Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. wracając do tematu "hodowli" p. zuzanny i jej milosci do zwierząt pozwole sobie zacytowac post z forum cavisiowego ( mam nadzieje, ze sie nikt nie obrazi:cool1:)Drastyczne, ale mysle, ze stosowne biorąc pod uwagę treść wypowiedzi pani zuzanny i lawinę wątpliwosci wywolanych przez nią.. "Viola Domownik Dobry Rok Dolaczyl: 26 Lut 2006 Wyslany: 2008-10-16, 21:27 -------------------------------------------------------------------------------- Wrócilam ze spotkania .Brak slów ,otepienie jakie mnie ogarnia nie pozwala dzis normalnie myslec Widzialam dwa pieski suczke i pieska gdzie bylam pewna ze to sa szczenieta !! Kiedy uslyszalam ze one maja rok czasu malo sie nie przewrócilam zapomnialam na co patrze zminiaturyzowany cavalier do rozmiarów moich szczeniat które obecnie mam w wieku 3-3,5 miesiecy Bylam w takim szoku ze kiedy przyjechala osoba z suczka od nas zapomnialam jak ona powinna wygladac . NIE ZNAM tak wygladajacych cavalierow lysych zminiaturyzowanych ,wystraszonych ,bojacych sie wlasnego cienia Wolontariuszka pociesza mnie ze one i tak zle nie wygladaja ze odbieraja czesto psy w gorszym stanie . Ja nie moge dojsc jeszcze do siebie po tym co zobaczylam ..............Suczka ktora miala byc nasza nie byla nasza wiec jutro od rana szukam gdzie zamieszkala . Moge tylko dodac ze psy faktycznie trafily do cudownych ludzi wolontariuszy ktorzy na pewno nie pozwola zrobic im juz krzywdy !!!!!! Najprawdopodobniej efektem miniaturyzacji bylo zamkniecie psów od szczeniat w klatkach dla KANARKÓW w których mieszkaly w swoich odchodach Brak wiekszych rozmiarów pomieszczenia spowodowaly zanik rozwoju wzrostu . STRASZNE nie moge dojsc do siebie _________________ Pozdrawia Wioletta " Dobry Rok " [URL="http://www.cavalier-king.com"]www.cavalier-king.com[/URL]"
  2. jej- ze szansa to super i wogole przybyla nowa dogomaniaczka:multi::multi: Mysle ze Ziutka masz racje. 2 dni to raczej gorzej niz lepiej. pobedzie w ciepelku, a potem co:-(
  3. ale dajemy czadu z tym podtrzymywaniem na duchu:evil_lol::oops::oops: ech
  4. tak przyszlam sobie podtrzymac watek i na duchu i bez pomyslu:shake:
  5. Dzieki Raduniu za bazarek ( mnie też troche dzięki:evil_lol:) i cioteczkom licytującym Weronia obwieszcza, ze Czarus czuje się dobrze i zostanie oddany tylko do najlepszego domku. Wiec domku przychodz:lol:
  6. ----------------- edit: link się nie otwiera, ale mozna sobie skopiowac i wstawic w googla:roll: nie bijcie, tylko przeklejam:lol: "...Co to jest za dziwny tekst???? Taaa, a zwłaszcza ta hodowla "Maskotki Zuzanny", raz szczeniaczki z papierami, następne bez papierów i sprzedawane na tzw sielance w Poznaniu i nigdy nie wiesz tak naprawdę, ktore psy są rodzicami szczeniąt.. i cześć szczeniąt z niezrośnietym trzemiączkiem i sprzedawane "normalnie", a potem w krotkim czasie kończa swój zywot u nowych włascicieli.. Bez komentarza [IMG]http://www.cattledog.pl/forum/images/smilies/icon_sad.gif[/IMG]" (wypowiedz diamantina grudzien 2005)
  7. [quote name='Ra_dunia']No to zrobię wyznanie miłości ;) Kochany jesteś :loveu:[/quote] sie podpisuje:loveu::multi: Weronia obwieszcza, że dostala od p. Agnieszki paczuszke z ciasteczkami, witaminkami itp. dla Czareckiego. bardzo dziękujemy:multi:
  8. ja szczeże mowiąc też myśle, ze lepiej ciemniej a za to cieplo i sucho, niz odwrotnie brrrr...jaką macie pogodę teraz...no wlasnie;) tak czy siak, ten azyl potrzebuje pomocy materialnej
  9. Monika przeciez Tobie nie musze tlumaczyc ile zwierząt ma pani Wanda.(sama tlumaczylas mi to kiedys;))...takze nie faktu, ze są to zwierzęta z interwencji. No i chyba nie trzeba tlumaczyc faktu, ze choroby skorne rozwijają się jakis czas. Bardzo czesto jest tak, ze wychodzą dopiero w domu, w ciepelku, w dobrych warunkach. Bierzemy np. pozornie zdrowe zwierze ze schroniska, które rozkleja się nam w domu.
  10. jestem zszokowana powyzsza wypowiedzia???:crazyeye: Ile pani Wanda ma zwierząt? w jaki celu je "trzyma", skąd je ma? i w jakim stanie do niej trafiaja? watek rozwijał sie w absurdalnym kierunku, ale teraz pobija wszystko.
  11. allegro się skonczylo, i nadal nic:-(
  12. ja nawet tego kacperka nie zauwazylam w tej budzie. fajnie jest bo cieplo pewnie- ale ciemno okropnie:placz:. Dom dla Kacperka pilnie potrzebny
  13. przypominają mi się wypowiedzi księżopolskiej z Krzyczek na dogo. no ale cóż wolność słowa to wolność słowa.
  14. masz zdjecia Rybcia? bo jak nie to ja postaram sie jutro zrobic zdjecie
  15. Nie wiem czy Rybcia zrobila temu psiakowi zdjecia. ale to jakis sznaucer olbrzym czy cos takiego. duzy jak dog jest. bardzo fajny
  16. [quote name='medar'][COLOR=black]Hmm, sądziłem że od 22bm., było wystarczająco dużo czasu.[/COLOR] [COLOR=black]Może zatem ustosunkuje się Pan do tego oświadczenia ?? : [/COLOR] [COLOR=blue]"Odpowiadam w sprawie Czarnego. Fundacja EMIR złożyła do burmistrza Brwinowa wniosek o odebranie psa od właściciela, który się nad nim znęcał. Burmistrz wydał decyzję przyznającą opiekę nad Czarnym fundacji EMIR. Byliśmy umówieni z komendantem miejscowej policji na odebranie psa. Uprzedziła nas Dorota S. ktora zlozyła fałszywe oświadczenie, ze to Pogotowiu bnurmistrz przyznal opieke nad Czarnym i podstępem zabrała psa z policji. Pogotowie od decyzji burmistrza się odwołalo. Ten jednak PONOWNIE POWIERZYŁ OPIEKE NAD CZARNYM NASZEJ FUNDACJI. Trzykrotne próby odebrania psa przez nas - nie powiodły się. Pogotowie odmówiło, za trzecim razem Iwona K. usiłowała zrobić cyrk medialny i zaprosiła tv. Niestety próba zdyskredytowania EMIRA nie powiodła się i tv odjechała z niczym.[/COLOR] [COLOR=blue]Pogotowie łamie prawo i stosuje gangsterskie metody. Sprawa karna jest w toku. Gdzie naprawdę przebywa pies - nie wiadomo. [B]Wg niesprawdzonej informacji - został wywieziony do Niemiec.[SIZE=-1]"[/SIZE][/B][/COLOR] [COLOR=blue][SIZE=-1]emir [/SIZE][/COLOR] [size=-1][SIZE=-1][COLOR=blue]2008-10-20 11:14:09[/COLOR][/SIZE] [url=http://www.tvn24.pl/2170442,0,0,1,1,drugie-zycie-czarnego,wideo.html] bez sensu, ze linki nie dzialaja na dogo, ale widze ze Vectra wkleila link na wątek tego psa, wiec tam mozna sobie poczytac cosik na temat pobytu Czarnego.- raczej sprawdzone informacje;)
  17. [quote name='Selenga']no wiesz co Charly - uśmiechać się do Mru możesz zawsze, ale banerek to ja zrobię jeśli można :) byłam z tifet, widziałam, jestem pod wrażeniem i psów i Ludzi, więc chociaż tak pomogę[/quote] :placz::placz::-( Mru usmiecham się do Ciebie:iloveyou:, tylko do Ciebie:watpliwy: Tifet wstaw banerki najlepiej w pierwszy post, tak kazdy moze sobie skopiowac, bo tu zaraz się zagubią
  18. Charly

    BARF in (e)motion

    bardzo proszę szanownych barfowiczów i tych, którzy chcą przystąpić do klubu:cool1: o przeniesienie dyskusji, szczegolnie pytań dotyczących barfa ogólnie na wątek barfowy ([URL]http://www.dogomania.pl/forum/f503/barf-6908/[/URL])[URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img525.imageshack.us/img525/9236/thankyouss8.gif[/IMG][/URL]
  19. [quote name='Isadora7'][B]Bo ja ciebie śledzę[/B] [IMG]http://milosz.gdan.pl/gify/p65.gif[/IMG] :cool1:widzisz Mru...bardzo dobra kandydatka do dogopolicji Izadora w dogolicji masz: 1) wdzianko 2) bron palną 3) tajne hasła 4) dostęp do pw 5) niewidzialny profil 6) dostęp do wszystikich danych uzytkownikow Ja i Mru zakladamy taka policje:evil_lol:.
  20. swietnie. azyl ma swój wątek. oby jak najwiecej wsparlo to miejsce dla tych znękanych istot. usmiechnę się do Mru o banerek. edit: a w ogole mozna już pisac? czy dalej robisz --------------------, kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk i fjuufuujjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:evil_lol:
  21. tak na pierwszy pomysl mysle o umowie adopcyjnej. Wpisac przejęcie kosztow sterylki w umowę adopcyjną jako warunek adopcji. wolontariuszka sprawdzająca domek taką umowę przedstawi, ludzie podpiszą, wolontariuszka tez podpisze (czy moze wczesniej pani kierowniczka podpisze i przesle- to juz nie wiem). oczywiscie wszysto jesli domek okaze sie TYM domkiem:) to tak na pierwszy rzut mi przyszlo do glowy. albo w ogole dla pewnosci nabywcy ( bo tak będzie w tym przypadku) sporządzic zwyczajną umowę kupna (schronisko-nabywca) i moze dodatkowo adopcyjną dla "nas". Albo taką jaką mają hodowcy. zna się ktoś na tym?
  22. niesamowite:multi::multi: wspaniale nowiny:multi::loveu:
  23. o wow:crazyeye: Orpha a powiedz Twoj TZ tak na to wszystko przystaje? u was futro niezle musi latac. ja teraz mam wrazenie ze wszedzie są wlosy mojego psa, a Ty przy takich futrzakach co robisz? ja wiem co:cool1:.....masz kółko i przędziesz sobie narzuty itp.. a co do bazarkow, pokaz co masz to zobaczymy co z tym zrobic..ksiązki dobrze idą tez np.
  24. biedna Funia- to straszne co piszesz:-(
  25. [quote name='betka-sp']jesli schron takich rzeczy nie robi to u weta chyba.....kolo 300-350 zł.. choć może za duże sunie jest więcej :placz:[/quote] to okropnie duża suma:roll:. Moze by pani kierowniczka spuscila z ceny sun, a za to pobrala od chętnych oplate za sterylkę i wysterylizowala sunie. Ale ona pewnie ta kasę chce dla schroniska, skoro tacy biedni są:-(
×
×
  • Create New...