Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Może jakieś allegro ciegiełkowe by mu wystawić ktoś mógł ?
  2. [url=http://www.allegro.pl/item634726313_zyzio_stracil_wszystko_kto_go_pokocha_pies_psy.html]ZYZIO-stracił wszystko,kto go pokocha? pies / psy (634726313) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item634743223_maly_pieszczoch_bardzo_potrzebuje_domu_pies.html]Mały pieszczoch, bardzo potrzebuje domu, pies (634743223) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Nie wiem czy w takich ogłoszeniach typu allegro pisać czy nie że to w krakowskim schronisku jest psiak ?
  3. Chodzi mi o to , że jak go wezmą z cafeanimal do Metra a ono jest darmowe i /Ktoś/ przeczyta to co wtedy ? A jaką ostrożność proponujesz, jak coś to podaj mi nr tel i maila do ogłoszenia - to mu zrobię w najbliższym czasie cafeanimala. Tekst do ogłoszeń był tu już na wątku gdzieś.
  4. J3nny , ja się do telewizji nie nadaję :), no chyba że chcecie żeby psiaka nikt nie adoptował :).
  5. Weszłam na wątek Wanilki żeby poszukać co to w końcu za hotelik jest, o którym pisze Ada-jeje i jak się okazuje wie też monika55. Ale niestety zasmuciłam się, bo pobieżnie przeglądająć się wątkowi okazało się że były tam jakieś niesnaski. A ja tak nie lubię takich sytuacji tutaj na dogomanii. Ja się koncentruję tylko na pomocy biednym psiakom. Dlatego skoro macie propozycje hoteli koło Krakowa i znacie je lepiej niż ja , to prosze dzwońcie tam i decydujcie jaki wybrać. Ja mogłam zabierać głos tylko w sprawie hotelików u Wiosny, u Murki, i u Ani w Brodnicy, dowiadywałam się ale tam są straszne kolejki, czeka ok. kilku psów.
  6. No proszę a ja myślałam, że wolontariusze to się biją o to kto ma przed kamerami wystąpić w Kundlu a tutaj nie bardzo ma kto :lol:.
  7. Czy te pieski mają razem iść do wspólnego domku ?
  8. Mój psiak ma ok. 45 kg i jak stanie to prawie taki jak ja jest, i może dlatego mnie się wszystkie inne psiaki wydają mniejsze :lol:. Acha - i nadal nie wiem czy potrzebne jest allegro, alegratka bo o cafeanimal boję się pytać.
  9. Myślę, że narazie to Rokitek musi iść do hoteliku bo jest w niebezpieczeństwie. A Wituś w schronie jakoś sobie radzi, oczywiście byłoby wspaniale gdyby znalazł się dla niego dt, ale teraz to najważniejsze co możemy dla niego zrobić to ogłoszenia, żeby ktoś go wreszcie zauważył i pokochał :). A jak rokitek znajdzie dobry domek to wtedy może Wituś do hoteliku pojedzie jak do tego czasu nikt go nie przygarnie, ale to tylko tak piszę bo mam nadzieję, że Wituś znajdzie wcześniej swój domek.
  10. Żal mi serce ścisnęął na widok biedaka i jego przeraźliwie smutnych oczu. Gdybym mieszkała bliżej i miała lepsze warunki finansowe to by cię wzięła biedaku chociaż na dt.
  11. Czy to nie jest przypadkiem poprzedni wątek tego samego pieska ? [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/krakow-miki-mlody-psiak-o-nietypowej-urodzie-niespozytej-energii-133761/[/URL]
  12. Ja też uwielbiam kudłacze :loveu:. A ile on ma latek, wiadomo ?
  13. Podnoszę pieseczka.
  14. Rokitek ma ogłoszenie na cafeanimal. Tylko co z hotelikiem ? Nigdzie nie ma miejscaod razu , gdzie zarezerwować ? Myślałam, że znajdziecie coś niedaleko siebie a tak - to co robimy ?
  15. A może by tak jakiś podest z desek drewnianych dla psiaka sklecić, żeby nie był na tym betonie :(.
  16. Wspaniale , Berni dużo miłości i radości w nowym domu :loveu:.
  17. Dzięki Ihabe :) ze jesteś. Jesteś szybka jak błyskawica. Niestety zdjęcia nie są najlepsze. Brakuje takiego z bliska. Nawet nie wiem jak wygladają te jego różnego koloru oczki. I tak sobie myślę, czy czekać na zdjęcia czy nie :roll:. No i przydałoby się wiedzieć jakiej wielkości jest psiaczek bo na dużego to on mi nie wygląda. [IMG]http://republika.pl/blog_qf_4399783/6397655/tr/ced859db5e.jpeg[/IMG]
  18. [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images45.fotosik.pl/105/7e5beaf40d577657med.jpg[/IMG][/URL] Tutaj widać jaki to miły i radosny piesek , tylko szkoda, że nadal w schronie :-(.
  19. Pozwoliłam sobie wkleić niektóre ładne zdjęcia psiaka :). [IMG]http://images44.fotosik.pl/40/99df3e9e7388327b.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/49/c775a77dce059b35.jpg[/IMG]
  20. Uff! przeglądnęłąm cały wątek Witusia, najwięcej na nim hopania :), no i nadzieja ze smutkiem si,ę na nim przeplatają. WITUŚ miał robione ogłoszenia na: gumtree Katowice animalia ojej e-zwierzak [URL="http://www.bono.polska.pl/"][COLOR=#000000]www.bono.polska.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.ojej.pl/"][COLOR=#000000]www.ojej.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.animalia.pl/"][COLOR=#000000]www.animalia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.gumtree.pl/"][COLOR=#000000]www.gumtree.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.petworld.pl/"][COLOR=#000000]www.petworld.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.adopcja/"][COLOR=#000000]www.adopcja[/COLOR][/URL] psa.pl [URL="http://www.mammisia.pl/"][COLOR=#000000]www.mammisia.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.petsy.pl"][COLOR=#000000]www.petsy.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.e.-zwierzak.pl/"][COLOR=#000000]www.e.-zwierzak.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pajeczyna.pl/"][COLOR=#000000]www.pajeczyna.pl[/COLOR][/URL] [URL="http://www.pinesa.pl"][COLOR=#000000]www.pinesa.pl[/COLOR][/URL] TYLKO NIE WIEM czy są AKTUALNE, może trzeba je odświeżyć, bo wiecie jak spadną na dalsze strony to nikt biednego Witusia nie zobaczy :(. [B][SIZE=3][COLOR=green]I jeszcze jedna ważna rzecz : BARDZO POTRZEBNE JEST ŁADNE WYRAŹNE ZDJĘCIE PYCHOLKA I TYCH OCZEK PSIAKA - TO PODSTAWA DO OGŁOSZEŃ ŻEBY KTOŚ GO ZAUWAŻYŁ !!! [/COLOR][/SIZE][/B] [B][COLOR=black]Ja wiem że to może być trudne, ale prosze zróbcie to dziewczyny, dla Witusia, on zasługuje na fajny domek. Może niech go jedna jakoś przytrzyma a druga Hop! i zdjęcie zrobi![/COLOR][/B] Rokitek już ma większe szanse na domek, teraz czas dla Kudłatka :).
  21. Czy ostatnie zdjęcia pieska są ?
×
×
  • Create New...