-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
a jak będą niegrzeczne owego dnia, to powiesz, że to bure suki ;) I chciałam powiedzieć, że bydle zarasta coraz mocniej. Szok jak szybko... -
Czarok, my wiemy, że nie pozwolicie mu cierpieć. To Wy będziecie wiedzieć kiedy... Wszyscy tu uwielbiamy Ajaksa, jego historia jest niesamowita, ale wszyscy też wiemy, że Ajaks to nie jest młody, zdrowy szczeniak. I nikt nie będzie miał do Was żalu, kiedy przyjdzie ten czas. Wręcz przeciwnie, wiemy ile dobrego go spotkało od Was i jesteśmy za to wdzięczni. Czy ktokolwiek nie zgadza się ze mną?
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']niekoniecznie do razu do ciebie ;) ale jak widzisz dość blisko no i jedna osoba nie ma biletu więc ktoś na kawę się znajdzie ;) a tak poważnie to będziemy myśleć i kombinować co i jak i gdzie i kiedy :) rozumiem, ze Fredek i Prodziak jakby coś mile widziani? :)[/QUOTE] Oczywiście :) A Fredek i Prodziak też na mecz ? -
oj ze chrztem u mnie też było zabawnie - ja jestem sama, na ojca chrzestnego wymyśliłam mojego ulubionego kuzyna, który ma tylko ślub cywilny a na matkę chrzestną moją przyjaciółę, która jest innego wyznania :) I wiecie co? Udało się bez problemu :) Wszystko zależy od księdza. No i faktycznie zwyczajowo jest tak, że ojciec chrzestny świecę a matka chrzestna szatkę kupuje :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Do mnie się wybieracie? Będziecie mieli czas na jakąś kawę czy cuś ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
ja baba z bloku, wszystkich mam na oku ... ;) -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
jak tam dzień dziecka? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Michał :loveu: Oczywiście że kochamy Wacka - ja i najmarniej pół dogo - oczywiście to jest to lepsze pół :diabloti: A wogóle to fuuuuuuuuuuuuuuuuu niekastrowany pies na dogo !!!!!!! Będziecie odjajczać? Czy takich się nie odjajcza? Ech miło tu wpaść po masakrycznym tygodniu :) Komuś SUGa ? Zamontować? Na Fe-36? Albo na FM-200 ? Padam i pełznę spać... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
phi, mi już dawno pokazała gołego Wacka :diabloti: Ja oczywiście fotkę Michała poproszę :loveu: A i co to ja chciałam? no... Bydle wam zarasta :evil_lol: -
Już w DOMKU :)Wrzeszczący smoluch w DS Zbieramy na dług 21,86 zł
gameta replied to dorobella's topic in Już w nowym domu
czas leci ... jak woda ... -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
oczywiście :) -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
gameta replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Brązowa prosiła żebym przeprosiła za nią, ale padł jej komputer i nie może się tu (ani nigdzie) dostać, nie może więc zmienić tytułu :( Jak gdzieś będzie miała możliwość, to zadziała. Mam nadzieję, że trzymacie się dzielnie. Jak to dobrze, że w Waszym życiu pojawiła się wtedy Wiki - chociaż trochę tupotu łapek Wam zostało :) -
Brązowa prosiła żebym przeprosiła za nią, ale padł jej komputer i nie może się tu (ani nigdzie) dostać, nie może więc zmienić tytułu :( Jak gdzieś będzie miała możliwość, to zadziała. Mam nadzieję, że trzymacie się dzielnie. Jak to dobrze, że w Waszym życiu pojawiła się wtedy Wiki - chociaż trochę tupotu łapek Wam zostało :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Głosujemy, jak przypomnisz :oops: No ale głosujemy przecież :roll: -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] na równo? w sensie z głową? przecież wtedy nie przypominałby ...... [IMG]http://imageshack.us/a/img515/6757/629599aaa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/4015/mdsc06914aa.jpg[/IMG] [/QUOTE] AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Hałabała !!!!!!!!!!!!! Krasnal Hałabałaaaaaaaa!!!!!!!! Faktycznie uderzające podobieństwo :) I ja też się zastanawiałam czemu nie na równo... Teraz już kumam. hahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x'] gameta ty mnie nie powokuj nie, nie, nie ja protestuję to moja branżowa nazwa i wcale nie dotyczy SSP a SAP czyli [COLOR=#D3D3D3]system alarmu pożarowego[/COLOR] ;)[/QUOTE] Gośka padłam, u mnie też SAP, ale większości z poza łatwiej skumać SSP, dlatego tak napisałam :eviltong: A głównie u mnie SUGi :) Myślisz, że do zimy tak całkiem na długo porośnie? To pierwsze golenie biedaka ? -
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
Miejsce rewelacyjne - a i nazwa w zasadzie moja branżowa - dla niewtajemniczonych: ROP - ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy w systemie SSP (sygnalizacji pożaru), znaczy na co dzień używam słów "rop" i odmieniam w różne formy, także "ropa" :evil_lol: Mi się wizualnie nie zgadza łysy kaukaz :shake: Myślicie, że szybko odrośnie? -
Biały kłębuszek za TM. Wacia odeszła w ramionach swojego Pana...
gameta replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro :( Jednocześnie tak bardzo się cieszę, że Wacia miała możliwość żyć w tak cudownych warunkach u tak wspaniałych ludzi.