Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26986
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Trzeba sunie ratować bo inaczej pojedzie na zatracenie do schronu :placz:.
  2. Białogard ? Ja wyszukałam w goglach że to w zach.pomorskim ale to chyba nie aż tam ? I jeszcze że jakieś schronisko p. Harłacza jest. Czy to tam ? Czyli los suni bardzo niepewny :-( ?
  3. [url=http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2120135_przyjacielska_mala_sunieczka_pieknie.html]Przyjacielska mała sunieczka pięknie prosi o domek.[/url]
  4. Madcat napisała no i jestem :). Szkoda psiaczków oddawać do schroniska :-(, one tam zginą w tłumie, a z domku tymczasowego szybciej się znajdzie ktoś kto je pokocha.
  5. To gdzie teraz ta psinka przebywa ?
  6. Kto pokocha śliczną sunieczkę :) ?
  7. Misiu, nie spadaj :-(, szukaj domku.
  8. I nikt do psiaka nie zagląda :(.
  9. Może jakieś super wyróżnione allegro ? Przecież to taka śliczna sunia, dlaczego nikt jej nie chce pokochać :shake:.
  10. Czyli Bonusik już pojechał :sad:. Cieszę się, że udało się go wyrwać ze schroniska i poprawić jego los, mam nadzieję i tego mu życzę, aby teraz był już tylko szczęśliwy i kochany w swoim nowym domku. Ale jednocześnie tak mi jakoś smutno, będzie mi go brakować. Powodzenia Bonusiku :loveu:.
  11. Byłoby wspaniale gdyby Rudzik znalazł się w hoteliku, tam by napewno szybko domek znalazł. ZObaczę jak u mnie będzie we wrześniu z pieniążkami :oops:, ale mam nadzieję, że mi się uda coś dorzucić na małego :). A 240zł to nie jest aż tak dużo.
  12. A może warto zainwestować w wyróżnione allefro dla Harnasia ? I dodatkowo umieścić tam filmik ?
  13. Filmik psiaczkom zrobiłam ale jest u mnie na kompie bo nie umiem go dać tak żeby był ogólnie dostępny :placz:. Będę coś kombinować.
  14. A czy Harnaś ma wyróżnione allegro ?
  15. Kto pokocha tego ślicznego psiaczka ?
  16. A gdzie dokładnie jest piesek ?
  17. Podnoszę Kudłatka. Teraz dopiero doczytałam, że on ma na imię Amorek :oops:.
  18. Nikt nie chce takiej śliczności ?
  19. I co z pieskiem ?
  20. Trzymajcie lepiej kciuki za psiaki !!! Może akurat im się uda. Cuda się zdarzają, chociaż niestety zbyt rzadko :/. A jeśli nie znajdą domu razem to może nie rozdzielać ich w schronisku, tylko wyadoptować Tofika, skoro z nim łatwiej (chociaż nie wiem zupełnie dlaczego nikogo nie zauroczył Ciapuś, on jest taki słodki :-() a Ciapusia wtedy wyciągnąć ze schronu na dt/hotelik, żeby nie czuł się tak bardzo opuszczony. I wtedy ostro go ogłaszać.
  21. Jeśli chodzi o Baranka to uważam, że to gdzie psiak ma mieszkać powinno zależeć od jego charakteru i potrzeb. Jeden pies potrzebuje być ciągle ze swoim człowiekiem a inny woli swobodę, niezależność i przestrzeń. Najważniejsze, żeby właściciwe utrafić i żeby ktoś Baranka pokochał :).
  22. MakS -gratulacje i buziaczki dla Frania :loveu:.
×
×
  • Create New...