Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23020
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Też napiszę to, co ja mówiłam przez telefon. W DT, który poprosiłam o pomoc, absolutnie nie ma warunków na odizolowanie w razie problemów. Alaskan pisała, że on dawniej "rządził w boksie", teraz to wrak psa. Ale w schronie. Po odchuchaniu, w nowym miejscu, mógłby znów chcieć rządzić. Niestety, nie jest to pies spokojny z założenia i - jak mówisz - trzeba przewidzieć różne sytuacje, więc nie można go tam dać.
  2. Gdzieś czytałam, że dobrym sposobem na psa, który ucieka przez siatkę, jest powieszenie na drucie/lince kawałków plastikowych rur, takich kanalizacyjnych. Na górze. Pies się wspina, trafia na obrotowy wałek i wymięka.
  3. Proszę o naprawdę uczciwą ocenę, jak Rudy do innych zwierząt. Bez lukrowania.
  4. Mari, nie. A dlaczego ten pies, a nie inny jakiś, a dlaczego cena wysoka. To nie są warunki do szukania pomocy dla niego. Nie będę pakować ewentualnego DT w taki pasztet. Chyba że sam się zdecyduje, dałam link do wątku. Ja nie będę firmować. Dajcie go na FB, od początku mówiłam.
  5. Janka, jeśli znajdę coś z sensem, to będzie mniej cicho.
  6. Chyba lepiej, niż w chlewiku. Się nie wzbudzaj.
  7. Spróbuj jeszcze raz potem. Mnie też się coś zawieszało.
  8. Oj tak, zapomniałam napisać. Kod: ZNIZKA12
  9. A wpisałaś kod?
  10. Od dziś do 16-go jest zniżka 12% na cały asortyment. Napisałam tu, zamiast latać po wątkach.
  11. Wrócę do tematu, kiedy wymyślę sensowny DT dla niego. Póki co nie mam. Gdyby Myngey była bliżej Zamościa proponowałabym, żeby pojechała, zobaczyła psa na własne oczy i sama zdecydowała, czy jej DT jest dla niego odpowiedni.
  12. Miejsce jest, mari23 ma kontakt z hotelikiem, bez sensu żebym ja się jeszcze wtrącała w temat na tym etapie. Mdk8 prowadzi wątek, bardzo dobry wątek, elik chce pomóc w rozliczeniach, brakuje około 300zł deklaracji i to tyle. Mogę dać 100zł jednorazowo.
  13. Aj, myślalam że mdk8 się wycofała, teraz przeczytałam ostatnie strony, wszystko gra, miejsce jest, brakuje tylko deklaracji.
  14. Tańsze oznacza gorsze. Na ogól znaczy. Ceny idą w górę i niestety, ale to jest zmarnowany biedny pies, nie można go wepchnąć w jakieś bez sensu warunki, gdzie jednak będzie może tkwił do końca świata. Nadal nikt nie chce się podjąć? Ja mogę go wziąć na siebie, ale musiałabym założyć nowy wątek dla ułatwienia. Elik deklarowała, że może być Skarbnikiem, to bardzo pomoże. Bardzo bardzo.
  15. Ojej, chudy faktycznie. Bez robaków dojdzie do normy.
×
×
  • Create New...