-
Posts
15120 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Charly
-
[quote name='Weronia']Moja Elzunia tez już się nie bawi. Charly, jak to? i dogania tę kaczkę???:-o[/quote], nie no...próbuje...czasem wskoczy za kaczką, a potem jest wyraznie zdezorientowany (no bo jest slepy przeciez nie;) hehe)co to takiego mokrego i zimnego i płynie do brzegu i jęczy co by go wyciągać, bo jest za mały, żeby wyjsc:evil_lol::roll: Często jednak stoi na samej krawędzi brzegu i wyciąga szyje i je obserwuje. labedzie tez...Ale ostatnio labędz go pogonił i juz jest ostrożniejszy Też uwazam ze kolorwy kubraczek bylby lepszy. Jak tam kasowo stoimy, wiesz juz Weroniu?
-
[quote name='Ra_dunia']Śliczności :loveu: Że on jeszcze pamięta jak się bawić... Niektóre psiny ze schroniska zupełnie tego nie potrafią... a on :loveu: cudownie :multi: [B]W takim małym ciałku taki wielki duch i chęć przetrwania...[/B] [B]10 lat w schronisku a nie zapomniał o radości życia, nie zwątpił. Nawet za kratami machał tym swoim wyłysiałym ogonkiem i nastawiał łepek do drapania...[/B] ech... teraz to i ja się wzruszyłam...[/quote] :placz::placz::placz::-( O jak dobrz, ze go wzięłas Weroniu:loveu:. Kochany sliczniotek:multi: moj maly się nie bawi. Nie dla niego takie "glupoty":evil_lol:. Jesc, pic, latac bez końca, wpadac do kanalu elblaskiego w pogoni za kaczka (dzis po raz trzeci- wlasnie lezy wykąpany i puchaty) bic sie z psami, dac sie wymasowac-i spac- ot caly sens zycia:evil_lol::lol:
-
Pacus gentleman zazdrosnik musi się przyzwyczaic, ze już nie jest jedynakiem:loveu::multi: Asiu będę bardzo wdzięczna za kilka małych zdjęc;):lol:
-
Poszczescilo mu sie:lol::multi: Kurcze widzialam tez jedna taka skorupe na nim. Myslalam ze to jakas blizna jest, ale skoro ma ich wiecej:roll:
-
Juz zmieniam. wstawilam ta piosenke tam juz dawno:-( Slucham jej sobie calkiem przypadkowo...wchodze (tez calkiem przypadkowo) na Twoj ogolny wątek schroniska w Swarzędiu....slysze slowa piosenki ( jak mogles odejsc ode mnie..kiedy wszystko co moge , jest patrzec jak odchodzisz:-() i widze Czarka wzrok...w tej budzie...te oczy...Patrzy się tak, że serce pęka w milion kawałków:-(:-(. A przeciez wlasnie tak bylo....Tak bylo. Facet przyprowadzil Czarusia do schroniska, zamknęli małego w klatce i tylko patrzal jak jego pan po prostu odszedł....sobie....A Phil do tego jeszcze spiewa: "tak chciałbym, zebys sie odwrocil i zobaczyl jak płaczę.....Ale wiem, że nie wrócisz do mnie..i teraz muszę z tym żyć......I wszystko co mogę zrobic jest czekac na ciebie....:-( Zasmarkalam się wtedy okropnie..:placz::evil_lol: no, ale teraz mozna juz otrzec lezki. Czarus na pewno znajdzie wspanialy domek. A na razei ma wspanialy DT i tego wzroku już tez nie ma...:loveu::multi: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5858/niewidomytw7.jpg[/IMG] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sjt0av-GWak"]YouTube - Phil Collins - Against All Odds[/URL]
-
mnie osobiscie podobają sie najbardziej 2 zdjecia.Jedno w budzie ze schronu, a drugie to z wszystkimi kopytkami do góry:multi:
-
hehe:evil_lol: Oktawia mój czujnik na szczęście jest wyważony:evil_lol:. Tzn. mam to "szczęście", że przez kilka miesięcy nie dawał głosu wcale. Potem nieśmiało zacząl i mogłam sobie "regulować" długość i jakość- był baaaaardzo posłuszny i zdążyłam mu kilka rzeczy zakodować, zanim się zupełnie zaklimatyzował:multi:. kilka szczeków i ma się zakmnąc. Bulgotać natomiast może do woli, bo uwielbiam ten oglos:evil_lol: Mru to jest własnie tak jak piszesz. Ktos stoi przed drzwiami, a Ty spisz i nie wiesz o tym.....brrrrrrrr okropność:smhair2:. dobrze, że mamy nasze czujniki:evil_lol: Gdybys kiedys jednak zatanczyla nago na stole, to wstaw filmik proszę. Dzieki:p:cool3:
-
W ogole muszę pochwalic Filipka:loveu:.Maly czuje się od jakiegos czasu naprawde jak u siebie w domu:lol: i wspaniale sprawdza się w roli czujnika:evil_lol::multi: Mieszkam w kamienicy i nei zawsze drzwi na dole są domkniętnie. Potem jacys ludzie od ankiet, statystyk i innych dzwonią prosto do drzwi z mieszkania, albo sławetny wynajemca. A dla mnie my home is my castle i bardzo nieswojo się czuje, kiedy ktos stoi tuż przed drzwiami do mieszkania ( nie posiadam przedpokoju), a ja dowiaduję sie o tym w momencie jak juz dzwonią. Inna sytuacja jesli ktos dzwoni na domofon- jest jakas tam odleglosc...A tak mam swiadomosc, ze dzielą nas tylko drzwi....brrrr...nie lubie.....NO, ale teraz moj doskonaly czujnik burczy i jeży się już jak ktos zaczyna wchodzic po schodkach prowadzących do nas( co dla mnie jest absolutnie "niesłyszalne")... Wtedy weim, ze zaraz będzie dzwonek. Bardzo sobie to chwalę:evil_lol::loveu: Szczegolnie bo nasza kochana dalmatka warczała i zgłaszała tylko nadejście wujka:evil_lol:, a poza tym zagubieni w nocy pijacy na wsi, proszący o gorącą herbate i zawolanie taksowki:roll: mogli dzwonic i walic w domofon, a ona spała błogim snem, co najwyzej podeszla po 10 minutach rozmowy przez bramę, powyciągała sie, pomerdała ogonem i to wsjo:-?
-
Maks ;) pojechał do nowego domku! Wielkie dziecko już nie jest samotne!
Charly replied to mru's topic in Już w nowym domu
pierwsze co mysle jak to widze to: przestrzen cudowna przestrzen....kafelki, na ktorych psiak może się chłodzić. Ma wspaniałych wlascicieli i fajnie mieszka:multi::multi::multi: -
oczywiscie. molosy nigdy się nie slinia bez powodu. Bo tak: slinią sie przed jedzeniem, po jedzeniu, pomiedzy jedzeniem. Slinia się jak biegają, jak stoją takze po bieganiu bo relaksują. Slinia sie jak widzą inne psy, slinia sie zanim je zobaczą ( na samą myśl) i potem jeszcze dlugo po...z wrażenia. ale poza tym się nie ślinią:diabloti:
-
:Rose::Rose::Rose::Rose::laola::laola: Już wstawilam. Od razu lepiej:loveu::loveu::multi:
-
Mozna tez do doniczek pouciskac i do tapczanu:evil_lol:
-
10 luty: Masza pojechala do najwspanialszego kaukaziego domu!!!!
Charly replied to Charly's topic in Już w nowym domu
Masza odkąd przeniesiona do innego boksu, bardzo się zmienila. Jak pisalam zero warczenia nic. Za to jest bardziej towarzyska. Dzis bylam w schronisku. Na nasz widok, od razu wyszla z budy i podeszla do kraty. Ona bardzo bardzo chce juz wyjsc. Jest tak dlugo już w schronie:-( Czy nikt nie chcę fajnej kaukaziej suni:shake: -
RA- dunia ja będę bardzo wdzięczna jesli chcesz to zrobic. Czekam na propozycje:cool3::evil_lol::loveu:, a potem to przeniose. Jesienne porządku na watku slepkow mnie tez dorwaly. stoje tam jak dziecko w zabalaganionym pokoju i nie wiem gdzie zacząc. chyba wyjde i zamkne drzwi:evil_lol: