Jump to content
Dogomania

rozi

Members
  • Posts

    23021
  • Joined

  • Days Won

    10

Everything posted by rozi

  1. Ale wiesz o tym, że jak go oddasz, to się zamknie?
  2. Ja myślę, że Ci zaufał, polubił i dlatego się otwiera. Uszy dodatkowo.
  3. [quote name='rozi']Uprzejmie zawiadamiam, że Elza ma los na mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca Drugi los kupiła dla Elzy jolantina.
  4. [quote name='rozi']Uprzejmie donoszę, że Katarzyna Starkiewicz gra dla Pętelki w nowej edycji mojej loterii [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca[/URL][/QUOTE] Dla Pętelki gra również [B]Besia11.[/B]
  5. [quote name='rozi']Uprzejmie donoszę, że Dyński ma los od[B] bric-a-brac[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca[/URL][/QUOTE] oraz drugi los, nie powiem od kogo.
  6. My wszyscy też będziemy ją pamiętać. Ja kiedyś dopuściłam do totalnego wyniszczenia mojego ukochanego kota, tak bardzo chciałam żeby był. Lekarz się za głowę złapał, kiedy wreszcie zaprosiłam go w celu przeprowadzenia eutanazji. Nigdy więcej nie zrobię tego błędu.
  7. O, ja też mam, w tej chwili pusty, pokój dla psów. Może nie bardzo duży, bo jakieś 15m, ale i nie komórka, z balkonem :cool3: Dobrze wiedzieć, że to bajer, będę wiedziała jak z hodowcą rozmawiać :D
  8. [quote name='ulvhedinn'] Przepakowałam i wysłałam jeszcze raz.[/QUOTE] Rozumu nie masz? Przecież Glucardiamid kosztuje w aptece tyle, co znaczki, i jest bez recepty.
  9. Uprzejmie zawiadamiam, że Elza ma los na mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  10. Uprzejmie donoszę, że Dyński ma los od[B] bric-a-brac[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  11. Mnie się ostatnio strasznie spodobał jeden pies. Już miałam ręce nad klawiaturą, ale jak sobie pomyślałam, że mi tu wparuje nie wiadomo kto i PIT będzie chciał zobaczyć (fakt autentyczny z wizyty u moich przyjaciół) i wykrzywi się niemiłosiernie na wiadomość, że posłanie a nie łóżko, a nawet jeśli to przetrwam i dostanę i potem nie daj Boże coś się z psem stanie, zginie na przykład, to nie dadzą mi spokojnie płakać, tylko będę musiała się tłumaczyć tygodniami, posądzana o podstępne uśpienie, to szybko cofnęłam rączki. Już nie mówię o forumowym leczeniu, bo każdy przecież wie doskonale, gdzie i na jakie badania/operacje/akupunktury mnie z psem posłać, a im więcej latania, tym lepiej. Pies w DT, nie w schronie, więc krzywda mu się nie dzieje.
  12. Nie jestem lekarzem, więc nie będę polemizować, tylko czy ci lekarze mają doświadczenie w kwestii padaczki. Nie każdy ma przecież.
  13. Zaglądam. Dobrze że Brunek już ma DS, bo wyjątkowo mi się spodobał gadzina.
  14. [quote name='Bea88']My póki co nie podajemy bromku, musimy najpierw osiągnąć stężenie terapeutyczne Luminalu.[/QUOTE] Przy tak częstych atakach ja bym włączyła Bromek natychmiast, ale oczywiste jest, że lekarz decyduje.
  15. Można spróbować szczęścia jeszcze raz (: http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  16. Borysek dostał jeszcze jeden los od Alaa http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca
  17. Dingo ma drugi los - od [B]Iv_[/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  18. Uprzejmie donoszę, że [B]arim[/B] gra dla Urgo w nowej edycji mojej loterii [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca?p=21960829#post21960829[/url]
  19. Uprzejmie donoszę, że Alaa gra dla Boryska w drugiej edycji mojej loterii http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca?p=21959438#post21959438
  20. Mnie się wydaje, że ona powinna mieć przede wszystkim spokój, jakieś poczucie bezpieczeństwa, to jest stareńki pies. Wszelkie decyzje może podejmować tylko opiekun, który psa widzi na codzień i chce dla niego jak najlepiej, co nie znaczy "jak najwięcej".
  21. Uprzejmie donoszę, że Mazowszanka gra dla Dingo [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karmę-i-leczenie-staruszków-w-BDT-***-do-22-marca?p=21958159#post21958159[/URL] A gdzie można tego psiucha zobaczyć? Który post? Edit: Już znalazłam, post 700.
  22. No to zapraszam, przy pełnej puli jest 480zł do wygrania. Tylko dla BDT-owców.
  23. Dziewczyny, macie tam jakiegoś staruszka? Bo drugą edycję Lotto wystrugałam [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
  24. Ja też jestem ciekawa w czym ma pomóc tomografia i nie chodzi mi o pieniądze, tylko o wożenie tej skołowanej psiny i całe zamieszanie.
  25. Znacie może staruszki w BDT? Można zagrać, tylko na karmę i weta [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251588-***-Lotto-z-Plusem-2-***-na-karm%C4%99-i-leczenie-staruszk%C3%B3w-w-BDT-***-do-22-marca[/url]
×
×
  • Create New...