[quote name='Atomowka']Fajnie,że Channel już spada do domku. Ja natomiast chciałabym coś wiedzieć więcej o tym domku. Gdzie będzie mieszkał, jakie warunki itp[/QUOTE]
Z tego co się orientuję to Karola dziś zabiera Channela do siebie :loveu: :loveu: :loveu:
A domek dobry :) W Warszawie na Gocławiu, mieszanko 2 pokojowe :p Dużo zieleni dookoła. Na malucha już posłanko czeka ;)
Będę prosiła o fotki jak się już troszkę Channel zadomowi ;) No i rzecz jasna o relacje za tydzień bo obecnie Karola na urlopie jest :lol:
No szczeniaku dziś twój wielki dzień :loveu: