Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. halo!!! Wiolka, co Ty znowu wykręciłaś??? Ktoś wie, czy wszystko ok ?
  2. a jak będą niegrzeczne owego dnia, to powiesz, że to bure suki ;) I chciałam powiedzieć, że bydle zarasta coraz mocniej. Szok jak szybko...
  3. Czarok, my wiemy, że nie pozwolicie mu cierpieć. To Wy będziecie wiedzieć kiedy... Wszyscy tu uwielbiamy Ajaksa, jego historia jest niesamowita, ale wszyscy też wiemy, że Ajaks to nie jest młody, zdrowy szczeniak. I nikt nie będzie miał do Was żalu, kiedy przyjdzie ten czas. Wręcz przeciwnie, wiemy ile dobrego go spotkało od Was i jesteśmy za to wdzięczni. Czy ktokolwiek nie zgadza się ze mną?
  4. Długo mnie nie było, a tu taaaaaaaaakie wieści !!! Wow, poprostu WOW :))))) Strasznie się ciesze :)))))
  5. [quote name='3 x']niekoniecznie do razu do ciebie ;) ale jak widzisz dość blisko no i jedna osoba nie ma biletu więc ktoś na kawę się znajdzie ;) a tak poważnie to będziemy myśleć i kombinować co i jak i gdzie i kiedy :) rozumiem, ze Fredek i Prodziak jakby coś mile widziani? :)[/QUOTE] Oczywiście :) A Fredek i Prodziak też na mecz ?
  6. oj ze chrztem u mnie też było zabawnie - ja jestem sama, na ojca chrzestnego wymyśliłam mojego ulubionego kuzyna, który ma tylko ślub cywilny a na matkę chrzestną moją przyjaciółę, która jest innego wyznania :) I wiecie co? Udało się bez problemu :) Wszystko zależy od księdza. No i faktycznie zwyczajowo jest tak, że ojciec chrzestny świecę a matka chrzestna szatkę kupuje :)
  7. Do mnie się wybieracie? Będziecie mieli czas na jakąś kawę czy cuś ?
  8. ja baba z bloku, wszystkich mam na oku ... ;)
  9. oczywiście, że będziemy trzymać! Musi być dobrze!
  10. Michał :loveu: Oczywiście że kochamy Wacka - ja i najmarniej pół dogo - oczywiście to jest to lepsze pół :diabloti: A wogóle to fuuuuuuuuuuuuuuuuu niekastrowany pies na dogo !!!!!!! Będziecie odjajczać? Czy takich się nie odjajcza? Ech miło tu wpaść po masakrycznym tygodniu :) Komuś SUGa ? Zamontować? Na Fe-36? Albo na FM-200 ? Padam i pełznę spać...
  11. phi, mi już dawno pokazała gołego Wacka :diabloti: Ja oczywiście fotkę Michała poproszę :loveu: A i co to ja chciałam? no... Bydle wam zarasta :evil_lol:
  12. Brązowa prosiła żebym przeprosiła za nią, ale padł jej komputer i nie może się tu (ani nigdzie) dostać, nie może więc zmienić tytułu :( Jak gdzieś będzie miała możliwość, to zadziała. Mam nadzieję, że trzymacie się dzielnie. Jak to dobrze, że w Waszym życiu pojawiła się wtedy Wiki - chociaż trochę tupotu łapek Wam zostało :)
  13. Brązowa prosiła żebym przeprosiła za nią, ale padł jej komputer i nie może się tu (ani nigdzie) dostać, nie może więc zmienić tytułu :( Jak gdzieś będzie miała możliwość, to zadziała. Mam nadzieję, że trzymacie się dzielnie. Jak to dobrze, że w Waszym życiu pojawiła się wtedy Wiki - chociaż trochę tupotu łapek Wam zostało :)
  14. Głosujemy, jak przypomnisz :oops: No ale głosujemy przecież :roll:
  15. [quote name='3 x'] na równo? w sensie z głową? przecież wtedy nie przypominałby ...... [IMG]http://imageshack.us/a/img515/6757/629599aaa.jpg[/IMG] [IMG]http://imageshack.us/a/img12/4015/mdsc06914aa.jpg[/IMG] [/QUOTE] AAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Hałabała !!!!!!!!!!!!! Krasnal Hałabałaaaaaaaa!!!!!!!! Faktycznie uderzające podobieństwo :) I ja też się zastanawiałam czemu nie na równo... Teraz już kumam. hahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaa
  16. [quote name='3 x'] gameta ty mnie nie powokuj nie, nie, nie ja protestuję to moja branżowa nazwa i wcale nie dotyczy SSP a SAP czyli [COLOR=#D3D3D3]system alarmu pożarowego[/COLOR] ;)[/QUOTE] Gośka padłam, u mnie też SAP, ale większości z poza łatwiej skumać SSP, dlatego tak napisałam :eviltong: A głównie u mnie SUGi :) Myślisz, że do zimy tak całkiem na długo porośnie? To pierwsze golenie biedaka ?
  17. Miejsce rewelacyjne - a i nazwa w zasadzie moja branżowa - dla niewtajemniczonych: ROP - ręczny ostrzegacz przeciwpożarowy w systemie SSP (sygnalizacji pożaru), znaczy na co dzień używam słów "rop" i odmieniam w różne formy, także "ropa" :evil_lol: Mi się wizualnie nie zgadza łysy kaukaz :shake: Myślicie, że szybko odrośnie?
  18. Bardzo mi przykro :( Jednocześnie tak bardzo się cieszę, że Wacia miała możliwość żyć w tak cudownych warunkach u tak wspaniałych ludzi.
  19. Bardzo mi przykro :( Jednocześnie tak bardzo się cieszę, że Wacia miała możliwość żyć w tak cudownych warunkach u tak wspaniałych ludzi.
×
×
  • Create New...