Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. Spajkuś życzę Ci domku -prawdziwego, tylko Twojego i ukochanego. I to zaraz w styczniu :)
  2. [quote name='jolam'] No i ten kojec :shake: [/QUOTE] Noooo, znacznie lepiej byłoby, gdyby trafił do schroniska. A już perfekcyjnie, jak by go wsadzić do kojca w hotelu. Oprzytomnijcie - żyjemy w czasach, gdy należy się cieszyć, że ktokolwiek chce mieć psa. I że zapewnia mu podstawowe minimum, a nie głodzi i ma w nosie. Wczoraj się dowiedziałam, że kolejny pies, który rok temu został adoptowany, przez "cudownych ludzi" do "domu na kanapę" został podrzucony do zupełnie innego schroniska, z którego był wzięty. Do schroniska, w którym szybciej go zabiją niż oddadzą ludziom, którym na nim zależy. Takich porzuceń jest masa.
  3. [quote name='3 x']akcja "labek" zkończona sukcesem ! psiak wrócił do domu ! :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[/QUOTE] no właśnie gratulowałam u bydlaka. Więcej szczęścia niż rozumu u niego (wszak wiadomo powszechnie, że Laby są goopie ;)) Bardzo się cieszę :)
  4. Gratki!!!! Naprawdę super zakończenie!!!
  5. wysłałam linka do wątku koledze z Zamościa - może zna kogoś, komu brakuje brązowego laba ...
  6. A ja marzę, żeby mój Koks w końcu ogłuchł... Poprzedni Pirat ogłuchł jakoś wcześniej - jaka to była ulga, gdy przestał reagować na domofon... Cudownie przestawił się na migowy. A spuszczany był rzadko, bo od zarania miał ochotę wrąbać wszystko co się ruszało. Tak jak Koks teraz - ale jemu z wiekiem się tak zrobiło. Co gorsza zrobił się agresywny do gości, szczególnie płci męskiej, którzy pierwszy raz mnie wizytują. Prawie mi zeżarł elektryków ostatnio :roll: Jeden nawet coś tam próbował do niego zagaić, ale utknął mu głos wpół słowa, jak zobaczył dziąsła :roll:
  7. Paluszki! I powiem Ci w sekrecie - z biedronki!!! Musiałby mnie ktoś młotkiem po głowie potraktować, żebym kupiła karpia :) Karpie najlepiej sprawdzają się w bajorach. No to jeszcze tradycyjnie: WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
  8. Smutno :( Ale chociaż zaznał domu, miłości i opieki, co bardzo cieszy :) Mimo wszystko Wesołych Świąt !
  9. Przyszli my z Ignacem pożyczyć: - lenistwa błogiego, - stołu bogatego, - aury sprzyjającej, - wielu harców na łące A wszystkiego tego na dziś i jutro, czyli WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
  10. [quote name='brazowa1']święta idą,może jakieś życzenia,kolęda,cokolwiek? ach,zapomniałam,Wy teraz na fejsie wszystkie,co tam stare Dogo,zużyło się,po co komu życzyć.[/QUOTE] Marudzisz. Będą. Jutro - a raczej dzisiaj później, bo padam i pełznę spać. Właśnie skończyłam lukrować 64 upieczone rogaliki. Od rana sernik i ciastka orzechowe na tapecie. A i paluszki rybne po grecku :)
  11. OOo znaczy waga, jak ja :evil_lol: Migotka urodziła się bez oczu?
  12. [quote name='3 x']co do czujek, jakby coś to ja mogę od siebie z budowy z jedną zajumac jak wam braknie ;)[/QUOTE] Zanotowałam :diabloti: Nie masz może 6szt PUO35 ex? Debil, który robił ofertę i wycenę inwestycji nie wziął ich pod uwagę, klient klepnął, a ja mam teraz sprawić cud i zmieścić się w budżecie :angryy: Cieszę się, że w dobrych nastrojach jesteście :)
  13. [quote name='Maupa4'] Brazowa ??? :lmaa: Czy ktoś ostatnio gdzieś widział Brazową ? :hmmmm:[/QUOTE] Ja. Nie dalej jak w sobotę :) Albo w niedzielę :roll: Jakoś tak. A osłuchowo wczoraj. Albo przedwczoraj :roll: Jakoś te dni dziwnie lecą przed tymi świętami... Maupo, wieści w sumie dobre,więc pozwolę sobie na małe i nieśmiałe :multi: Nie mam pojęcia co prawda jak zrobić, żeby pies (jakikolwiek) nie rozprawił się z opatrunkiem (jakimkolwiek) więc pozostaje mi tylko znów mocno zacisnąć kciuki. Cóż, w przedświątecznym szale budowy systemów SSP najwyżej komuś nie założymy jednej czujki, czy też nie zamówię odpowiedniej długości rur ocynk, ale co tam, najważniejsze jest zdrowie Buki i dla niej warto pracować z zaciśniętymi kciukami ;)
  14. [quote name='magdabroy'] Jakie mleko krowie podajecie Waszym dzieciaczkom?[/QUOTE] Żadnego :) Mleko krowie jest dla cieląt, i idąc tym tropem ani ja nie piję krowiego ani Ignac :) I nigdy nie pił :) Nie, żebym nie dała mu spróbować, ale on poprostu nie lubi. Za to sojowe i owszem :)
  15. Relaksujcie się teraz przedświątecznie :)
  16. to już można puścić te kciuki Janka za Was, czy jeszcze nie? Bo za Maupę jeszcze trzymiem ;)
  17. podpowiedzcie mi co mogę kupić na prezent (tani prezent!) ciotce, która ma 91 lat i drugiej, która ma 60 ... Nie mam weny :(
  18. I jeszcze te dzierganki szydełkowe też mnie powaliły :) Cuda, Pani, cuda!
  19. rety, ale śliczności!!! Te torby filcowe - cuuuuuuuuuuuuuda!!! I moje ukochane kubki - tylko mieć kasę i brać, brać, brać !!!
  20. [quote name='Saththa']Swoja droga 12 kilo na raz kto to niósł ?:)[/QUOTE] Ale po co nosić? Wzieli "na miejscu" ;)
  21. Dajcie kasę ale się nie wpieprzajcie. Ot, meritum.
  22. [quote name='wilczy zew'] Ale u szkieletora poleciałaś po kobitkach....[/QUOTE] A gdzie? A gdzie? Poka ...
  23. Z tego co wiem, to Brązowa żyje ;) Buczynka jest przecudna, szczerze mówiąc ja zupełnie nie zauważam, że ona jest bulwiasta inaczej. Dla mnie bulwa to bulwa. Poza tym teraz to dostojny, piękny pies. Aż mi się cieplej robi na serduchu gdy ją taką oglądam :) W różowej pomadce było by jej bardzo twarzowo ;) Co do śniegu - leży jak leżał rano, nic nie topnieje. Na wieczornym sikaniu wpadłam w zaspę do połowy uda...
  24. a gdzie śnieg u Was? Bo u Buczki troszkę a u reszty nie ma :roll:
×
×
  • Create New...