Jump to content
Dogomania

Charly

Members
  • Posts

    15120
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Charly

  1. a no tak. Max bawić się chce przeciez tylko:lol:
  2. jesli Gacek kastrat to z pewnoscia dlatego. Moj (jeszcze caly) pies tez bardzo chętny na kastraty
  3. oj no bida z Maniusia. A jak swierzbowiec? Wyleczony?
  4. Max ma dwoch obserwatorow- kurcze na co oni czekaja:shake:
  5. nie. nie wpisuje. ale to chyba bez różnicy
  6. Jestem nie na topie. Jak Amon się miewa? Zostaje?
  7. mały ma jednego obserwatora na allegro. Ale jak wiecie to nic nie musi znaczyc, no ale zawsze jakas nadzieja...
  8. [quote name='Ardzio']Tak kapiemy raz w miesiacu szamponikiem,odzywka.Po spacerku wycieramy psu brzuszek i lapki do czysta tylko,ze on brudny zawsze ma grzbiet po 2 tygodniach od kapieli i po glaskaniu pozostaje czarna reka :mad:,ale teraz wycieram go miedzy kapielami raz w tygodniu rekawiaca i jest ok.[/quote] moj też tak ma. Jest niewielki taki do polowy lydki i chyba zbiera ze soba caly brud swiata. w kazdym razie najpozniej po 10 dniach poslanko jest czarne:-o, a z psem tez czekam caly miesiąc, ale najchętniej kąpałabym po 2 tygodniach jak Ty.
  9. :evil_lol::roll: Mru może akurat...spróbuj:lol:
  10. pikny bazarek. ludziska schodzcie się, macajcie i kupujcie. Kolczyki handmade przez siostre Mru:-D:multi:
  11. Maksiu może dziś ktoś wypatrzy slicznego pieska i uratuje przed schronem:-(
  12. oj rzeczywiscie bida mała, kochany Ra-duni bazarek sie rozkręca. Oby to nie był nużeniec
  13. no tak. jak tory i inne sprzedawają to czemu nie zbierac koszulek....Zawsze mozna zaoszczedzic... Podrzucę Maksia na noc Mru trzymaj się ciepło i zdrowo przede wszytkim. Jeszcze kilka takich dni i choróbsko przyjdzie:shake: Albo przynajmniej kładz się spac wczesniej. w nocy nic nie wymyslisz i tak.
  14. Nie pozwolcie Maksiowi trafic do schronu!!!
  15. Dorobiłam Tolkowi 7 nowych ogloszen. Szukamy mu domu:-(
  16. czy są jakies nowe zdjecia Ewki? zrobię jej ogloszenia tylko może są jakies inne zdjecia jeszcze?
  17. 40 wejsc na allegro, kilka nowych ogloszen a Mru plakatuje Warszawe. Tak czy siak szczescie mial Max, że na Mru wpadł.
  18. nasze wymagania są niskie:-(. Wystarczy jakies miejsce, kąt, gdzie może przeczekac az do znalezienia domu. Byle nie na Paluch:shake:
  19. a co z tym kolesiem, co to Lori niby jego była?
  20. przez przypadek weszlam na stronę jednego ze schronisk w Berlinie.... I czytam, że wolontariusze zostali zaproszeni na ratusz i odznaczeni przez burmistrza za bezinteresowną pomoc....Rybcia a Ty? tez dostalas co nie? chamskie pw na naszej klasie i dalej...schronisko organizuje dni otwarte szczegolnie dla dzieci, oraz dni poezji i warsztatów...tak aby przyciągnac ludzi do schroniska i pokazac ludziom, jak naprawde wygląda zycie dla psa w schronie...jak bardzo cierpią i chca wyjsc smutne. smutne jak pomysle o nas. zawsze mozna bylo na brak kasy zwalic, a bo to bogate panstwo, bo to, bo tamto...A tu? brak inicjatywy, brak wczucia, brak zaangazowania. Kompletne dno i absolutnie niekompetentna osoba zyjąca z podatkow obywateli miasta.
  21. No i gdzie ten domek staly tymczasowy cokolwiek:-( Allegro od Mru dla Maksia [URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490"][B][COLOR=#505050]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=459730490[/COLOR][/B][/URL][URL="http://www.allegro.pl/item459730490_duzy_max_mix_owczarka_uratuj_przed_schroniskiem.html"][/URL] [CENTER][SIZE=5][COLOR=#b10000][B][COLOR=red][/CENTER] [/COLOR][/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=#b10000] [/COLOR][/SIZE]
  22. aaaa troche mi się zgubił wątek. Nic nowego widzę- niedobrze:shake:. Dzwoncie ludzie dzwoncie bierzcie Maxa, bo on w schronie rady nie da:-(
  23. :multi::multi::placz: podskoki bardzo bardzo bolesne. jestem dzis cala obolala, leże w łożku, leze w wannie, leze w łozku, leze w wannie:placz: Wszytko uzupelnie i popolemizuje też troszkę albo i nie:lol:ale muszę dojsc do siebie. na razie fruwam bo troszkę się zatablecilam:oops:, ale inaczej bym padła z bólu. Bardzo dziękuje ciotkom Czarkowym i jedenmu wujkowi za pomoc dla tego bidaka starszaka. A swędzi go mocno Weroniu?
  24. No Mru wyrwala dla niego kilka dni z wielkim poswieceniem (nawet do pracy nie poszla:calus:). To tak trochę jak na "wojnie", oby do jutra oby do jutra. Podziwiam Mru, bo ja siedzę i trzęsę portkami ze strachu i nie wiem czy moglabym walczyc o każdy dzień bez pomyslu na piątek. Dlatego bardzo prosimy każdego o pomoc. Maksiu nie poradzi sobie w schronie. Jest duży, ale absolutnie łagodny. I na agresje innych psow sika ze strachu:-(
×
×
  • Create New...