Onaa
Members-
Posts
26985 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
38
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Onaa
-
Super. Pewnie towarzystwo już rozlokowane :). Dlaczego trudniej ? Jutro tylko trzy psiaki a dzisiaj była aż siódemka. Trzymam kciuki za jutrzejszych podróżników.
-
Też myślę o Misiu, trzymam mocno kciuki żeby już niedługo mógł pojechać do mari.
-
Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....
Onaa replied to agat21's topic in Już w nowym domu
Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień, za spokojny wyjazd i dobrą podróż. -
ZPP, zadbaj o siebie, i elik dobrze radzi. Oczywiście jak potrzeba to brakło mi lajków a sunieczka taka śliczna taka cudna :). I już wyraz pycholka inny :). Jak coś to mam jeszcze trzy numery telefonów które dzwoniły o Kokoska - o takim samym umaszczeniu, jedna pani szukała większego pieska lub suczki ale takiej która akceptuje kotki.
-
Bonusik wygląda na zdjęciach powyżej biedniej niż na tych w schronisku :(. A te oczka, oby to nie było ciśnienie wewnątrzgałkowe o ile dobrze pamiętam nazwę, to bardzo bolesne. Jak dobrze że dostał swoją szansę, teraz otrzyma wszelką potrzebną pomoc i opiekę.
- 1565 replies
-
Barsiczko [*], bardzo mi przykro, nie ma słów gdy serce pęka.
- 1565 replies
-
Ewuniu przytulam mocno, Barsiczka teraz bardzo Cię potrzebuje. Nic więcej nie napiszę bo nie ma takich słów a mojemu sercu się przypomniało jak bardzo wiem co czujesz. Trzymam kciuki za Bonusika, to jeszcze kilka godzin.
- 1565 replies