[quote name='tripti']z nadzieją chwyciłam dziś Metro, ale nic z wawy nie było, trzymam kciuki za być może jutro, Wisełka zawzięta jest :)[/QUOTE]
Ale kichaaaaaaaaaa, nie ma go, a niech to....
Dobra, spróbuje dziś znowu i tak do u.... śmierci :diabloti: