Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. [quote name='Maszaberla']Zuzlik to robi takie cudenka ze powinna juz sklepik otworzyc, tylko cos marnie sie stara z bransoletkami dla ciotki Maszaberli :mad: Udalo mi sie na szczescia wyrwac pare ale i tak woli kolczyki :cool3: [/quote] Cudeńka Zuzlikowej są fakt :). A ja się znowu za wisiorkami oglądam.
  2. Biedny NADINEK, trzeba go ratować. Jakby jaka Cioteczka robiła bazarek to ja mogę jakieś rzeczy przesłać. Chociaż w ten sposób troszeczkę pomogę :oops:.
  3. Wspaniale że Jurand ma tak szybko gdzie jechać.
  4. Chodziło mi o dużego kudłacza w typie briarda.
  5. Cienko z tymi adopcjami :shake:. Chyba dopiero po wakacjach coś się ruszy.
  6. Jak się mógł przecisnąć skoro kojec zadaszony był ? Górą ? To co on latać potrafi ? Może po prostu Bumerang się tam źle czuł, był niewybiegany i dlatego uciekał.
  7. [quote name='Panca']czy ten piesek o numerze 311 ze zdjecia ma swoj watek???strasznie jest biedny i natychmiast trzeba go wyciagnac ze schronu[/quote] Nie, ten piesek jeszcze nie ma swojego wątku. Biedny jest bardzo. Był też gryziony przez psy. No i coś z tym oczkiem ma.
  8. Jak nikt nie zadzwoni o Brunerka to nie wiem co zrobię :shake:. A jak niedziela pod Dżokiem, były jakieś szczęśliwce, które znalazły domek ?
  9. Himenko007, jeśli potrzeba to ja wyróżnie alegrate Wiki i Bazylka, tylko daj znać :).
  10. [quote name='MyrkurDagur']Pytałam Panią o tę biegunkę i o lek, który mu dałaś... Pani odpowiedziała, że ona już wcześniej mu to dawała (przynajmniej tak zrozumiałam...) i że pies po takich przejściach potrzebuje czasu, by dojść do siebie... :roll: Usłyszałam to już któryś raz i teraz to wcale mnie nie uspokoiło... zaczynam się obawiać o stan Rufusa... Co gorsze, cholernie martwi mnie to, czy ci nowi właściciela zajmą się Rufusem i jego zdrowiem... Koniecznie muszę sprawdzić ten dom, bo nigdy nie zaznam spokoju...[/quote] Rozumie, że tą Panią z przytuliska tak ? I proszę sprawdź to jak najszybciej jeśli możesz jak ten Rufusik trafił, bo zaczynam się martwić.
  11. Dawno nie zaglądałam na ten wątek. A tu takie wieści :). Kolejny psiak ma domek. I kolejny w Krakowie :).
  12. Ja wiem że cieszyć się będzie można dopiero za kilka dni jak już Ślepcio się rozgości na w nowym domku i wszystko będzi dobrze (nauczona dogomaniackim doświadczeniem). Ale cieszę się bardzo już teraz że Ślepciowi / Szamankowi tak się szczęści. Dopiero tyle miał smutków: pan go oddał, został w schronisku stary, ślepy i bezradny, tyle czasu spędził na łańcuchu przy schroniskowej budzie a teraz, wolność, pachnąca trawka, dobrzy ludzie wokoło, własna poduszeczka, i jeszcze domek na horyzoncie :).
  13. Nie wychodzą w ogóle na spacery, ja sobie tego nie wyobrażam :(.
  14. A ja my myślałam, że już prosta droga przed Ciapulką. Ale będzie dobrze.
  15. Ale przecież miał być. Czy był a teraz już go nie ma ? To co psiaki tam w ogóle nie wychodzą na spacerki ? Dziewczynki, a nie macie w katowickim schronie jakiegoś dużego kudłacza przypadkiem ?
  16. [quote name='stonka1125']murka czy łatus będzie miał usuwana męskość???????[/quote] Jejku, jak to strasznie zabrzmiało.
  17. A wiadomo skąd ci Państwo się dowiedzieli o Szamanku ?
  18. No nie powiem, że chciałabym jak najszybciej wiedzieć , o co chodzi !!!
  19. Rytka, może dopisz w tytule że DT pilnie.
  20. [quote name='ciapuś']Ciotki i wujkowie :multi::multi::multi: nie zapeszam ale ściskajcie mocno kciuki:diabloti:[/quote] No to ściskamy :cool3:.
  21. [B]Przepraszam za offa ale przed chwilą zobaczyłam ten wątek na dogomanii :(, tam potzrebna pomoc pilnie, okolic, zajrzyjcie prosze, kto może pomóc :[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/polamany-mlody-nie-leczony-na-lancuchu-ok-konina-pomoc-potrzebna-139921/[/URL]. [IMG]http://i406.photobucket.com/albums/pp145/nemisia/bezimienne%20psiaki/Zdjcie0028.jpg[/IMG] [COLOR=red]A ten psiak z połamaną łapiną to podobno był trzymany w klatce na króliki a teraz jest na łańcuchu :placz:[/COLOR].
  22. Przepraszam za offa ale przed chwilą zobaczyłam ten wątek na dogomanii :(, potrzebne osoby z Konina, okolic, zajrzyjcie prosze, kto może pomóc, ten psiak z połamaną łapiną to podobno był trzymany w klatce na króliki a teraz jest na łańcuchu :placz:: http://www.dogomania.pl/forum/f28/polamany-mlody-nie-leczony-na-lancuchu-ok-konina-pomoc-potrzebna-139921/.
×
×
  • Create New...