Jump to content
Dogomania

Wisełka

Members
  • Posts

    4248
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Wisełka

  1. Ale rymowanke ułożyłaś ;) Mało kto zagląda to mało kiedy coś tam piszę. Z resztą tak na prawdę nie ma czego pisać :cool3: Guciek to diabeł :diabloti:
  2. [quote name='obraczus87']Ciocia papryka pierwsze co, to napisala do mnie. Podesłałam Jej Cypiska, jednak nie spodobał się.[/QUOTE] Phiiii to i dobrze :diabloti: Na Cypiska trzeba zasłużyć!! :p
  3. A jaaaaaaaa bym chciała więcej fotek Żwirka :diabloti:
  4. [quote name='tripti']o tu świeży temat jeszcze nie ma zgłoszeń, kto napisze tam coś o Cypisku? chyba spełnia wymagania? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193571-poszukiwany-szczeniaczek-chlopak-psiak-malych-rozmiarow[/URL]-)[/QUOTE] Zamieściłam go tam :) Dzięki :)
  5. [quote name='mysza 1']O kurka, zaskoczyłaś mnie. Nie obstawiałam takiego scenariusza :eviltong: Bardzo się cieszę:loveu:[/QUOTE] Wcale nie zawsze sika, nie na każdym spacerze :eviltong: Dziś Asia u mnie była i opowiadała :p Psiak bardzo fajny, Asia zdecydowanie polubiła swojego tymczasowicza ;) i powiedziała że to jednak bardziej Rekin niż Fafik :evil_lol:
  6. no to jedziemy jeszcze raz ;) [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/CYPISEK,22968[/URL]
  7. laluch jaki cudny................
  8. Ale ja chce wiedziec dokładnie co i jak i już :watpliwy:
  9. A co u Channela słychać?
  10. [quote name='obraczus87']Nie udało się z Metro.. trzeba próbować dalej...[/QUOTE] Spoko, spoko, wszystko pod kontrolą, dziś zapoluję jeszcze raz :diabloti: :diabloti: :diabloti:
  11. [quote name='Isadora7']Fajnie już wiem żę jestem NIKT :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] No co Ciotka, od czerwca nikogo nie było :evil_lol:
  12. [quote name='Szarotka']No tak a co mam zrobic ................ Chyba pojde na diete, bo jeszcze do tego Welsh, wraca z dt.............[/QUOTE] Uważaj na dietę, często jest droższa od normalnego żarcia :evil_lol: ;) Żwirek hopsamy :)
  13. Się na nowo nauczyła :diabloti: I tak nikt tu nie zagląda więc fotki tak raz najakiś czas hihihi :evil_lol: A poza fotkami, z chłopakami wszystko OK, poza tym że Gucio jest niedobry, warczy, naskakuje na mojego tatę i pogryzł ucho Docentowi :mad: :mad: :mad:
  14. [IMG]http://images48.fotosik.pl/318/c65bd3a80a47add8med.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/342/9f10cfe33b81d18d.jpg[/IMG]
  15. [IMG]http://images45.fotosik.pl/347/f50c7fff5fe3c0femed.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/346/4927e6295825edbfmed.jpg[/IMG]
  16. [quote name='agata51']Cioteczki, uwierzcie mi, to nie jest jamnik, to jagdterierek! [/QUOTE] No to może jakaś krzyżówka :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: bo spojrzenie ma typowo jamnicze :p
  17. Wrzyciłam maluszk ana cafeanimal: [URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/CYPIS,22903[/URL] i tu: [URL]http://portal.animalia.pl/ogloszenia.php?ogloszenie=32686[/URL] [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/7452531_cypis_szczeniak_zabrany_z.html[/URL]
  18. Tat, tak, zapraszamy na wątek :)
  19. Mój się nie tarza bo mu nie pozwalam, owszem próbuje ale od razu go odciągam :evil_lol: Ale miałam kiedyś jamnika krótkowłosego który nam ciągle uciekał, na siłe obrożę ściągał i w nogi na panienki... ile razy on taki zafajdany śmierdzący starą rybą wracał o fuuuuuuu... A Bugi widzę rozpieszczony jak i mój Docent - musi być po jego myśli. Ja gdybym zamknęła przed nim drzwi - uuuu to by ujadał długo...
  20. [quote name='magenka1']Wisełka ale nam nowinę napisałaś a koleżanka ma już kogoś? :)[/QUOTE] No już zarezerwowała innego pieska :roll: :roll: :roll: A na prawdę poważnie myślała nad Edim ale tu się tyle pisało o jakimś domku dla niego i byłam pewna że Edi już na swoje idzie a tu lipa...
  21. [quote name='majuska']Takie wyrzygane musi być pyszne:p[/QUOTE] Tak pyszności, bardzo smakowite :evil_lol:
×
×
  • Create New...