-
Posts
4248 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Wisełka
-
E-S nie mogę do CIebie PW wysłać,a wygrałaś torebusię na bazarku :) Wysłałam dane na maila /tego zamieszcoznego na dogo/ :)
-
E-S, uwielbiam to zdjęcie Bugiego w szlafroczku :evil_lol:, na jego wątku już wcześniej widziałam :evil_lol:
-
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Myślę że na koniec m-ca podliczać najlepiej ;) Będzie jeszcze jakiś grosik z mojego bazarku który się kończy jutro :) -
Skromnie coś na koncie Skarpetki :roll: Jutro kończy się bazarek, coś wpadnie, ale to kropla w morzu :shake:
-
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='ciapuś']dt 10zł dziennie[/QUOTE] A jakieś szczepienia, wizyty u weta, coś było? -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Żwirku hopamy na pierwszą i spać idziemy ;) -
[quote name='obraczus87'] Kochani a teraz mam prośbę. Pomyślcie ciepło o M... która pomogła w uratowaniu Cypiska, Krecików i dziewczynek jak i innych psiaków z tego okropnego miejsca... Psiak M. jest ciężko chory... pozostało Mu niewiele życia... myślę, że chociaż w ten sposób możemy pomóc M... ciepło o Niej myśleć...[/QUOTE] Nowotwór?? :(
-
Jamnikowaty Ząbek od 2 lat w DT. Pomóżcie ogłaszać i szukać DS!
Wisełka replied to ana666's topic in Już w nowym domu
A Ząbek przygotowany na zimowe spacerki?? Kubraczek jest?? ;) -
Żwirek w małym ciele wielki duch- już w domu stałym
Wisełka replied to ciapuś's topic in Już w nowym domu
Ktoś dzwonił? Ktoś pytał o Żwirka?? -
[quote name='Nikus']:multi::multi::multi:Info od Obraczus 87; "wizyta wypadła bardzo dobrze:multi:..teraz kwestia dogadania transportu na poniedziałek:) w weekend Cypis jeszcze zaliczy szczepienie"... no czy nie fajne dobranoc na dziś?[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: :cunao::cunao::cunao: :drink1::drink1:
-
hahaha, Bugi to jest mistrz po prostu ;) CHyba jednak moje psy są idealne :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
-
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Wisełka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Drogo hotel wychodzi, czy takie deklaracje się uzbierają?? :roll: -
Saba z lasu - została sama - Katastrofa Finansowa - POMÓŻ!!!
Wisełka replied to Marinka's topic in Już w nowym domu
Beidne maluszki i mamusia też. W norze mieszkać ;( -
Kajko i Kokosz czyli Teodor i Frodo już w swoich domach:)
Wisełka replied to gusia0106's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tora&Faro'][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3593/newdscf4880.jpg[/IMG] [/QUOTE] Opalanko :loveu: Śliczny i jaki już wyrośnięty ;)