-
Posts
23012 -
Joined
-
Days Won
10
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by rozi
-
W momencie zgłoszenia suka miała uzbierane na sterylkę 70zł, potem na ten cel wystawiono bazarek, dochód 31zł, razem 100zł.
-
Wydaje mi się, że sensowne byłoby określenie terminu, w jakim pierwsza na liście suczka ma być wysterylizowana, bo inaczej cała reszta czeka w śpiącym ogonku. Np. tydziień. Wpisywałoby się tę jakąś suczkę na pierwsze miejsce z adnotacją, że zabieg do dnia takiego a takiego, i jeśli nie byłby wykonany bez ważnej przyczyny, to suczka spada na koniec kolejki.
-
Chcieć to ja wcale nie chciałam, jeszcze bym z jakimś psem wrociła (: Betinka24, za późno, już obiecałam komuś co innego na jutro.
-
Widzę, że nie ma chętnych, wobec tego zajmę się swoimi sprawami. Propozycja nieaktualna.
-
Ja mogłabym tam pojechać w sobotę. W akcję całą nie mogę się włączyć, brak czasu kompletnie, ale w tę sobotę mam czas. Prosiłabym o zgłoszenie przynajmniej dwóch osób, które mogłyby pojechać tam ze mną i sprawdzić, ile da się zrobić dla psów.
-
Nie miesza Ci się, tylko nie czytasz (: Pierwszy post głównego zawiera taką informację: [quote][B][COLOR=navy]psy, które mogą zostać wpisne na listę oczekującą to zwierzęta wiejskie i bezdomne[/COLOR][/B][COLOR=Black][/quote][/COLOR][B][COLOR=navy] . [/COLOR][/B]
-
[quote] Ale teraz zedytowany jest post.[/quote] Dwa pierwsze posty zostały połączone i przypisane autorce akcji, żeby mogła prowadzić wątek. Tekst nie został zmieniony, z wyjątkiem logicznej poprawki "drugi post tego wątku..." na "pierwszy post tego wątku...", pozostała treść bez zmian.
-
Wielka paka jamników i innych rasowców do adopcji! zdjęcia s. 13 i 43
rozi replied to Neris's topic in Już w nowym domu
No ja wtedy miałam długi urlop, teraz nie mam jak jej wziąć. Weterynarze górą. -
Jeśli szczeniaki są usypiane, to weterynarz z pewnością będzie o tym wiedział. Nie chcę drążyć tego makabrycznego tematu, ale jednak trzeba wiedzieć, co jest grane, zanim przyjdzie zakasać rękawy
-
Słuchajcie, aż mi się słabo robi na myśl o tym, o co zapytam, ale GDZIE SĄ SZCZENIAKI? Przecież tam powinno być od cholery szczeniąt, skoro suki płodne. Widział tam ktoś małe? .
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
rozi replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='Viris']Z innymi Moderatorami dyskutujemy na ten temat. Jeśli powstałby nowy wątek to raczej wypadałoby żeby był "podpięty" - a takich wątków nie może być za dużo, bo traci to sens. Jak ktoś ma pomysły to oczywiście proszę pisać do nas.[/QUOTE] Czarne Kwiatki mają sens (podpięte) przy każdym dziale, dotyczącym działania na rzecz bezdomnych zwierząt. -
Katowice - pomocy 4 szczeniaki i matka na Francuskiej
rozi replied to missieek's topic in Już w nowym domu
Ale bungalow! No i proszę, jak się chce, to można. Kto inny by jęczał, że nie może pomóc, bo nawet budy nie ma, ani tego tam, ogrodu. . -
Ravena młodziutka sunia wilczarz?? Pojechała do domu !! :)))
rozi replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Skąd wiadomo, że łagodna dla kotów? Skąd wzięła się w schronisku i dlaczego? -
No właśnie miałam Ci pisać, że co dwa koty, to nie jeden, i żebyś małą zostawiła sobie (:
-
Śliczny pies! Trochę podobny do mojego Kajtka, tylko Kajtuś kręcony i niższy. Uwielbiam takie psy (:
-
Nie nie, nie trzeba jechać przez Nowy Dwór, jedzie się na Gdańsk, w Czosnowie skręca w prawo na taką równoległą do trasy drogę, która prowadzi do Modlina, mija się zjazd do Kampinosu i dalej jedzie łukiem w prawo i kilka kilometrów dalej jest Pomiechówek. Co prawda ostatnio byłam tam 10 lat temu, ale drogi raczej się nie zmieniły, biegną przez wsie.
-
Dość daleko, z Żoliborza samochodem jedzie się ok. 40 minut, o ile pamiętam.
-
nasza mama umarła ,my jesteśmy głodne i jest nam zimno .POMÓŻCIE
rozi replied to funia's topic in Już w nowym domu
Ja zajrzałam. Niestety, wykorzystałam ostatnio cztery domki, nie mam więcej pomysłów na szczeniulki :shake: -
7 kukułczych jajek- boskie maluchy- Legionowo!
rozi replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']A ta ostatnia sierota siedzi na działkach sama?[/quote] Też mi serce zadrżało. -
7 kukułczych jajek- boskie maluchy- Legionowo!
rozi replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jeszcze jedna mała znalazła domek. -
Kastracja? Przepraszam, nie mogłam się powstrzymać :megagrin: Pozdrowienia dla weta, o ile kocha zwierzaki. A Baśka świetna!
-
Ela.g19, może będziesz jeszcze chciała działać w jakiś sposób na tym forum, więc powiem Ci, jak wstawiać zdjęcia (: Zarejestruj się na [url=http://www.fotosik.pl/]Fotosik.pl Darmowy Hosting na Fotki Zdjęcia i Obrazki[/url] i wrzuć tam zdjęcie. Potem otwórz je, czyli klikniej na to, które pokaże się w spisie Twoich zdjęć. Potem prawym klawiszem myszy kliknij na to otwarte i zaznacz "kopiuj adres obrazka". Potem w oknie odpowiedzi (na forum już) wybierz z górnego paska kwadracik "insert image". zobaczysz paseczek do wklejenia linka, znów prawym, wybierz "wklej" i "OK" i zatwierdź wiadomość. .