[quote name='Tora&Faro']O mamo.....nieświadomie wprowadziłam Wisełkę w błąd:roll:...spytała mnie czy wiozę Kokosza do domku, a ja Jej na to że wiozę mając na myśli że rozmawiałam z Panią Agnieszką i podjęłam decyzję że maluch ma domek:):):)
[/QUOTE]
To się dogadałyśmy. Z rozmowy wywnioskowałam że Kokosza zawozisz jak tylko będzie Pani decyzja. No i jak smsem zapytałam czy Kokoszek jedzie, a Ty odpisałaś że jedzie, to byłam na 100% pewna że właśnie jesteście w drodze z nim do nowej rodziny, a niech to... :roll: :roll: :roll:
No to czekamy do piątku :p