Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. A u nas dzisiaj tak: [URL="http://imageshack.com/i/10zfvcj"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/36/zfvc.jpg[/IMG][/URL] i tak: [URL="http://imageshack.com/i/n6ab09j"][IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/150x100q90/c/834/ab09.jpg[/IMG][/URL] :) i nie wieje :)
  2. [quote name='jaanka']Fajnie że jesteś. A Brazowa dała jakiś znak że u Niej ok ?[/QUOTE] Tak, minutę temu się upewniałam, że wszystko ok. Ale przed nią jeszcze droga do domu, bo do 21 siedzi w pracy. Że nie jest źle niech poświadczy fakt, że stwierdziła,że zamiast iść na pociąg, który bardzo kiepsko teraz kursuje,przejdzie się piechotą z Sopotu do Oliwy. Osobiście bym nie szła,ale Brązowa to twardzielka :)
  3. Kochane jesteście!!! Jestem, żyję, nawet dotarłam do domu, choć przyznam, łatwo nie było, bo miasto stoi. Ale to bardziej przez śnieg, pługi nie nadążają odśnieżać - czyżby Ksawier zaskoczył drogowców? Podobno w Koszalinie było znacznie gorzej niż u nas. U nas naprawdę nie tragedia :)
  4. Cuda i cudeńka, ale NIC nie pobije Peppy :) :loveu: W kwestii orkanu - no to zaczęło się. Pizga, pada, pizga, pada, pizga, pizga, pizga. Właśnie się głowię, jak ja jutro do pracy dotrę, bo to ponoć początek ubawu a apogeum ma być w nocy i nad ranem - czyli wtedy, gdy będę przemierzać Trójmiasto :-/ Jak bym zamilkła to wiecie co ;)
  5. ja tam żadnego orkanu nie widzę - w tej chwili przynajmniej. Jak bym się już nie odezwała, to będzie znaczyło, że go zobaczyłam z bardzo bliska ...
  6. ja doprawdy nie wiem, skąd wy mieszkacie :shake: u mnie wsio lato i lato ;)
  7. u nas pogoda pod psem, zimno, wieje, śnieg leży i jest ślisko tak, że prawie się zabiłam wysiadając z autobusu :angryy: Tablety można podać w cukierku typu "michałek" :roll: i pochwalę się wam - sama naprawiłam sobie spłuczkę :multi:
  8. [quote name='Maupa4'] Tak w ogóle to ona - poza schronem gdzie podobno "umierała" symulantka jedna [/QUOTE] Taaaaa, tak symulowała, żeśmy obie miały duszę na ramieniu, czy do Wawy dojedzie :roll: Wiem, wiem, fotę wiszę - przepraszam, nie zrobiłam :oops: jeszcze... Przepraszam, nie mam weny bo ciągle coś :oops: W kwestii wyciszania, to 3x eksperymentowała z czymś na Prodziaku, zdaje się Hydroxyzinum i Relanium, jak tu wpadnie to może doradzi.
  9. [quote name='ania0112']za to macie szafę z łańcuchem :p a mam takie pytanie.. w avatarku masz bernenczyka prawda? jakaś miłość niespełniona czy poprzedni psiak?[/QUOTE] Mogę ja? mogę ja? U 3x w avatarku jest Michał :loveu::loveu::loveu:
  10. żeby wątek nie zaginął, melduję, że jesteśmy :)
  11. [quote name='3 x'] nawet wpier*ol nie dostał ;) edit. sbd możesz mi napisać na maila ([email protected]) gdzie i kiedy mamy się stawić na usg z Fredziem ?[/QUOTE] Oj, a zasłużył. Jestem zwolenniczką rozdziału według zasług ;) Chcesz poszukać na USG reszty kosmetyczki ???
  12. Gratulacje!!! Za wytrwałość i poskromnienie morderczych chęci ;) I 100 lat dalszej wytrwałości wśród footer życzę :)
  13. [quote name='3 x'] zapewne znajdzie sie ktos kogo będzie to smieszyć[/QUOTE] hahahaha mnie śmieszy. Mało tego - kradnę i wstawiam u siebie na FB :)
  14. to nie jest hotel... to Vectra... TA ... według mnie lepiej powiedzieć naprzeciwko CH Klif ;)
  15. czekaj, bo nie łapię - to Twój sklep? Bo cholera na wzrok mi padło i nie mogę znaleźć tych, które tu nam prezentowałaś :( help! chciałam pokazać w pracy...
  16. Maupo, prze prze piękne !!! Te świąteczne wymiatają !!! Ale żeby HK dla Buki :shake: ;)
  17. Ooooo Rummikub :) Z przyjaciółką grałam w to z milion godzin :) Zanim ktoś od niej pożyczył na wieczne oddanie :shake: Nieodmiennie uwielbiam tego "kota" ze ściany spacerowej :) Genialna prostota wyrazu :)
  18. nie wiem, czy poznaje... :roll: chyba mu się podobne jednak mylą :roll: ale mi też się czasem mylą :oops:
  19. Przywrócona światu wirtualnemu melduję, iż jesteśmy i podziwiamy. A Młody widząc zestaw Bulw zapytał: "Co robisz? Patrzysz co u cioci Maupy?" No patrzę no :)
  20. A ja jeszcze raz Tobie - bez Ciebie to by się nie stało! Dziękuję :Rose::Rose::Rose:
  21. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa to ja ślepa jestem i aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa czemu to to ma tak obłędną cenę? Z resztą nie tylko to :roll: I wiecie, nie wygląda wyjątkowo :roll: nawet wygląda zupełnie nie wyjątkowo :roll: chyba profan jestem :placz:
  22. [quote name='jaanka']Trza się cofnąć o dzień.[/QUOTE] czytam po kolei i w miarę na bieżąco.Widziałam śliczne kwiatki na skalniaku i genialny serwetnik, ale kocyków nie. Nawet teraz się cofnęłam, myśląc, że może coś przeoczyłam. I dalej nie kumam ...
×
×
  • Create New...