-
Posts
4248 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wisełka
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
Wisełka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Ale rymowanke ułożyłaś ;) Mało kto zagląda to mało kiedy coś tam piszę. Z resztą tak na prawdę nie ma czego pisać :cool3: Guciek to diabeł :diabloti: -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
A jaaaaaaaa bym chciała więcej fotek Żwirka :diabloti: -
[quote name='mysza 1']O kurka, zaskoczyłaś mnie. Nie obstawiałam takiego scenariusza :eviltong: Bardzo się cieszę:loveu:[/QUOTE] Wcale nie zawsze sika, nie na każdym spacerze :eviltong: Dziś Asia u mnie była i opowiadała :p Psiak bardzo fajny, Asia zdecydowanie polubiła swojego tymczasowicza ;) i powiedziała że to jednak bardziej Rekin niż Fafik :evil_lol:
-
laluch jaki cudny................
-
A co u Channela słychać?
-
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
Wisełka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Fajnie już wiem żę jestem NIKT :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No co Ciotka, od czerwca nikogo nie było :evil_lol: -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No tak a co mam zrobic ................ Chyba pojde na diete, bo jeszcze do tego Welsh, wraca z dt.............[/QUOTE] Uważaj na dietę, często jest droższa od normalnego żarcia :evil_lol: ;) Żwirek hopsamy :) -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
Wisełka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
Się na nowo nauczyła :diabloti: I tak nikt tu nie zagląda więc fotki tak raz najakiś czas hihihi :evil_lol: A poza fotkami, z chłopakami wszystko OK, poza tym że Gucio jest niedobry, warczy, naskakuje na mojego tatę i pogryzł ucho Docentowi :mad: :mad: :mad: -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
Wisełka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images48.fotosik.pl/318/c65bd3a80a47add8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/342/9f10cfe33b81d18d.jpg[/IMG] -
Wrocław.Jamnik szorstkowłosy - tak po prostu go oddali! GUCIO MA DOM !
Wisełka replied to iwa77's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://images45.fotosik.pl/347/f50c7fff5fe3c0femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/346/4927e6295825edbfmed.jpg[/IMG] -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='agata51']Cioteczki, uwierzcie mi, to nie jest jamnik, to jagdterierek! [/QUOTE] No to może jakaś krzyżówka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo spojrzenie ma typowo jamnicze :p -
Szisza, teraz Mila- kudłate cudeńko już we wspaniałym DS!
Wisełka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
Pokazuj nam się mała :) -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Tat, tak, zapraszamy na wątek :) -
Mój się nie tarza bo mu nie pozwalam, owszem próbuje ale od razu go odciągam :evil_lol: Ale miałam kiedyś jamnika krótkowłosego który nam ciągle uciekał, na siłe obrożę ściągał i w nogi na panienki... ile razy on taki zafajdany śmierdzący starą rybą wracał o fuuuuuuu... A Bugi widzę rozpieszczony jak i mój Docent - musi być po jego myśli. Ja gdybym zamknęła przed nim drzwi - uuuu to by ujadał długo...
-
[quote name='magenka1']Wisełka ale nam nowinę napisałaś a koleżanka ma już kogoś? :)[/QUOTE] No już zarezerwowała innego pieska :roll: :roll: :roll: A na prawdę poważnie myślała nad Edim ale tu się tyle pisało o jakimś domku dla niego i byłam pewna że Edi już na swoje idzie a tu lipa...
-
[quote name='majuska']Takie wyrzygane musi być pyszne:p[/QUOTE] Tak pyszności, bardzo smakowite :evil_lol:
-
Szisza, teraz Mila- kudłate cudeńko już we wspaniałym DS!
Wisełka replied to Andzike's topic in Już w nowym domu
CO tu takie pustki :mad: