Ta pręgowana piękna też :)
Kocham wszystkie jamniki :) ponad wszystko :) ale taki merle to mi się marzy krótkowłosy jakoś tak :roll: no i jeszcze szczota beżowa i szczota "tradycyjna" miniaturka hihihhi :evil_lol:, ale to kiedyś, puki co mam 2 standardy i wystarczy :p