-
Posts
8628 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
2
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by gameta
-
Po 5 latach w hotelach - Spajkuś znalazł dom!!!
gameta replied to mala_czarna's topic in Już w nowym domu
Spajkuś życzę Ci domku -prawdziwego, tylko Twojego i ukochanego. I to zaraz w styczniu :) -
[quote name='jolam'] No i ten kojec :shake: [/QUOTE] Noooo, znacznie lepiej byłoby, gdyby trafił do schroniska. A już perfekcyjnie, jak by go wsadzić do kojca w hotelu. Oprzytomnijcie - żyjemy w czasach, gdy należy się cieszyć, że ktokolwiek chce mieć psa. I że zapewnia mu podstawowe minimum, a nie głodzi i ma w nosie. Wczoraj się dowiedziałam, że kolejny pies, który rok temu został adoptowany, przez "cudownych ludzi" do "domu na kanapę" został podrzucony do zupełnie innego schroniska, z którego był wzięty. Do schroniska, w którym szybciej go zabiją niż oddadzą ludziom, którym na nim zależy. Takich porzuceń jest masa.
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='3 x']akcja "labek" zkończona sukcesem ! psiak wrócił do domu ! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] no właśnie gratulowałam u bydlaka. Więcej szczęścia niż rozumu u niego (wszak wiadomo powszechnie, że Laby są goopie ;)) Bardzo się cieszę :) -
Gratki!!!! Naprawdę super zakończenie!!!
-
wysłałam linka do wątku koledze z Zamościa - może zna kogoś, komu brakuje brązowego laba ...
-
A ja marzę, żeby mój Koks w końcu ogłuchł... Poprzedni Pirat ogłuchł jakoś wcześniej - jaka to była ulga, gdy przestał reagować na domofon... Cudownie przestawił się na migowy. A spuszczany był rzadko, bo od zarania miał ochotę wrąbać wszystko co się ruszało. Tak jak Koks teraz - ale jemu z wiekiem się tak zrobiło. Co gorsza zrobił się agresywny do gości, szczególnie płci męskiej, którzy pierwszy raz mnie wizytują. Prawie mi zeżarł elektryków ostatnio :roll: Jeden nawet coś tam próbował do niego zagaić, ale utknął mu głos wpół słowa, jak zobaczył dziąsła :roll:
-
Paluszki! I powiem Ci w sekrecie - z biedronki!!! Musiałby mnie ktoś młotkiem po głowie potraktować, żebym kupiła karpia :) Karpie najlepiej sprawdzają się w bajorach. No to jeszcze tradycyjnie: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
-
Mister B. z Gdańska pomoc otrzymał i dom też ma.
gameta replied to kaerjot's topic in Kotki już w nowych domach
Smutno :( Ale chociaż zaznał domu, miłości i opieki, co bardzo cieszy :) Mimo wszystko Wesołych Świąt ! -
[quote name='brazowa1']święta idą,może jakieś życzenia,kolęda,cokolwiek? ach,zapomniałam,Wy teraz na fejsie wszystkie,co tam stare Dogo,zużyło się,po co komu życzyć.[/QUOTE] Marudzisz. Będą. Jutro - a raczej dzisiaj później, bo padam i pełznę spać. Właśnie skończyłam lukrować 64 upieczone rogaliki. Od rana sernik i ciastka orzechowe na tapecie. A i paluszki rybne po grecku :)
-
[quote name='3 x']co do czujek, jakby coś to ja mogę od siebie z budowy z jedną zajumac jak wam braknie ;)[/QUOTE] Zanotowałam :diabloti: Nie masz może 6szt PUO35 ex? Debil, który robił ofertę i wycenę inwestycji nie wziął ich pod uwagę, klient klepnął, a ja mam teraz sprawić cud i zmieścić się w budżecie :angryy: Cieszę się, że w dobrych nastrojach jesteście :)
-
[quote name='Maupa4'] Brazowa ??? :lmaa: Czy ktoś ostatnio gdzieś widział Brazową ? :hmmmm:[/QUOTE] Ja. Nie dalej jak w sobotę :) Albo w niedzielę :roll: Jakoś tak. A osłuchowo wczoraj. Albo przedwczoraj :roll: Jakoś te dni dziwnie lecą przed tymi świętami... Maupo, wieści w sumie dobre,więc pozwolę sobie na małe i nieśmiałe :multi: Nie mam pojęcia co prawda jak zrobić, żeby pies (jakikolwiek) nie rozprawił się z opatrunkiem (jakimkolwiek) więc pozostaje mi tylko znów mocno zacisnąć kciuki. Cóż, w przedświątecznym szale budowy systemów SSP najwyżej komuś nie założymy jednej czujki, czy też nie zamówię odpowiedniej długości rur ocynk, ale co tam, najważniejsze jest zdrowie Buki i dla niej warto pracować z zaciśniętymi kciukami ;)
-
[quote name='magdabroy'] Jakie mleko krowie podajecie Waszym dzieciaczkom?[/QUOTE] Żadnego :) Mleko krowie jest dla cieląt, i idąc tym tropem ani ja nie piję krowiego ani Ignac :) I nigdy nie pił :) Nie, żebym nie dała mu spróbować, ale on poprostu nie lubi. Za to sojowe i owszem :)
-
FRED i Baca za TM, teraz majestat rządzi a rudy dodaje kolorytu ;)
gameta replied to 3 x's topic in Już w nowym domu
[quote name='Saththa']Swoja droga 12 kilo na raz kto to niósł ?:)[/QUOTE] Ale po co nosić? Wzieli "na miejscu" ;) -
Z tego co wiem, to Brązowa żyje ;) Buczynka jest przecudna, szczerze mówiąc ja zupełnie nie zauważam, że ona jest bulwiasta inaczej. Dla mnie bulwa to bulwa. Poza tym teraz to dostojny, piękny pies. Aż mi się cieplej robi na serduchu gdy ją taką oglądam :) W różowej pomadce było by jej bardzo twarzowo ;) Co do śniegu - leży jak leżał rano, nic nie topnieje. Na wieczornym sikaniu wpadłam w zaspę do połowy uda...