[quote name='obraczus87']...Wczoraj Natalia pojechała z Nim, jednak ze stresu dostał temperatury i biegunki.... nie chciał isć, tylko był wynoszony z auta, zreszta Kajko po Nim spapugował bo też zapomniał jak się chodzi :evil_lol:
:[/QUOTE]
Hahaha, no to ładnie ;) Kajko uczy się od nieco starszego kumpla niezłych zachowań ;)