Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Się nie roztkliwiaj. Wszystko gra, Michu do Ani.
  2. Kończąc temat fajerwerków - w okolicach północy walili bliziutko przez jakieś 20 minut, suka ma to gdzieś, podeszła do okna dlatego, że jakaś spora grupa w parku wrzeszczała radośnie. Na same strzały spojrzała tylko na mnie pytająco. Czy słyszę i co to. No słyszę, nic ciekawego. I już. Dziś od trzech godzin jakieś niedobitki trzeszczą, ze spacerem poczekam na koniec, jeszcze ją coś poparzy.
  3. Tak czy siak ja nie widzę możliwości upilnowania psa przed chłeptaniem z kałuży. Musiałby stale iść przy nodze. W mieście wszędzie są kałuże, u mnie na wsi też wszędzie.
  4. Moje 35kg czują się całkiem pewnie, a do ustatkowania daleko :).
  5. Każdemu, kto mimo Sylwestra zajrzał na Dogo Szczęścia w Nowym
  6. Choć troszkę.
  7. Psich. Bo dla ludzi tylko dobrych :).
  8. Dla Dobrych Ludzi i piesów różnych, jakie są, jedne dobre, inne niedobre ale w każdym dusza siedzi
  9. Nic nic. I tak lepiej, niż w chlewiku, o ile ktoś kuma. Ja piernicze
  10. Nierasowy tym bardziej, Myśliwi biorą mixy często.
  11. Rezerwuar, owszem, ale powiedz mi w jaki sposób pilnujesz. Według mnie to nie do upilnowania. Wychodzą, są kałuże i co robisz?
  12. Adresówka mi potrzebna. Nie dyndająca. Taka wokół obroży.
  13. Jeśli wyżeł boi się wystrzałów to nic dziwnego, że jest bezdomny. Niestety.
  14. No właśnie nie wiem na czym to polega, ale ŻADEN z moich psów (ani kotów, ani ptaków) nie bał się strzałów. Sporo tego było. A Pewna Maleńka Osoba szczekała na pioruny/petardy i chciała, żeby ją wziąć na ręce i pokazać co za oknem.
  15. Kultura. Ale byłam teraz z moim szczeniaczkiem i z oddali łomot dochodzi.
  16. Perełka moja kocha wodę z kałuży i żre śnieg, na to akurat nie trzeba zwracać specjalnie uwagi. AniaB to niesamowite rozwiązanie.
  17. Na Żoliborzu spokój. Póki co.
×
×
  • Create New...