Onaa
Members-
Posts
26986 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Aż się popłakałam ze wzruszenia i radości oczywiście :). Żeby każdy wątek psiaka w potzrebie mógł się tak kończyć. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/32ebaad69f56dabe.html"][IMG]http://images40.fotosik.pl/147/32ebaad69f56dabe.jpg[/IMG][/URL] "Jak mi dobrze."
-
To Koksik jest chyba od niedawna w schronisku, skoro mimo iż się tak bardzo boi nie został pogryziony przez inne psy. Żal malucha, no ale gdyby trafił na boks do Weksika to przecież tam mu krzywda się nie stanie. Ale to tylko takie moje gdybanie. Przerasta mnie chyba ogrom potzrebnej pomocy dla psiaków i własna niemoc. A Teofilek jest piękny, naprawdę, i że też go nikt nie chce. Dobrze, że chociaz bezpieczny.
-
Nasz kochany staruszek Dropsik - teraz Aniołek biega za TM [']
Onaa replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przeczytałam kilka ostatnich postów, m.in. Ihabe. Racja, życie jest za krótkie i tzreba walczyć o to co dobre, najlepiej wspólnie. A że czasami człowiek porywa się z motyką na Słóńce czyli wyciąga ręcę po wydawałoby się nimożliwe ? No gdyby nie to , to do dzisiaj byśmy żyli w epoce kamienia łupanego. No to jak pomóc ? -
Łódź- Baranek miał cudowny dom. Już za TM
Onaa replied to szajbus's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jaki biedny ten Baranek. Na głowie widać że był pogryziony. Jego też by trzeba było wyciągnąć ze schroniska. Pisze, że on jest duży. To znaczy, że ponad kolano ma w kłębie ? -
Kleksik ciągle szuka domu !!!
-
Łatek po długim oczekiwaniu już w super domu!
Onaa replied to stonka1125's topic in Już w nowym domu
Łatek jak widać nadaje się wspaniale do dzieci i rodziny. Mam nadzieję, że znajdzie wreszcie ten swój wspaniały dom. I będzie tam szczęśliwy tak jak jest szczęśliwy u Murki :). Dzięki Murko, że Łatek ma tak dobrze u Ciebie. Jak sobie przypominam jak na początku tego wątku z nim było kruchutko w schronisku, to aż się łza w oku kręci, a teraz ma tak dobrze :). -
Chodziło mi o to, że czasami słabsze psiaki (np. ślepe, chore, kalekie) są przez inne psy eliminowane, gryzione, odganiane od jedzenia i ludzi, mają ciężkie życie w schronisku. Nie znam zupełnie tamtego schroniska, ani warunków jakie w nim panują. No i to tak daleko. Przyłączam się do pytania rity jak u Was z DT.
-
Rufus już w DOMU !!! :) Przy boku kochającej Pani !!! :)
Onaa replied to MyrkurDagur's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki Dziewczyny za Was i za Rufusika :). -
Cud natury !!! Niebieskooka,szorstka pieknosc czeka na ciebie...ma domek !
Onaa replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Podnosimy śliczną psinkę. -
LAKI, z Łodzi, historia niesamowita, jak z bajki, i wreszcie DOM :).
Onaa replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Śliczne banerki, dziękuję :). I dziękuję za pomoc i za ogłoszenia. Dziękuję, że jesteście tutaj. I chociaż Laki kolejną samotną noc spędza w schronisku to jest dla niego nadzieja, że znajdzie się ktoś kto go pokocha i da mu bezpieczny ciepły dom. -
Wspaniale, że będzie można pomóc jeszcze innym potrzebującym psiakom :multi:. A czy Baranek ma swój wątek ?