[quote name='E-S']Stale ma pełne łapki roboty. I paszczę :angryy:
Nie wstawię fot, bo znowu Wisełka napisze, że lubię w bałaganie żyć :mad:[/QUOTE]
No taaak, nalepiej wszystko zwalić na mnie :eviltong:
Chcesz zobaczyć bałagan to zapraszam do mnie :evil_lol: sama robię to po mistrzowsku :evil_lol: i psy mi nawet pomagać nie muszą :diabloti: