Na konto Misi wpłynęły jeszcze pieniążki - bardzo dziękuję:
40,00 Dulska :)
20,00 uxmal :)
15,00 Maruda :)
20,00 helli :)
20,00 p. Krystyna z fb :)
30,00 dorcia2 :)
bardzo proszę o informacje co zrobić z pieniążkami :).
Teraz dopiero widzę, że Dredzio to ładny psiaczek, taki miodowo - brązowy. Na pewno jest zadowolony, że może swobodnie wyjść na trawkę i że ma pełny brzuszek.