Jump to content
Dogomania

gameta

Members
  • Posts

    8628
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by gameta

  1. jaaaaaaaaaaa Brązowa Cię ozłoci chyba :) A ja jak znajdę w sieci, to coś Wam pokażę w temacie Puchacza - padniecie, jakie rzeczy u nas w Gdyni się dzieją :D musiałam sama wsadzić: [IMG]http://static.pokazywarka.pl/i/2324536/792859.jpg[/IMG]
  2. Inka, jesteś polonistką ? ;) A wiesz, z Gremlinem to nigdy nic nie wiadomo, być może nawet przodkowie sowi są przypadkiem i jego przodkami ;)
  3. i ja się do kibicowania dołączę - genialne są! Prawdziwe cudeńka :) Tylko twarzy marki powinno być więcej :evil_lol:
  4. uszyłaś powiadasz ? :cool3: Nie zostało Ci trochę tych świnek jeszcze ? :siara:
  5. dobra, zaraz poklikam A ja dziś byłam z Ignacym molestować kotki :) Ewka dała mu całe schronisko do wymolestowania, łącznie z tymi z porażeniem zwieraczy odbytu i dzikusami. Był w siódmym niebie :)
  6. O matkooooooooooooooooooo!!!!! Obroża w świnki Peppy !!!! Ignacy by chyba odfrunął ze szczęścia jak bym taką sprawiła Koksowi :loveu: Skąd masz takie cudo ? Wszystkie są genialne, ale ta z Peppą wymiata :)
  7. Buka!!!! Fajnie ją zobaczyć, ale odpasiona :) Normalny, zadowolony pies :loveu:
  8. jak dobrze, że Ignac już śpi, bo by mi odebrał komputer jak nic... Tyyyyyleeeeee kotów - raj dla mojego syna :shake: po kim on to ma? :shake: A ten jeden z wyjątkowo wredną miną podobny jest do jednej księgowej odemnie z firmy - nie wiem Maupo, czy nie pożyczę sobie Twego zdjęcia, żeby znajomym pokazać - mogę jak by co ?
  9. a ja nie mogę wyjść z podziwu, że KAŻDA jest inna -nie ma dwóch takich samych w tej ilości... A niby rasa ;)
  10. [quote name='wilczy zew']ciekawe jak byś spojrzała na sprawę gdyby te osoby należały do Twojej rodziny lub był by to Twój pies [URL]http://www.fakt.pl/Wsciekly-dzik-ranil-dwie-osoby-w-Krakowie,artykuly,57051,1.html[/URL] [URL]http://www.fakt.pl/Zaatakowala-mnie-dzika-locha,artykuly,57522,1.html[/URL][/QUOTE] "Tam dopadła go obława, dzika zastrzelono." Znaczy, że tak sobie spacerowali, ze strzelbą w ręku... Pomyślałabym dokładnie to, co napisała Maupa. A na szczęście nie mam w rodzinie żadnego myśliwego, bo musiałabym ze wstrętem siadać do Wigilii i słuchać od rodziny, że wprowadzam niezdrową atmosferę, składając życzenia płynące prosto z serca takiej osobie...
  11. [quote name='wilczy zew']a one mogą nas zabijać,każdy atak dzika może skończyć się śmiercią człowieka[/QUOTE] :crazyeye: podaj mi jeden (cyfra: 1) przypadek zabicia człowieka przez dzika, z ostatnich 15 lat, na terenie Polski W zamian mogę podać Ci setki przypadków odwrotnych - ale poczekam, na Twój przykład :p
  12. [quote name='wilczy zew']dzik,który nie boi się ludzi to niebezpieczny dzik[/QUOTE] I tylko dlatego, że człowiek je oswoił, mamy je zabijać?
  13. [quote name='wilczy zew']powinni coś zrobić z tymi dzikami,przecież to niebezpieczne :angryy:[/QUOTE] jak nie przyzwyczaisz, że coś dostają od ludzi, to mają nas w ryjkach ;) Gorzej, jak przyzwyczaisz - to bez gotowanego ziemniaka w kieszeni z klatki nie wyjdziesz. "Coś zrobić" - a co można zrobić? Zabijają je. Albo robią odstrzał na miejscu, albo łapią i wywożą w bory, ale że to w sumie oswojone świnie,to one z tych borów i tak do gospodarstw lezą - a gospodarze je zabijają, bo łatwo trafić, a dzik z rożna wciąż w modzie :( Jak dla mnie więc, niech se łażą i ryją wokoło. Ja nie karmię i sąsiedzi moi też nie, więc nie wchodzimy sobie w drogę.
  14. wrzuciłam ją tu: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w?p=21314856#post21314856[/url]
  15. Halo Krk - nikt nie szuka przypadkiem: wątek tu: http://www.dogomania.pl/forum/threads/247028-Sunia-ON-znaleziona-w-po%B3owie-sierpnia-w-Lipnicy-Murowej-mo%BFe-kto%B6-j%B1-rozpozna
  16. bo oni wszyscy się tajniaczą - każdy wziął tylko po jednej, resztę zostawiając w domu. Poza tą/tym co wzięła trzy - ale ona pewnie pierwszy raz albo mniej lubiana w kręgach, i nikt jej tej zasady nie wyjawił ;) Edit: chciałam Wam jeszcze powiedzieć, że zaczyna się jesień pełną parą - dziki wróciły mi pod klatkę, całe stado, wszystko rozryte. Nie powtórzę słów, które słyszałam przechodząc obok sąsiada - tego, co ma korbę na punkcie koszenia trawy, rozmawiającego z drugim sąsiadem - tym co ma korbę na punkcie przycinania żywopłotu i wszelkiego (przycinania) co się da...
  17. zorientowałby się ten, któremu ową Bulwę Maupa by zawinęła ;)
  18. już dwa lata :crazyeye: nie wierzę...
  19. [quote name='brazowa1']Bardzo dobrze,że sama Buka nie wie o swoich wynikach. Byłam dzis w Starogardzie zobaczyc schroniskowego buldożka francuskiego,tego potwora,który poszarpał dziaciaka i wrócił z adopcji,otwieram drzwi i aż....zamknełam jej z powrotem z wrażenia,bo się spodziewałam buldożka,a zobaczyłam kupę mięcha-buldoga angielskiego (tatuaż). Poza tym greyster (rodowodowy ze Słowacji),posokowiec,[B]moskiewski stróżując[/B]y,kilka labów,huskich,pinczer miniatura,dwa wyżły i zabójczy sznaucer mini.[/QUOTE] Nie kłam, to był na pewno bernardyn :diabloti:
  20. Miałam nadzieję jednak na dobre wieści.Ba,dalej mam. Chociaż... Dziś w wypadku w Gdańsku zginął mój kolega, miał 27 lat, samochód rozerwał się na pół [url]http://www.tvn24.pl/zdjecia/smiertelny-wypadek-na-al-zwyciestwa-w-gdansku,33315.html[/url] Tu nie ma komentarzy, ale na trójmiasto.pl za to ludzie ich nie żałują. Jeździłam z Grzesiem nie raz, nie dziesięć - pewno można liczyć w setki. Wiem, jak prowadził - nigdy nie zawahałam się z nim jechać i zawsze czułam się bezpieczna. Dziś wracał z pracy po całej nocy. Myślę, że zasnął. Dlaczego tak łatwo ludzie oceniają, nie mając o niczym pojęcia? Będę za nim tęsknić... Wczoraj uciekła z domu 14letnia córka mojej koleżanki z pracy, z którą siedzę biurko w biurko. Prawdopodobnie poznała kogoś przez internet. Znikła jak kamień w wodę - telefon wyłączony, historia w kompie skasowana, ot, była i nie ma. Jej matka odchodzi od zmysłów, a ja nie jestem jej w stanie pomóc. A teraz jeszcze Buka, choć cały czas mam dobre przeczucia, to jednak taka wiadomość przygniata. Przygniata mnie, mam nadzieję, że jednak to błędna diagnoza. Gówniany piątek. Idę spać.
  21. [quote name='wilczy zew'] Wyprowadzanie Marlona na trawnik jest niebezpieczne,bo jak się zdenerwuje,to właścicielka nie zapanuje nad nim.[/QUOTE] Proszę Cie... znam całą masę ludzi, którzy w razie W nie będą potrafić zapanować nad swoim PSEM. Poza tym u nas jest cała masa prawdziwych dzików wolnobytujących, nad którymi nikt nie panuje - więc jedna świnia w szelkach i jej ostrożny właściciel, który zna jej możliwości, to naprawdę pikuś ;)
  22. hej, a gdzie zdjęcia p.t."konie uciekają przed sforą bulw" ? I chciałam jeszcze powiedzieć, że zdjęcia żabowe cuuuuudo! :loveu: Oraz, że zatrudnianie nieletnich nie jest zgodne z prawem... ;)
  23. a jak padnie dwa? Relanium to opiat, kosztuje grosze, ale jest w różnych dawkach (dlatego stwierdzenie "pół" tabletki nie jest miarodajne ;)) standardowo stosuje się to u ludzi na wyciszenie i rozkurczowo (taka mega nospa ;)) Na bank nie można łączyć z hydroxyzinum, bo to z kolei barbituran. Relanium łatwo przedawkować, Hydroxy znacznie trudniej. Relanium ma wiele skutków ubocznych, w tym np. problemy rozwojowe. Ja bym szczeniorowi nie dała. Nawet jak mocna ochota ...
  24. [quote name='brazowa1']ja tego też nie wiedziałam,aż do teraz. Gamciu,po prostu stwierdzenie "jadę do gamety" brzmi dziwnie.[/QUOTE] Oj, żebyś widziała mój wyraz twarzy, jak jedna z moich znajomych z pracy, "zupełnie nie dogo" i w dodatku mocno średnio tolerowana przeze mnie powiedziała, że teraz to regularnie będzie jeździć do gamety. Prawie się udławiłam, żeby nie powiedzieć dosadnie, że chyba jej na mózg padło, bo ja nie mam zamiaru jej gościć, w dodatku regularnie... Na szczęście w porę oprzytomniałam, że nie chodzi o mnie :)
  25. [quote name='brazowa1'] Równie głupio sie czuję,gdy w towarzystwie sypne się,że jadę "do gamety". [/QUOTE] Dla nie wiedzących - w trójmieście od niedawna, jakieś trzy lata (czyli znacznie krócej niż mój nick!), funkcjonuje klinika leczenia niepłodności "Gameta" :diabloti:
×
×
  • Create New...