Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. [quote name='3 x']najlepiej jak przyjedzie i zobaczy na własne oczy :)[/QUOTE] nie kuś, bo jak załapię, to jeszcze dziś na dworcu kupię mu bilet ;)
  2. Oj dziewczyny, aż mi się :oops: A nic nie zrobiłam :) Ignac widząc zdjęcia zapytał, kiedy ciocia Maupa przyjedzie :roll: i gdzie jest. Cóż, naukę geografii czas zacząć ;)
  3. Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Genialny prezent w tym goownianym dniu !!!! Z tego straaaaaaaaaaaasznie smutnego pieska zrobiła się szczęśliwa bulwa pełną gębą! Bardzo, bardzo się cieszę, że jest u Ciebie - lepiej trafić nie mogła.
  4. Oj... Świnia teraz jedną stroną bardziej ?
  5. Gratulacje ! Wytrzymałaś do terminu? Kawał chłopa Ci wyszedł ;)
  6. no jak ma być mało, jak tu wątek bulw ? U mnie na wątku na przykład ani jednej, tylko Brązowa się zapędziła ostatnio ;)
  7. [quote name='brazowa1']Edytowałam,bo napisałam bulwa przez Ó...wstyd na całego...[/QUOTE] Oj, że ja goopia nie zacytowałam - bym miała "haka" na Ciebie ;) Szczułabym normalnie i szantażowała. A tak nie mam czym :placz:
  8. 15 lat to piękny wiek :) Dobrze, że trafiła na Was - tak dużo sobie daliście przez ten wspólny czas...
  9. A co ty jeszcze w domu robisz o tej porze ? Hę ?
  10. [quote name='Saththa']O ile nikt jej nie wypije... :razz:[/QUOTE] e tam, jak wypije to wysika i będzie na zero ;) Coś Wam opowiem, bo chce mi się śmiać ilekroć o tym pomyślę. Siedzę wczoraj na dyżurze awarii, dzwoni telefon - dzień dobry, dzwonię z (takiej) elektrowni, mamy problem z centralką systemu gaszenia. - jaki? - świeci się informacja "awaria akumulatorów", pilnie przyjedźcie, dziś jeszcze! - no to trzeba wymienić, przyjedziemy, ale nie od ręki - zasilanie z sieci jest i działa, nie ma problemów rozumiem ? - no tak, ale jak zabraknie prądu? - hm, a planują Państwo odcięcie sobie dostawy prądu? - eeeeee noooo eeeeee nieeeeee, ale no wie pani, czasem awaria może się zdażyć - no tak, awarie się zdarzają, odcięcia prądu są nie tak rzadkie - hehe (z satysfakcją), no sama pani widzi - wydaje mi się jednak, że awaria elektrowni, która spowoduje odcięcie prądu w elektrowni jest potencjalnie mało możliwa a jeśli wystąpi, to urządzenia w pomieszczeniu bronionym także zostaną pozbawione prądu, nie wystąpi więc możliwość wybuchu pożaru spowodowanego pracą urządzeń - eeeee, noooo w sumieeee - to będziemy w przyszłym tygodniu - dobrze, tylko wie pani, w środę jest święto energetyka i tu na zakładzie to będziemy mieli hehe inne zajęcia, więc niech to nie będzie środa, we czwartek jest święto kościelne, z resztą wie pani, po dniu energetyka to my głowy do techników i tak byśmy nie mieli, później jest piątek- sama pani rozumie, długi weekend, po tem... - niech zgadnę,sobota? a po niej niedziela? - no właśnie tak (z ulgą) - dobrze będziemy do wtorku - to cudownie, jest pani aniołem - bynajmniej, ale życzę miłego dnia, do widzenia no powiedzcie, czy nie piękne ?
  11. oj bo tak to jest, jak czytam po takim dniu jak wczorajszy... dociera połowa, drugą połowę mózg sam dopowiada ;) Ale przerażenie Brązowej jak usłyszała o neapolitanie- bezcenne ;) Akuszko, śliczny stworek w klasycznym beżu.
  12. Co to? Nietoperek? Oswajacie? Ja "przygodę" z buldożkami zaczęłam na samym swoim początku dogo, na wątku kilku szczeniaków do adopcji. Nie pamiętam już skąd, ale wiem, że maluchy "rozeszły" się po dogo - Maupo, czy one żyją jeszcze ? Czy też już tylko niektóre - pytam, bo na 100% wiesz o które pytam :)
  13. eeee tam, nie takie grube te stfory ;)
  14. mimo wszystko wciąż wierzę ...
  15. [quote name='brazowa1']Nie przywlecze,zgodnie z prawem masz go prowadzać do 14 roku życia wyłącznie w towarzystwie dorosłego. Inaczej prokurator Gameto...[/QUOTE] raczej do 9go - ale według mnie to i tak masakrycznie długo. Ja w wieku lat 8 sama już za torami spadłam z drzewa rozrywając sobie nogę na 15cm wszerz i na 6 wgłąb, po czym sama dowlekłam się jakieś 3 km do domu, drąc paszczę przez całą drogę. Można? Można! Bez przesady z tą opieką. A Freddie Mercury? W wieku 8 lat wsadzili go na tratwę i 9 tygodni płynął sam do Indii, z tego swojego Zansibaru. I jaka gwiazda wyrosła! Naprawdę, nadopiekuńczość gorsza od faszyzmu... Przywlecze, na 100% przywlecze
  16. No tak, mnie jak nic czeka kot w najbliższej 10latce :( Nie chcę, nie pragnę, nie przepadam... Ale Młody przywlecze, jak tylko pierwszy raz pójdzie sam na dwór. Będę odwlekać ten moment :diabloti:
  17. Upał? No nie może być :cool1: Dziś miałam spotkanie z klientem, nie mogłam więc jak człowiek w luźnej szmacie i sandałkach pokazać się w pracy. Efekt jest taki, że nie wiem w czym ja pójdę jutro do pracy, rozważam opcję "boso", bo mam takie pęcherze na stopach, jak bym do połowy drogi na Częstochowę doszła :shake: Wysikanie psa wycisnęło mi resztki łez z oczu...
  18. [quote name='Saththa'][URL]http://imageshack.us/a/img713/1566/8bna.jpg[/URL] to prodziak w wodzie? a nie pisaliście kiedys ze Tybcie i woda to tak nie bardzo?:)[/QUOTE] może i pisali, ale widać Prodziak nie czytał...
  19. miło patrzeć na normalne psy :eviltong:
  20. Maupa, a jak Ty tak na tym trawniku z całą trzodą siedzisz, to przechodzący obok ludzie nie zadają masy głupich pytań ? W stylu "co to za rasa", "szystkie są pani", "czy to sczeniacki" ?
  21. [quote name='3 x']a to ty nie wiedziałas, że warszawa ma dostęp do morza? tzn do plaży ;) ;)[/QUOTE] no nie mów, że nad tym płynącym przez całą Polskę narodowym ściekiem są plaże... W moich okolicach wzdłuż tejże są tylko szuwary w których stoją faceci w butach po cycki,ciesząc się ucieczką od swoich żon.
  22. Tęczowe góry - rewelacja. Za to zdjęcia biedronek... ech... Kilka lat temu trafiłam na bloga Małej Wróżki, od tej pory już zaaaaaawsze będą mi się kojarzyć z nią.
  23. [quote name='mala_czarna']Gameta, bardzo dziękuję! I cieszę się, że zajrzałaś do nas :)[/QUOTE] cały czas zaglądam, ale nie piszę, bo jak sama stwierdziłaś, ile można pisać "taki fajny a ciągle bez domu" :(
  24. [quote name='ulvhedinn']Moja pierwsza sucz, pekińczykoszpic, zyła 23 lata od zabrania ze schronu... ;)[/QUOTE] powiało grozą ...
×
×
  • Create New...