Jump to content
Dogomania

Wisełka

Members
  • Posts

    4248
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wisełka

  1. E-S nie mogę do CIebie PW wysłać,a wygrałaś torebusię na bazarku :) Wysłałam dane na maila /tego zamieszcoznego na dogo/ :)
  2. E-S, uwielbiam to zdjęcie Bugiego w szlafroczku :evil_lol:, na jego wątku już wcześniej widziałam :evil_lol:
  3. Myślę że na koniec m-ca podliczać najlepiej ;) Będzie jeszcze jakiś grosik z mojego bazarku który się kończy jutro :)
  4. Skromnie coś na koncie Skarpetki :roll: Jutro kończy się bazarek, coś wpadnie, ale to kropla w morzu :shake:
  5. [quote name='ciapuś']dt 10zł dziennie[/QUOTE] A jakieś szczepienia, wizyty u weta, coś było?
  6. [quote name='obraczus87']Ja tez lubię, ale nauczona doświadczeniem przerzucam dopiero po jakimś tygodniu od wyjazdu psa do DS. Niestety mam złe doświadczenia z niektórymi DS, więc wolę być ostrożna.[/QUOTE] Nie no spokojnie, czekam tak jak czekałam na Brutuska ;)
  7. Ja to lubię przerzucać deklarację tak sobie na innego pieska hihihhi ;)
  8. To maluch już w domku dupkę grzeje :loveu: a we wtorek rusza w dalszą trasę :loveu: No to koniec z opłacaniem hotelu będzie ;) Znowu będzie można przerzucić kasiorę na innego :multi: :multi: :multi: Podliczyła Natalia pobyt Cypiska już??
  9. [quote name='Awit']A to on kopuluje na psiakach? Co sikania, to raczej będzie sikał, mam nadzieję, że przetrzymają.....[/QUOTE] Kopuluje na ludziach :evil_lol: Tylko go zabrano ze schronu i od razu wziął się do roboty :evil_lol:
  10. [quote name='obraczus87']Gdybym mogła zadzwonić to bym to z pewnością zrobiła. Pan mi odpisał- czekają na psiaka.[/QUOTE] No to super :) Cieszyć się będę jak już Państwo go pokochają na dobre i na złe ;) Nie wiem, ale jakoś boję się tych jego wiecie ;) [SIZE=1]kopulacji [/SIZE]:evil_lol:
  11. [quote name='obraczus87']Pan dalej sie nie odzewał..................................[/QUOTE] Zadzwoń jak możesz do niego. Maile czasem nie dochodzą...
  12. Żwirku hopamy na pierwszą i spać idziemy ;)
  13. [quote name='obraczus87'] Kochani a teraz mam prośbę. Pomyślcie ciepło o M... która pomogła w uratowaniu Cypiska, Krecików i dziewczynek jak i innych psiaków z tego okropnego miejsca... Psiak M. jest ciężko chory... pozostało Mu niewiele życia... myślę, że chociaż w ten sposób możemy pomóc M... ciepło o Niej myśleć...[/QUOTE] Nowotwór?? :(
  14. [quote name='obraczus87']Kochani, oczywiście kciuki trzymamy dalej. Ja też ulgę poczuję, gdy Cypek dojedzie do domku a Państwo się w Nim zakochają po uszy ;)[/QUOTE] No żeby tylko na dzień dobry nie zaczął kopulować :evil_lol:
  15. A Ząbek przygotowany na zimowe spacerki?? Kubraczek jest?? ;)
  16. Ktoś dzwonił? Ktoś pytał o Żwirka??
  17. [quote name='Nikus']:multi::multi::multi:Info od Obraczus 87; "wizyta wypadła bardzo dobrze:multi:..teraz kwestia dogadania transportu na poniedziałek:) w weekend Cypis jeszcze zaliczy szczepienie"... no czy nie fajne dobranoc na dziś?[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::cunao: :drink1::drink1:
  18. hahaha, Bugi to jest mistrz po prostu ;) CHyba jednak moje psy są idealne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  19. Drogo hotel wychodzi, czy takie deklaracje się uzbierają?? :roll:
  20. Beidne maluszki i mamusia też. W norze mieszkać ;(
  21. Cypisku trzymamy kciuki za miejmy nadzieję przyszły cudowny domek :)
  22. [quote name='Tora&Faro'][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3593/newdscf4880.jpg[/IMG] [/QUOTE] Opalanko :loveu: Śliczny i jaki już wyrośnięty ;)
×
×
  • Create New...