Jump to content
Dogomania

Onaa

Members
  • Posts

    26985
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    38

Everything posted by Onaa

  1. Ciekawe jak Papiś :). Wreszcie będzie mógł zasnąć w spokoju i ciepełku na miękkim.
  2. Super. Pewnie towarzystwo już rozlokowane :). Dlaczego trudniej ? Jutro tylko trzy psiaki a dzisiaj była aż siódemka. Trzymam kciuki za jutrzejszych podróżników.
  3. Też myślę o Misiu, trzymam mocno kciuki żeby już niedługo mógł pojechać do mari.
  4. ZPP, zadbaj o siebie, i elik dobrze radzi. Oczywiście jak potrzeba to brakło mi lajków a sunieczka taka śliczna taka cudna :). I już wyraz pycholka inny :). Jak coś to mam jeszcze trzy numery telefonów które dzwoniły o Kokoska - o takim samym umaszczeniu, jedna pani szukała większego pieska lub suczki ale takiej która akceptuje kotki.
  5. Jak coś potrzeba wyróżnić to daj proszę znać Livko, taki cudny psiak z wyglądu i charakteru , i jeszcze bez domku ?
  6. Nikunia jeszcze narazie poważna ale napewno będzie radośnie śmigać po trawie jak tylko zobaczy że jest bezpieczna , wolna i zaopiekowana :).
  7. Papiś uroczy - taka słodka morelka z kasztankiem :). On chyba najmniejszy z wszystkich podróżników. Jak dobrze że nie musiał się znaleźć na boksach ogólnych.
  8. Bardzo mi przykro Tolu, przytulam mocno, wiem że potrzeba Wam sił, Tobie za nią i za siebie. Strasznie ciężko się pogodzić z tym co nieuchronne.
  9. Lucuś wygląda jak krecik :). Cudownie że dzisiaj tyle psiaczków zacznie nowe życie a jutro kolejne.
  10. Adinek ma taką wyrazistą urodę, myślę że będzie miał powodzenie :).
  11. Bonusik wygląda na zdjęciach powyżej biedniej niż na tych w schronisku :(. A te oczka, oby to nie było ciśnienie wewnątrzgałkowe o ile dobrze pamiętam nazwę, to bardzo bolesne. Jak dobrze że dostał swoją szansę, teraz otrzyma wszelką potrzebną pomoc i opiekę.
  12. Barsiczko [*], bardzo mi przykro, nie ma słów gdy serce pęka.
  13. Ewuniu przytulam mocno, Barsiczka teraz bardzo Cię potrzebuje. Nic więcej nie napiszę bo nie ma takich słów a mojemu sercu się przypomniało jak bardzo wiem co czujesz. Trzymam kciuki za Bonusika, to jeszcze kilka godzin.
×
×
  • Create New...