-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
a co zrobiłaś z kawką ?
-
Gratki dziewczyny!
-
bo som wakacje... i każdy gupi chce dzieciakowi zabawkę sprawić, żeby dupy nie zawracał...
-
nie martw się, na pewno jak zwykle nie. I za chwilę będzie kolejna taka sprawa. I tak do znudzenia. Na tym forum nikt się nie uczy na cudzych błędach i nigdy się nie nauczy. A sama "Wiola" na 100% jest gdzieś tu na dogo - nie sądzę, żeby jeszcze siedziała, tym bardziej, że ktoś widział ją aktywną na jej fb dziś rano ;)
-
no nie rozpłacz się. Nabijasz sobie posty nic nie wnosząc do jakiejkolwiek sprawy, zalogowałaś się wczoraj i od razu masz "pojęcie o okręcie" daj spokój, nikt ci nie uwierzy w uczciwość w tych okolicznościach. "Wiola" też miała fb i to nie jedno. I naprawdę bardzo głęboko mam to, co o mnie myślisz. Dla mnie jesteś kolejnym wcieleniem "Wioli" i tyle. I daruj sobie dalsze bezsensowne posty, robiące ci tylko ilość na liczniku w poszukiwaniu popleczników.
-
[quote name='andegawenka']To prawda...tylko jak zapomnieć że Daszkę oddało sie w ręce mordercy? Z tego, co dziewczyny tu napisały, Daszka była poważnie chora, wet nie miał obiekcji - może faktycznie jej życie zostało skrócone, ale pewnie nie o wiele... To nie był młody, zdrowy pies. Daszce uratowałyście życie ściągając ją z łańcucha, wszystko, co robiłyście było po to, by żyło się jej lepiej i lżej. I bez względu na to,co się działo tak właśnie było - na tym łańcuchu pewnie nie przeżyłaby zimy.
-
padałam - zobacz, co za finezja w oszustwie: od postu 1863 (wcześniej się martwimy, czy coś się nie stało i takie tam różne) [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235894-Sunia-szkielet-z-krowim-%C5%82a%C5%84cuchem-na-szyi-!!!-Pomocy!!!?p=21018803#post21018803[/url] to by było niesamowicie zabawne, gdyby nie to, że jest takie smutne... Piszę tu bo nie mam gg - później wyedytuję tego posta i wsadzę coś milszego ;)
-
wiecie co? W sumie to się uśmiałam. To taka ostatnia kropla do tego, aby definitywnie dać sobie spokój z tym forum. Każda z nas (ja, Ty, ona) może być taką Wiolą/Jolą. Można popaść w manię prześladowczą i z uporem maniaka sprawdzać każdego usera, z którym korespondujesz a potem robisz coś, dla dobra (psa, kogoś, ogółu) - tylko chyba nie o to chodzi. I jak widać po powyższych wpisać ani spotkania w realu ani długie rozmowy telefoniczne nie gwarantują, że nie padnie się ofiarą oszustki. Prawda jest taka, że tam,gdzie ktoś wyciąga "nieformalnie" (bez podatku) rękę po Twoje pieniądze, najczęściej kryje się za tym przekręt. Pozdrawiam Was Dziewczyny, nie miejcie sobie nic do zarzucenia - winny jest oszust. I tyle.
-
[quote name='Aimez_moi']Boziu ja jestem totalnie glupia....... nie ogarniam uzytkownikow.....szuwar....gameta i brazowa1....:):) Ale co tam ...wazne, ze Swinka bezpieczna....:)[/QUOTE] nie łam się, nas mało kto ogarnia ;) I nie mogę się znów oprzeć wizji Świni-papcia ahahaha, takiej wsuwanki hahahahahahaa... przepraszam, ale mam głupawkę hahahahhahahaha
-
[quote name='brazowa1']tak,szukanie domu bez parcia jest dobrym pomysłem.Chwytam o co chodzi i użytkowniczka Gameta pewnie również chwyci,a jak nie,to Jej się zmieni w czwartek.[/QUOTE] użytkowniczka Gameta chwyta, ale widzi bezsens - może szerzej opowiedzieć we czwartek...
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']dokładnie np w nagrodę za to że są to chłopaki z nami jadą na mecz tylko jeszcze nie wiemy gdzie go spędzą ;)[/QUOTE] zadrżałam :nerwy::scared: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jak nagroda, to nagroda - nie ma że boli... -
Szuwar, a po co ją chcesz ogłaszać? Przecież chyba po tym wszystkim już nikt nie wierzy, że weźmie ją jakikolwiek odpowiedzialny dom z ogłoszenia - bo ludzie z ogłoszeń są tacy, jacy wiemy, że są. Może lepiej pogadać z Kocim Światem, skoro chcesz ją oddać ?
-
fajne te Wasze dzieciaki - mój to już kawał chłopa :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Moje bydlątko też czuje zbliżającą się burzę na długo przed nią - i też serdecznie jej nienawidzi...Ciesz się, że tak, znałam psa, który uwielbiał burzę i sikanie w strugach wody :/