Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. No ze ta strona będzie to super. Tu na dogo potem tez nei zaszkodzi. Zawze ludziki maja jakies koce czy cos na zbyciu. Dobrze ze to blisko Warszawy.
  2. hm- a jest jakis wątek ogolny tego azylu? moze dalabys rade porobic więcej zdjęc, psów i bud itd, zrobic ogolny wątek z prośba o ogólną pomoc w tytule. tak jak teraz piszesz, ze wszystko w sumie potrzebne.
  3. [quote name='Weronia']Moja Elzunia tez już się nie bawi. Charly, jak to? i dogania tę kaczkę???:-o[/quote], nie no...próbuje...czasem wskoczy za kaczką, a potem jest wyraznie zdezorientowany (no bo jest slepy przeciez nie;) hehe)co to takiego mokrego i zimnego i płynie do brzegu i jęczy co by go wyciągać, bo jest za mały, żeby wyjsc:evil_lol::roll: Często jednak stoi na samej krawędzi brzegu i wyciąga szyje i je obserwuje. labedzie tez...Ale ostatnio labędz go pogonił i juz jest ostrożniejszy Też uwazam ze kolorwy kubraczek bylby lepszy. Jak tam kasowo stoimy, wiesz juz Weroniu?
  4. [quote name='Ra_dunia']Śliczności :loveu: Że on jeszcze pamięta jak się bawić... Niektóre psiny ze schroniska zupełnie tego nie potrafią... a on :loveu: cudownie :multi: [B]W takim małym ciałku taki wielki duch i chęć przetrwania...[/B] [B]10 lat w schronisku a nie zapomniał o radości życia, nie zwątpił. Nawet za kratami machał tym swoim wyłysiałym ogonkiem i nastawiał łepek do drapania...[/B] ech... teraz to i ja się wzruszyłam...[/quote] :placz::placz::placz::-( O jak dobrz, ze go wzięłas Weroniu:loveu:. Kochany sliczniotek:multi: moj maly się nie bawi. Nie dla niego takie "glupoty":evil_lol:. Jesc, pic, latac bez końca, wpadac do kanalu elblaskiego w pogoni za kaczka (dzis po raz trzeci- wlasnie lezy wykąpany i puchaty) bic sie z psami, dac sie wymasowac-i spac- ot caly sens zycia:evil_lol::lol:
  5. Pacus gentleman zazdrosnik musi się przyzwyczaic, ze już nie jest jedynakiem:loveu::multi: Asiu będę bardzo wdzięczna za kilka małych zdjęc;):lol:
  6. takie cos mam tylko w dziale administracji. Ale moze masz tak za stare grzechy hihi:evil_lol::diabloti:. A powaznie dogo non stop sie zmienia i caly czas cos budują, pewnie dlatego te "niedogodnosci";)
  7. Poszczescilo mu sie:lol::multi: Kurcze widzialam tez jedna taka skorupe na nim. Myslalam ze to jakas blizna jest, ale skoro ma ich wiecej:roll:
  8. tak. wiem juz. dzieki. widzialam się dzis z Aga
  9. Juz zmieniam. wstawilam ta piosenke tam juz dawno:-( Slucham jej sobie calkiem przypadkowo...wchodze (tez calkiem przypadkowo) na Twoj ogolny wątek schroniska w Swarzędiu....slysze slowa piosenki ( jak mogles odejsc ode mnie..kiedy wszystko co moge , jest patrzec jak odchodzisz:-() i widze Czarka wzrok...w tej budzie...te oczy...Patrzy się tak, że serce pęka w milion kawałków:-(:-(. A przeciez wlasnie tak bylo....Tak bylo. Facet przyprowadzil Czarusia do schroniska, zamknęli małego w klatce i tylko patrzal jak jego pan po prostu odszedł....sobie....A Phil do tego jeszcze spiewa: "tak chciałbym, zebys sie odwrocil i zobaczyl jak płaczę.....Ale wiem, że nie wrócisz do mnie..i teraz muszę z tym żyć......I wszystko co mogę zrobic jest czekac na ciebie....:-( Zasmarkalam się wtedy okropnie..:placz::evil_lol: no, ale teraz mozna juz otrzec lezki. Czarus na pewno znajdzie wspanialy domek. A na razei ma wspanialy DT i tego wzroku już tez nie ma...:loveu::multi: [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5858/niewidomytw7.jpg[/IMG] [URL="http://pl.youtube.com/watch?v=sjt0av-GWak"]YouTube - Phil Collins - Against All Odds[/URL]
  10. mnie osobiscie podobają sie najbardziej 2 zdjecia.Jedno w budzie ze schronu, a drugie to z wszystkimi kopytkami do góry:multi:
  11. hehe:evil_lol: Oktawia mój czujnik na szczęście jest wyważony:evil_lol:. Tzn. mam to "szczęście", że przez kilka miesięcy nie dawał głosu wcale. Potem nieśmiało zacząl i mogłam sobie "regulować" długość i jakość- był baaaaardzo posłuszny i zdążyłam mu kilka rzeczy zakodować, zanim się zupełnie zaklimatyzował:multi:. kilka szczeków i ma się zakmnąc. Bulgotać natomiast może do woli, bo uwielbiam ten oglos:evil_lol: Mru to jest własnie tak jak piszesz. Ktos stoi przed drzwiami, a Ty spisz i nie wiesz o tym.....brrrrrrrr okropność:smhair2:. dobrze, że mamy nasze czujniki:evil_lol: Gdybys kiedys jednak zatanczyla nago na stole, to wstaw filmik proszę. Dzieki:p:cool3:
  12. W ogole muszę pochwalic Filipka:loveu:.Maly czuje się od jakiegos czasu naprawde jak u siebie w domu:lol: i wspaniale sprawdza się w roli czujnika:evil_lol::multi: Mieszkam w kamienicy i nei zawsze drzwi na dole są domkniętnie. Potem jacys ludzie od ankiet, statystyk i innych dzwonią prosto do drzwi z mieszkania, albo sławetny wynajemca. A dla mnie my home is my castle i bardzo nieswojo się czuje, kiedy ktos stoi tuż przed drzwiami do mieszkania ( nie posiadam przedpokoju), a ja dowiaduję sie o tym w momencie jak juz dzwonią. Inna sytuacja jesli ktos dzwoni na domofon- jest jakas tam odleglosc...A tak mam swiadomosc, ze dzielą nas tylko drzwi....brrrr...nie lubie.....NO, ale teraz moj doskonaly czujnik burczy i jeży się już jak ktos zaczyna wchodzic po schodkach prowadzących do nas( co dla mnie jest absolutnie "niesłyszalne")... Wtedy weim, ze zaraz będzie dzwonek. Bardzo sobie to chwalę:evil_lol::loveu: Szczegolnie bo nasza kochana dalmatka warczała i zgłaszała tylko nadejście wujka:evil_lol:, a poza tym zagubieni w nocy pijacy na wsi, proszący o gorącą herbate i zawolanie taksowki:roll: mogli dzwonic i walic w domofon, a ona spała błogim snem, co najwyzej podeszla po 10 minutach rozmowy przez bramę, powyciągała sie, pomerdała ogonem i to wsjo:-?
  13. [quote name='brazowa1']matko jedyna,przez moment jabłko staneło mi w gardle,ze Ty tak do mnie :lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt: taaa cud techniki:evil_lol::evil_lol:
  14. No wlasnie husko- malamut??;) Dzis go widzialam. jest wspanialy. potęzny. bardzo mocno zbudowany...Ale mniejszy od huskiego i mneijszy takze od malamuta, za to naprawdę mocną kosc ma. Na zdjeciach jest szczuplejszy niz w realu. Naprawdę jest imponujący.Zajefajny piesio.
  15. Jest jedna czarna. nie wiem czy stara. raczej nie. Tu jest jej watek gdzies. tylko nie wiem czy to ta sama. podobna, ale znow na kwarantannie. zdaje sie ze adoptowana i znow oddana
  16. super te zdjęcia. niesamowite jak one się wszystkie Wam do łożka cisną:evil_lol::loveu::loveu: A Wiola jak wyczesana. obłed normalnie:lol::loveu:
  17. pierwsze co mysle jak to widze to: przestrzen cudowna przestrzen....kafelki, na ktorych psiak może się chłodzić. Ma wspaniałych wlascicieli i fajnie mieszka:multi::multi::multi:
  18. oczywiscie. molosy nigdy się nie slinia bez powodu. Bo tak: slinią sie przed jedzeniem, po jedzeniu, pomiedzy jedzeniem. Slinia się jak biegają, jak stoją takze po bieganiu bo relaksują. Slinia sie jak widzą inne psy, slinia sie zanim je zobaczą ( na samą myśl) i potem jeszcze dlugo po...z wrażenia. ale poza tym się nie ślinią:diabloti:
  19. :Rose::Rose::Rose::Rose::laola::laola: Już wstawilam. Od razu lepiej:loveu::loveu::multi:
  20. chyba tak:evil_lol:. ale to trzeba by uprac....hm...moze wtedy by się dało. Bo na razie to mam wrażenie jakbym połknęla caly ten puch. Mysle,ze na mokro jest najlepiej wyczesac.
  21. Mozna tez do doniczek pouciskac i do tapczanu:evil_lol:
  22. Masza odkąd przeniesiona do innego boksu, bardzo się zmienila. Jak pisalam zero warczenia nic. Za to jest bardziej towarzyska. Dzis bylam w schronisku. Na nasz widok, od razu wyszla z budy i podeszla do kraty. Ona bardzo bardzo chce juz wyjsc. Jest tak dlugo już w schronie:-( Czy nikt nie chcę fajnej kaukaziej suni:shake:
  23. RA- dunia ja będę bardzo wdzięczna jesli chcesz to zrobic. Czekam na propozycje:cool3::evil_lol::loveu:, a potem to przeniose. Jesienne porządku na watku slepkow mnie tez dorwaly. stoje tam jak dziecko w zabalaganionym pokoju i nie wiem gdzie zacząc. chyba wyjde i zamkne drzwi:evil_lol:
×
×
  • Create New...