Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23019
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Akcja zakończona, proszę o zamknięcie wątku.
  2. [quote] Rozi, poprosimy Cię o wizytę po świętach u Alfy, mieli przesłac Annie umowę adopcyjną.[/quote] Jak to przesłać?? Czy Alfa to ta suczka, która była zabrana z Nutką? Jeśli coś z tymi ludźmi jest nie w porządku, to sądzę, że sunia mogłąby mieć u Nutki przynajmniej DT. Jeszcze dopytam.
  3. Ja chcę tylko potwierdzić domek Nutki - wszystkie zwierzaki rozpieszczone, zadbane, znam ten dom od lat. Nutka nazywa się Mela, została zaakceptowana przez wilczycę-Wiktorię, wyleguje się w łóżkach, ma piękne, czerwone szeleczki i robi furorę w całej okolicy. Będą zdjęcia po Świętach (:
  4. Ja nie pomogę, ostatnia moja niedopsiona znajoma wzięła Nutkę od radomskiego psychola. Ale podniosę (:
  5. Robię to, co uważam za stosowne. W moim naprawdę dluuugim życiu bywałam z siebie dumna i niedumna, ale nie było i nie jest to uzależnione od opinii innych ludzi.
  6. Byłam tam wczoraj. Wykupiłam od nich maciupną, dwuletnią sunię po cesarce. O warunkach, w jakich żyją pieski, nie mogę nic powiedzieć, ponieważ Kulkę pokazano mi w pokoju firmowym (strzyżenie i pielęgnacja), natomiast widziałam jednego "reproduktora" :D Z pewnością jest to produkcja i pieski są maszynkami do robienia pieniędzy, ale babki uczciwie stawiają sprawę, już w pierwszej rozmowie telefonicznej usłyszałam, że Kulka absolutnie nie nadaje się do hodowli. Nawiasem mówiąc jest przepiękna i na ich miejscu zostawiłabym ją jako wizytówkę firmy. Ale nie pochodzi od nich, kupili dorosłą, szczenną, gdzieś w Łodzi. No i sprzedali, bo nie przyniesie zysku.
  7. Millarca, czekamy na wiadomości.
  8. Na Dogo o pomoc proszą psy w nędzy, chore, osamotnione. Jakim prawem wyciągnęłaś od dobrych ludzi pieniądze, które mogłyby uratować życie jakiemuś stworzeniu? Co kupiłaś za te pieniądze i po co, skoro całe osiedle dokarmia tego psa, sama piszesz: [quote]Ponadto z Osiedla są też inni chętni do adopcji. Kto pierwszy go oswoi, to go zabierze do domu. [/quote] 22 lutego prosiłaś Anashar o usunięcie wątku, jako nieaktualny. 23 lutego dalej prowadziłaś bazarek pisząc o nagłej chorobie psa... kotka pokazana przez ciebie na Miau też nagle chorowała i znikała... Bardzo nam się to wszystko nie podoba.
  9. Ach mój Boże :( Chaplinek odszedł?... Do zobaczenia, psiuszku.
  10. Leonberger ma nieco spóźniony refleks, zbieram Olka zanim się rozkręci (:
  11. O proszę, wątek dla mojego Olka. Jak jeszcze raz rzuci się do gardła temu leonbergerowi z sąsiedztwa, to go tu wstawię do pilnej adopcji - z powodu alergii dziecka, oczywiście.
  12. Tak czy inaczej psa chyba trzeba zaszczepić.
  13. Kastracja psa wybiega poza założenia. Umówmy się, że jeśli nikt nie zgłosi sterylizacji do końca tygodnia, to zapłacimy.
  14. Przypominam o dofinansowaniu! Z końcem marca opcja zostanie zablokowana w związku z planowanym Czwartym Etapem.
  15. Czy ktoś się orientuje, czy któryś z bliskich sercu Talcott piesków potrzebuje wsparcia na leczenie? Jeśli tak, to poproszę o informacje, taki kwiatek będzie ode mnie.
  16. Jeśli masz termin na wykonanie przelewu, to wiesz, kiedy spłyną Ci pieniądze, a więc kiedy będziesz musiała udać się na pocztę. Zakładając hipotetycznie, że termin na przelew to tydzień - robisz bazarak i termin jego zakończenia stalasz na tydzień przed dniem, kiedy wiesz, że będziesz miała czas (max godzina) na wizytę na poczcie. To nie jest trudne.
  17. Bez przesady. Zrobienie przelewu to chwilka, a Osoba wystawiająca bazarek może termin jego zakończenia ustalić taki, żeby bez kłopotu poradzić sobie z wysyłkami. Odbiór osobisty to odrębna sprawa. Też do uzgodnienia w wątku. Chodzi mi o ustalenie ram, w obrębie których można się poruszać bez ryzyka trafienia na Czarne Kwiatki.
  18. Proponuję do Regulaminu dodać termin dokonania wpłaty(przelew) i termin wysłania przedmiotu,uzależniony od terminu wpłaty. Np.: wpłata powinna być wysłana w ciągu ... od zakończenia bazarku, przedmiot powinien być wysłany (przesyłka polecona) w ciągu ... od chwili zaksięgowania wpłaty na wskazanym koncie. Ustalenia indywidualne wykluczałyby możliwość zgłaszania na C.K. nieprawidłowości w/g powyższych zasad. Wszelkie takie indywidualne ustalenia przebiegać by musiały w wątku bazarkowym, a każde edytowanie postu uniemożliwiałoby edytującemu dochodzenie swoich praw.
  19. Masz rację, Poker, ja zapomniałam, że to Dogomania. Nie lubię najeżdżania na starych ludzi. Pies potrzebuje domu i na tym koniec.
  20. Uważacie, że ta samotna kobieta w ogóle nie powinna mieć psiego przyjaciela pod koniec życia? Czy że powinna przygarnąć starszego pieska? Łatwiej byłoby Wam teraz znaleźć dom dla dziesięcioletniego? Czy mniej byłoby szkoda staruszka uśpić?
  21. Od jakiego tematu odbiegamy? Tytuł wątku to "dziwna sprawa z tym Lublinem", o ile dobrze widzę. Psy nie mogą być fotografowane, ogłaszane. Na temat warunków, w jakich żyją, wypowiadają się autorytatywnie osoby, które tych warunków na oczy nie widziały. Schronisko na swej oficjalnej stronie twierdzi, że średnio 70 psów miesięcznie wydawanych jest do adopcji. Przy braku ogłoszeń! Równocześnie - firma utylizacyjna odbiera stamtąd około tony zwierząt. Też miesięcznie. Szukamy ludzi, którzy tam są/bywają, żeby zdobyć wiarygodne informacje. Ludzi zajmujących się tam psami, mających dostęp do wszystkich pomieszczeń i potrafiących ocenić poziom opieki nad zwierzętami, znających ich losy. Dopóki takie osoby nie pojawią się na wątku i nie rozwieją wątpliwości, ktoś co pewien czas będzie drążył temat.
  22. Bo ja sądziłam, że jesteście w tym Schronisku wolontariuszami w egzotarium. A nie jesteście?
  23. Boże kochany... Chodzi o osoby, które zajmują się psami W LUBELSKIM SCHRONISKU. O wolontariuszy mających dostęp do boksów wewnętrznych na przykład. Obleblak, Ty wyraźnie masz kłopoty ze zrozumieniem słowa pisanego. Ja niezwykle rzadko piszę bzdury.
  24. Osoby namawiające do podpisania petycji zajmują się gadami, a nie psami. Tutaj wypowiada się psi wolontariusz z Lublina: [url]http://www.dogomania.pl/threads/115285-A-miaA-o-byAE-tak-piAE-knie-schronisko-Lublin/page11[/url] Wyraźnie mówi, że jest zakaz robienia zdjęć i ogłaszania, więc trudno liczyć na wątki. Mam nadzieję, że uda Ci się tam pojechać i wejść. Ja mam informacje z drugiej ręki, więc zrezygnowałam z publikowania ich.
  25. Przelew wykonany, proszę o potwierdzenie, że pieniążki dotarły.
×
×
  • Create New...