Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23012
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Ile trzebaby zapłacić za to tam, co Wam potrzebne? Za rok się płaci, tak?
  2. W momencie zgłoszenia suka miała uzbierane na sterylkę 70zł, potem na ten cel wystawiono bazarek, dochód 31zł, razem 100zł.
  3. Wydaje mi się, że sensowne byłoby określenie terminu, w jakim pierwsza na liście suczka ma być wysterylizowana, bo inaczej cała reszta czeka w śpiącym ogonku. Np. tydziień. Wpisywałoby się tę jakąś suczkę na pierwsze miejsce z adnotacją, że zabieg do dnia takiego a takiego, i jeśli nie byłby wykonany bez ważnej przyczyny, to suczka spada na koniec kolejki.
  4. Czy Viva udostępnia konto dla potrzeb Siwej Mordki?
  5. Chcieć to ja wcale nie chciałam, jeszcze bym z jakimś psem wrociła (: Betinka24, za późno, już obiecałam komuś co innego na jutro.
  6. Widzę, że nie ma chętnych, wobec tego zajmę się swoimi sprawami. Propozycja nieaktualna.
  7. Ja mogłabym tam pojechać w sobotę. W akcję całą nie mogę się włączyć, brak czasu kompletnie, ale w tę sobotę mam czas. Prosiłabym o zgłoszenie przynajmniej dwóch osób, które mogłyby pojechać tam ze mną i sprawdzić, ile da się zrobić dla psów.
  8. Nie miesza Ci się, tylko nie czytasz (: Pierwszy post głównego zawiera taką informację: [quote][B][COLOR=navy]psy, które mogą zostać wpisne na listę oczekującą to zwierzęta wiejskie i bezdomne[/COLOR][/B][COLOR=Black][/quote][/COLOR][B][COLOR=navy] . [/COLOR][/B]
  9. [quote] Ale teraz zedytowany jest post.[/quote] Dwa pierwsze posty zostały połączone i przypisane autorce akcji, żeby mogła prowadzić wątek. Tekst nie został zmieniony, z wyjątkiem logicznej poprawki "drugi post tego wątku..." na "pierwszy post tego wątku...", pozostała treść bez zmian.
  10. No ja wtedy miałam długi urlop, teraz nie mam jak jej wziąć. Weterynarze górą.
  11. Jeśli szczeniaki są usypiane, to weterynarz z pewnością będzie o tym wiedział. Nie chcę drążyć tego makabrycznego tematu, ale jednak trzeba wiedzieć, co jest grane, zanim przyjdzie zakasać rękawy
  12. Słuchajcie, aż mi się słabo robi na myśl o tym, o co zapytam, ale GDZIE SĄ SZCZENIAKI? Przecież tam powinno być od cholery szczeniąt, skoro suki płodne. Widział tam ktoś małe? .
  13. [quote name='Viris']Z innymi Moderatorami dyskutujemy na ten temat. Jeśli powstałby nowy wątek to raczej wypadałoby żeby był "podpięty" - a takich wątków nie może być za dużo, bo traci to sens. Jak ktoś ma pomysły to oczywiście proszę pisać do nas.[/QUOTE] Czarne Kwiatki mają sens (podpięte) przy każdym dziale, dotyczącym działania na rzecz bezdomnych zwierząt.
  14. Ale bungalow! No i proszę, jak się chce, to można. Kto inny by jęczał, że nie może pomóc, bo nawet budy nie ma, ani tego tam, ogrodu. .
  15. Skąd wiadomo, że łagodna dla kotów? Skąd wzięła się w schronisku i dlaczego?
  16. No właśnie miałam Ci pisać, że co dwa koty, to nie jeden, i żebyś małą zostawiła sobie (:
  17. Czy posuwa się do przodu umowa z Fundacją?
  18. Śliczny pies! Trochę podobny do mojego Kajtka, tylko Kajtuś kręcony i niższy. Uwielbiam takie psy (:
  19. Nie nie, nie trzeba jechać przez Nowy Dwór, jedzie się na Gdańsk, w Czosnowie skręca w prawo na taką równoległą do trasy drogę, która prowadzi do Modlina, mija się zjazd do Kampinosu i dalej jedzie łukiem w prawo i kilka kilometrów dalej jest Pomiechówek. Co prawda ostatnio byłam tam 10 lat temu, ale drogi raczej się nie zmieniły, biegną przez wsie.
  20. Dość daleko, z Żoliborza samochodem jedzie się ok. 40 minut, o ile pamiętam.
  21. Ja zajrzałam. Niestety, wykorzystałam ostatnio cztery domki, nie mam więcej pomysłów na szczeniulki :shake:
  22. [quote name='maja602']A ta ostatnia sierota siedzi na działkach sama?[/quote] Też mi serce zadrżało.
  23. Jeszcze jedna mała znalazła domek.
  24. Kastracja? Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :megagrin: Pozdrowienia dla weta, o ile kocha zwierzaki. A Baśka świetna!
  25. Ela.g19, może będziesz jeszcze chciała działać w jakiś sposób na tym forum, więc powiem Ci, jak wstawiać zdjęcia (: Zarejestruj się na [url=http://www.fotosik.pl/]Fotosik.pl Darmowy Hosting na Fotki Zdjęcia i Obrazki[/url] i wrzuć tam zdjęcie. Potem otwórz je, czyli klikniej na to, które pokaże się w spisie Twoich zdjęć. Potem prawym klawiszem myszy kliknij na to otwarte i zaznacz "kopiuj adres obrazka". Potem w oknie odpowiedzi (na forum już) wybierz z górnego paska kwadracik "insert image". zobaczysz paseczek do wklejenia linka, znów prawym, wybierz "wklej" i "OK" i zatwierdź wiadomość. .
×
×
  • Create New...