']Cykorek ma allegro, jakieś inne ogłoszenia?Ja go ogłaszam tylko na gumtree.. Mu najbardziej potrzebne są teraz ogłoszenia :( Potem go gdzieś wrzucę...[/QUOTE] allegro mu się wczoraj skończyło, w weekend odnowię on ma wznawiane allegro regularnie, ale chyba się juz opatrzył wszystkim bo co raz mniej wejść jest mimo wyróznienia przydałyby się nowe fotki...
  9. [B]Wreszcie udało mi się dogadać z nowym dogo i zrobić obiecany bazarek [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174106-Totalny-misz-masz-od-Sasa-do-Lasa-na-szczeniaczka-z-krzywymi-A-apkami-do-27-11?p=13545718#post13545718[/URL][/B]
  10. a pan co to był zainteresowany też się pewnie nie odezwał i z Kamysiem nie spotkał... P.S. Nie tylko tu cicho - taki b....l z dogo, że wszędzie cicho...
  11. Chyba? Szykowałam właśnie rzeczy na bazarek, przeglądałam komu by najbardziej był potrzebny na już... Bid w potrzebie nie brakuje, ale on to po prostu masakra. Jutro rano wystawię szybki bazarek.
  12. zrobię dzisiaj gnojkom allegro wyróżnione
  13. Czaruś jest zapisany do okulisty na 24.11 na 12:00 :) Niestety nie mógł być wcześniej bo Moria jest chora
  14. [quote name='Aneta.Sokolowska'] jednak chyba nie jestem odpowiednią osobą, bo piesio musiałby zostawać w mieszkaniu sam przez kilka godzin dziennie(jest jeszcze kilka mniejszych niedogodności)...dziewczyny, sprowadźcie mnie na ziemię, proszę![/QUOTE] Sprowadzamy :) Gapcio rozpacza jak 10 minut nikt się nim nie zajmuje. Wyobrażasz sobie tych kilka godzin i sąsiadów?
  15. Mogę zadeklarować 15 zł stałej wpłaty, prawdopodobnie będzie więcej, ale tyle mogę na 100%
  16. ode mnie 15 zł stałej deklaracji
  17. Czyli jak rozumiem, mam zrobić teraz allegro adopcyjne dla Gapcia :cool3:
  18. allegro też się właśnie zakończyło :) 6 dni przed czasem :) 200 x 5 zł...
  19. do końca cegiełkowego allegro zostało 6 dni... i 6 cegiełek... :evil_lol:
  20. [quote name='furciaczek']W jakim systemie zrobiona jest strona?? Mam od groma czasu wiec moglbym na bierzaco uaktualniac jesli jest jeszcze taka potrzeba.[/QUOTE] To jest bardzo prosty w obsłudze zaadaptowany mechanizm sklepu internetowego. Ale myślę, że to nie jest dobry pomysł żeby aktualizować stronę z Londynu...Żebyś mogła wrzucić informacje na stronę, ktoś będzie musiał Ci te informacje przygotować i wysłać mailem. Jaki jest sens takiego pośredniczenia, skoro osoba przygotowująca materiały dla Ciebie może je od razu wrzucać na stronę?
  21. Prowadzenie strony jest na prawdę proste (możecie zapytać Ziutkę). Tylko musi to robić ktoś kto bywa w Klembowie, kto cokolwiek wie o azylu i psach. Ja tu niestety mogę pomóc tylko ucząc obsługi panelu administracyjnego strony. Jeśli ktoś się podejmie prowadzenia choćby działu adopcji, to proszę o PW, umówimy się na zdalne szkolenie
  22. Dziękować nie ma za co :) Lepiej mi załatw zdjęcia Gapcia w wysokiej rozdzielczości bo z czegoś ten dyplomik zrobić trzeba. A domek z Kobyłki skreślamy :mad:
  23. Kasę chyba zbiera gonia66 i zbiorczo płaci za hotelik
  24. Info z wczoraj: [I]"[FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Gapcio jest już rozpuszczony, jak „dziadowski bicz”. Spontanicznie wita się ze wszystkimi klientami Ambuvetu i ich zwierzakami (bez względu na gatunek, wielkość i płeć). Pięć minut bez „miziania” i Gapcio w płacz. W dniu dzisiejszym poszedł na długi spacer razem z Misiem (dzięki uprzejmości dwóch Wolontariuszek z Wołomina). Jestem przekonany, że już pod koniec przyszłego tygodnia dla Gapcia rozpocznie się nowy etap w jego życiu. Tym etapem będzie prawdziwy i kochający dom." [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]Na allegro Gapcia odwiedziło już ponad 1300 osób[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana], [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana]wiele osób obserwuje i jest sporo wpłat :)[/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][I][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=red][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][COLOR=#000000][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana][FONT=Verdana] [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/FONT][/COLOR][/FONT][/I]
  25. Ja na razie się wstrzymuję z allegro - czekam czy się pan z Elbląga umówi na spotkanie z Kamysiem... Jak się nie umówi, to mogę wystawić jak się Twoje skończy
×
×
  • Create New...