Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Tylko czy kojec z budą i spanie w piwinicy to jest to czego my chcemy dla naszego Baranka ?
  2. Wspaniale, że wszystko tak dobrze się układa dla Cyganka :).
  3. A nie Szczecinek przypadkiem ? A wiecie, że Kris z Mam Talent to jej syn ?
  4. [quote name='kaa']Miałam spóźniony telefon od Pani z ogłoszenia w DP ,jeśli będzie mogła to przyjedzie w weekend zobaczyć Czaudera. Oby tak było.;)[/quote] I to chyba mocno spóźniony. Ale byle by był udany.
  5. A ja chyba gdzieś czytałam, że u mariamc to schronisko jest nowe, a nie hotel. I że tam są dobre warunki.
  6. BeatoDz, każdy z dogomanii pomaga na miarę swoich możliwości, bo dogomania to forum, dla ludzi dobrej woli, i nie ma tutaj przymusu robienia dobrych rzeczy, każdy pomaga tak jak umie, chce i potrafi. Rita60, masz rację, dość przepychanek i pretensji na dogomanii.
  7. Troszkę tu nie zglądałam a tu widzę że psiaczki w domkach już, i Buraczkowi się udało :lol:. Tylko Grej jeszcze czeka.
  8. Tak mi przykro :-( :-( :-(. Przecież była jeszcze młodym psiakiem, co się stało, jeśli możesz napisać giselle.
  9. Za to Cioteczka Divi pięknie władkowego wątku pilnuje :lol:. Z nią Władek w tłumie nie zginie :).
  10. Nie wiem jak jest z miejscami u jamora. Jak myślicie czy trzeba już rezerwować miejsce dla Cyganka.
  11. Wydaje mi się, że odrobaczenie trzeba zrobić jak psiak ma jechać do hotelu a szczepienia to ewentualnie już go jamor na miejscu zaszczepi jak będzie potrzeba. A ile może ważyć ? No nie wiem ze zdjęć to trudno tak powiedzieć, może 30-35 kg ?
  12. Laki miał jechać w sobotę, ale skoro nadażyła się okazja to pojechał wcześniej, a nikt nie napisał żeby się zebrać na paliwo, a przecież wcześniej o tym pisaliśmy. Ja się deklarowałam, że do paliwa się dorzucę więc proszę osobę która wiozła Lakiego na pw o nr konta i nie ma problemu, chcę żeby wszystko było dobrze.
  13. Oj, żeby tak udało się jak najszybciej pomóc psiaczkowi, on taki biedny jest i właściwie niczyj :shake:. Ale musi się udać skoro przychodzą na jego wątek nowe dobre osóbki i chcą odmienić jego los :).
  14. Ja może coś więcej we wrześniu wyskrobię z portfelika na Cyganka :roll:. To co czekamy na Cudaczka, może uda jej się coś więcej dowiedzieć o charakterze psiaka, i skoro sytuacja jest taka, że los psiaka bardzo niepewny to jak robimy z hotelem ? Już coś czy jeszcze czekamy ? I pewnie trzeba będzie psiaka odrobaczyć wcześniej, tylko czy da radę.
  15. [quote name='agata51']Maryśka, było się tutaj nie pokazywać! :diabloti: No dobrze, daruję ci, widzę, że Kajtek ma alegratkę z tekścikiem jak ta lala. Dogo07, to co, wyróżniamy? Chociaż raz, bo mój TŻ ogląda rachunki za telefon z coraz większym przerażeniem.[/quote] Chyba by się przydało, co by nam Kajtuś nie zginął w tłumie.
  16. Mnie się podoba :). Na tym wątku poniżej piesek znalazł już domek, ale były jeszcze jakieś chętne na psiaczka domki, a Oskarek jest troszkę w typie Murzynka, można spróbować zapytać: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1168/murzynek-znalazl-nowy-dom-142789/index21.html[/URL].
  17. Jamor sobie poradzi :roll:. A psiak jest ponoć wielkości ONka, czyli duży, tylko może narazie chudy biedak. Czyli za hotelik wyszłoby tak samo.
  18. [quote name='li1']A ktory hotelik chcesz zarezerwowac ? Psa trzeba brac od parcha, bo rzeczywiscie sie go "pozbedzie "[/quote] Myślałyśmy o jamorze, skoro on ma doświadczenie z psiakami, a Cygan jest dorosłym dużym psem, całe życie na łańcuchu, więc może być różnie. To może być wyzwanie tylko dla prawdziwego mężczyzny :evil_lol:.
  19. Gdyby kasa była to psiaka już można by było brać do hotelu, albo już sobie miejsce rezerwować.
  20. Najgorsze jest to, że nic o nim nie wiemy. I że jak pójdzie nawet do hotelu to może się okazać super miłym psiakiem, który po krótkim czasie socjalizacji szybko znajdzie domek, ale może też być tak, że okaże się trudnym przypadkiem i utknie na długo w hotelu i co wtedy ?
  21. Haliza, a może to tak jak i u człowieka, jak musisz to się po prostu trzymasz, nieważne jak źle jest, a kiedy to co złe mija to się rozklejasz, robisz delikatna, może to z niegoteraz wychodzi, a jednocześnie zaczyna sobie zdawać sprawę, że może już sobie pozwolić na bycie uczuciowym delikatnym psem spragnionym ludzkiej miłości, troski i uwagi.
  22. Na http://www.dogomania.pl/forum/f937/hotel-u-jamora-propozycja-138231/ podany jest numer tel. jamora.
×
×
  • Create New...