Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. Rybciu czy jest wątek bokserki? Bokserka zostala przeniosiona na dól. Jest w kojcu obok setera (ktory dzis wyszedl:multi:). Cala pogryziona. Pracownik (chwala mu za to- ten młody) przesniosł ją do oddzielnego kojca. Ma caly pogryziony zakrwawiony kark i pogryzione łapki, utyka i okropnie się trzęsie. Poza tym z ta jej wargą też cos nie tak. ale taka juz byla. ona musi wyjsc koniecznie:-( no i wysypalo znow. pelno szczeniakow z przodu. takie terrierowate...
  2. ach. jak sie cieszę, że cala historia zakonczyla się tak pozytywnie:multi::multi::multi::cool1::loveu:
  3. ach bo kochane mam okropny aparat (ktory kiedys w promocji razem z komórka dostałam:lol:). W srodku w mieszkaniu jest takie swiatlo, że musze uzyc flasha, a jak juz go użyje to Filip jest cały biały...niestety...Ale może Rybcia się kiedys zlituje i mnie odwiedzi, albo sie wybierzemy na jakis wspolnyu spacer do lasu i nawet jakis filmik będzie. A tak w ogole, to ja poszlam po rozum do glowy (bo nigdy nie mialam takiego puchacza) i kupilam dla malego taką szczotę do wyczesywania ras puchatych:loveu:jak np. husky itp. Bo babka z zoologicznego dala mi taka szczotke jak dla ludzi z jednej strony, a zdrugiej wygląda jak szczotka do butów. Filipek ma gladkie swiecące wloski z gory i ona stwierdzila ze podszerstek wcale nie jest taaaki gesty. Ale ja widze co mam na szufli, moje reakcje allergiczne sie pogłębiły, wiec kupilam odpowiednie narzędzie...i szok:-o:crazyeye::crazyeye:...Wczoraj wytrymowalam Filipka....Zebralo się tego 1/3 reklamowki. Jasnobrązowy mięciutki puch:-o:-o. TZ był pod wrażeniem. W sumie moglabym zacząc prząść:evil_lol:
  4. A ja ponowie pytanie. Weroniu prosze napisz jakie miałas koszta i jakie lekarstwa/wydatki są jeszcze potrzebne.
  5. Seterek już w drodze do noweg domu. Bardzo się skarżył w kojcu, że tak dlugo to trwalo wszystko, jak wkońcu wyszedł to brykał jak młody konik. Baaaaardzo energiczny;)
  6. nie no bordożki wymiatają...nic i nikt tak się nie slini jak one.....hihi:evil_lol:
  7. Kacperek na wątku ślepków http://www.dogomania.pl/forum/f28/psiaki-ktore-widza-sercem-under-construction-117212/index2.html#post10599359
  8. Bardzo ładne zdjecie smiejącej się schroniskowej Sniezki. Mam nadzieję, ze wkrotce wróci do pewnego zdrowia i takie jej zdjęcia zobaczymy także z DS
  9. Charly

    Barf jadlospisy!!!

    :oops::oops:oglaszam modyfikacje reguł:oops::oops:. Troszke mozna tu pytac:lol:. Tylko prosze malutko, zeby jadlospisy się nie zagubiły. A modyfikuję dlatego, bo mam prośbę do Martens: Możesz w twoim jadlospisie napisac jak wyliczasz ilosc pozywienia dla wagi indywidualnej psa (tak żeby każdy mógl sobie sam wszytko wyliczyc) - czy liczysz 1, 2 czy ile procent;). I jak to wszystko kombinujesz. Codziennie troszkę z wszytkiego? Jak czesto warzywa itd. chodzi mi o taki tygodniowy plan np. Jesli mozesz bardzo prosze. Ja dzis wieczorem też taki wstawie.
  10. KasiaBajkowa nie mam Twojego numeru. Gdybym go miala zadzwonilabym do Ciebie. Dlatego prosiłam Kudlatą o interwencje. Nie prosilam o ten numer tak jak inni nie prosili....na pewno nei chcesz otrzymywac telefonów od kilkunastu osob. Dziwie się, że nie rozumiesz strachu z naszej/mojej strony o Sniezke. Z jednej strony piszesz ze jest bardzo chora, odwodniona....kilka zdan pózniej, ze masz nadzieje ze nas tą informacją uspokoiłaś i bajkowo pozdrawiasz...Na szansie Sabina pisze, ze lekarz proponuje uspic sunie..... Bardzo mnie irytuje, że nie miałam mozliwosci pojechac do Krosna ( inadal nie mam). I musze prosic o to inne osoby. Posty typu wyzej wymienionego ZAWSZE będą mnie niepokoic. Za dużo się stało na dogo w ciągu tych kilku miesięcy ktore tu jestem. Za wielka rozbieznosc na wątkach i w realiach. Za czesto. I zresztą kontakt telefoniczny czy gg, czy mailowy czy na pw nic nie zmieni. Dziwi mnie takze, ze piszesz o nachodzeniu i kontrolowaniu. Wierze, ze zostalas poinformowala, ze wizyta adopcyjna jet podstawą adopcji psa.
  11. Ra-dunia jaka organizacja i porządek:multi: Juz wpisalam w pierwszy post:)
  12. cos mi się widzi, ze próba znów nieudana:evil_lol::roll::evil_lol: ten wątek to mimo pozorów też pędzi niczego sobie. szukam starych nowych slicznych spiących zdjęc czareckich i nie moge znalesc no:shake:
  13. :oops: jej ja bylam pewna ze juz go dalam na ten watek slepkow:oops: jutro wstawiam:oops: przebudowa jak przebudowa...za mało miejsca zrobilam...nie bardzo wiem co teraz...chyba moda poprosze o pomoc
  14. acha. no to dobrze, ze dobrze wszystko
  15. Wątek slicznej suni Zosi [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zosia-w-schroniska-czeka-na-ciebie-122974/#post11084605[/URL] (Kotka na DT u Vitki to chyba ta w awatarku:)Sliczna jest)
  16. [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=575744977"][COLOR=#000000]Uratuj jej życie- podaruj Zosi dom! (575744977) - Aukcje internetowe Allegro[/COLOR][/URL] [I][SIZE=3]Nasza Zosienka: taka na jaką wygląda. Kochana, nieśmiała...delikatna. [/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Zosia stoi i czeka na własnego człowieka..... Czeka w deszczu...Czeka na wietrze....Bezbronna i opuszczona. Czeka na ciepły miękki kącik. Czeka na dotyk Twojej dłoni. Na wspólny spacer i czas spędzony razem. Czeka na to, by ktoś ją pokochał. [/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Ot cały sens życia psa...przyjazn i miłość do człowieka...wierność i oddanie...Ona to przecież owoc prastarej więzi...Jej serduszko wypełnione nieustannym pragnieniem, by je złożyc w Twoje ręce....Skąd ma wiedzieć,że tamta więż już nie istnieje....że już dawno nie jest potrzebna.....Takich istnień jak Zosia jest tak wiele....[/SIZE][/I] [I][SIZE=3]Jednak może akurat ktoś pokocha naszą sunię. Może właśnie mała Zosia znajdzie tego jedynego człowieka, który doceni jej wierność, pokocha i zapewni godne miejsce u swego boku...Ona czeka nieustannie..[/SIZE][/I] [IMG]http://images40.fotosik.pl/65/4a549b980602d679med.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/181738.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/3/181742.jpg[/IMG] Nie bój się Zosiu nie bój się...to tylko Ewcia z aparatem.. [IMG]http://upload.miau.pl/3/183827.jpg[/IMG] Zosia bardzo pilnie potrzebuje DT. Bardzo pilnie:-( Już tak długo siedzi w schronisku i dostalo jej się od schroniskowych siostrzyczek. buzka w bliznach, straszny smutek w oczkach. sunia jest wystraszona. bardzo. widząc tą sunieczkę jestem ogromnie wdzięczna za te zmiany, które nastały w schronisku. Wszyscy interesują się Zoską. Zostala przeniesiona w odpowiednie miejsce. Ale pomimo tego, ona się nie broni, nie ma kolezanek. Biedna taka:-( Dzisiaj z Kordonią wzielysmy 4 pieski na spacer. Jednym z nich wlasnie miala byc Zosia. ale Zosia nie chciala isc. byla bardzo wystraszona. wiec Kordonia odniosla ją z powrotem do schroniska i postanowilysmy zając się nią po przyjsciu.. Potem poszlam tylko z Zosią na spacer. Jak ona slicznie spacerowala...jak się cieszyla. Smigala w sniegu jak szczeniak. Nie chciala z innymi pieskami. bala sie ich. Zadziwila mnie niesamowicie. Bo to taka kupka nieszczęscia jest. A tak szybko potrafi się otworzyc. Boi się, boi się,ale ten strach nie przeniknął jeszcze jej całej. Boi się na zapas, boi się, bo wiele już przeszla. jednak nadal jej serduszko jest wesole i beztrosko psie. Jej potrzeba tak neiwiele. tak niewiele. MIalam dzis bardzo prywatną chwile z Zosią w lesie. Slodzilam jej oczywiscie caly czas i slodzilam... wkoncu ona wtulila głowke w moje ramię i zaczela płakac. wtulona płakała, płakała i płakałą. Ona się skarzyla. wyraznie się skarzyla. w koncu i ja zaczelam plakac. I tak kucalam tam z wtuloną Zoską i płakałysmy obie. Strasznei smutne to było:-( Jesli ktos chce przezyc najpiękniejsza metamorfozę- niech przygarnie Zoske. choc na DT. Ona bardzo tego potrzebuje. nie broni się, nie walczy. Najchętniej bawi się w sniegu...z dupeczką uniesioną ku górze i siedzi na rączkach...Taka jest..Zosienka. ząbki takies sobie... [SIZE=3][I][U]Kontakt w sprawie adopcji:[/U][/I][/SIZE] [SIZE=3][I]tel: 785 132 983[/I][/SIZE] [SIZE=3][I]email: [/I][EMAIL="[email protected]"][I][email protected][/I][/EMAIL][/SIZE]
  17. Koty w Elblągu jak zawsze wyjątkowo piękne. Bierzcie kotki:)
  18. Dzieki Rybcia. biedna Maszenka. Tak dlugo juz czeka
  19. o wow:multi::multi: Psiulki w komplecie. Victoria w nowej sypialni:multi::multi: Witamy zpowrotem na dogomani:lol::lol::lol:
  20. [quote name='Kudłata']Jest lepiej, być może mimo moich obaw diagnoza była prawidłowa i zadziałały antybiotyki i leki przeciwzapalne. Sabina była dzisiaj ze Śnieżką na wizycie kontrolnej u weta. Dostała jeszcze na wzmocnienie kroplówkę, antybiotyk, leki osłonowe. Zaczyna sama jeść, pić nie za bardzo chce, ale jeżeli już zacznie to dużo. Tylko, że z tym piciem to u Śnieżki zawsze było różnie. Sabina wybierała się dzisiaj pod wieczór na króciutki spacerek z nią. Jutro wraca Kasia do Krosna i wiem, że na pewno zaraz do Śnieżki zajrzy. Będziemy myśleć, co dalej. Na pewno trzeba zrobić badania krwi, żeby zobaczyć co tam się dzieje. Czy nerki albo wątroba są ok. Ale jest dobrze :lol:.[/quote] Ukojenie dla nerwów naszych. Dzieki dziewczyny wielkie za wyrozumialosc i informacje:):):multi:
  21. w górę Czarusiu pokaż mordkę tak po cichu zapytam....czy wiszą jakies plakaty w Poznaniu? Rozwiesił ktos?
  22. wspaniale:multi: czekamy na gorące newsy:lol::loveu:
  23. no ja się nie boję. ja po prostu nie mogę w to uwierzyć jakie miał niesamowite szczęscie ten psiak, że napatoczył się na Ciebie
×
×
  • Create New...